Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1879. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18771878187918801881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam Oculus olduğundan Samsung müdahele etmeyebilir ama fazla şarj yemesi ve ısınmayı arttırması kötü gerçekten. VR gözlük kullanıldığında ısınmanın önüne geçmeliler bir an önce. Note7 nin yeni serisinde düzeltmişler sanırım, yorumlar bu açıdan olumlu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cloud kullanmıyorsanız servise vermeden önce APD2 yazılıma dönüp sürece bakabilirsiniz...@apaci0834

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 30 Eylül 2016; 2:08:52 >
  • arakadaşlar ben fm radyolu s7 edge arıyorum tr deki paralel ith. mevcurmudur acaba.....???? yada açma gibi bir olanığı varmı......sık radyo dinleyen biriyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theismailarsln55

İlk indirdigin dosyayi telefona kur wipe cache ve partion yap duzelecektir, düzelmezse yolun servise gozukuyor (ilk sayfada ve mühendismurat hocamizin konusunda ayrintili olarak kurulum ve wipe nasil yapilir yazar )

Dosya son anda hata verdi. Şuan tekrar indiriyorum. İnsin atıp deneyeceğim garantide sorun olmaz dimi ? Bu arada dosya doğru galiba.
  • arkadaşlar odin ile güncelleme yaptım google hesabı bölümünü bir türlü geçemiyorum yardımcı olabilir misiniz
  • Samsung Gear VR kampanyası ile gözlük dağıtımı başlandı. Bugün elime geçti :)
  • beyler s7 edge power tuşuna basarken ekranı açmak için sanki içeri göçmüş gibi hissettiriyor aynı sorunu yaşayan var mı ? bir de ön ekran da ufak tefek bazı çizikler oluştu bu kadar dayanıksız mı ön camı ? kenar çerçeveleri note serisi gibi darbe alınca çiziliyor tek farkı makyajladıkları boya atmıyor kasadan bunca yıldır samsung kullanılırım ilk defa bi cihazından soğudum yahu.
  • Arkadaşlar Vatan'dan sıfır S7 Edge satın aldım.

Telefonda hiçbir sorun yok ama Smart Manager ikonu ana ekranda çıkmıyor.

Ayarlar kısmına baktığımda Smart Manager yüklü. Ana ekrana kısayol ikonu nasıl atabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OxBlue -- 30 Eylül 2016; 1:58:28 >
  • Az önce Spigen Rugged Armor siparişi verdim. Bu kılıftan oldukça ümitliyim :) Geldikten sonra merak eden arkadaşlar için yorum yazacağım.
  • DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Gelen cevabı paylasirsaniz sevinirim. Bana da mesaj geldi aksam tamir tamamlanmış sabırsızlanıyorum isteyim şuan sabah olsada alsam telefonumu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün telefona öğleden sonra gelen uygulama güncellemelerinden sonra anormal yavaşlık, kasma, takılma, ısınma, hatalı bildirim gösterme ve hızlı şarj yeme sorunlarını yaşıyorum.

Pil kullnı ında ilk kez android sistemi en tepeye çıkmış durumda.

Yabancı forumlarda da benzer şikyetler var. Ortak kanaat ocalus ve gear vr güncellemeleri kaynaklı. Hepsini kaldırıp, yeniden başlatıp, tekrar şarj edeceğim... geçici olarak düzelmesini umuyorum. Ama acil bir düzeltme güncellemesi gerekiyor gördüğüm kadarıyla.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• DeeepBlue kullanıcısına yanıt
    Hayir merak etmiyorum

• OxBlue kullanıcısına yanıt
    Widgetlar bölümünden widgetini ekleyeceksin. Ana ekrana basık tut çıkar.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Hayır maalesef hiçbirinde yok. Tek çözümün abd den getirtmek.

• Jst1907 J kullanıcısına yanıt
    Hayır tek çözüm root değil. Onu türkçe kullananlar gördüm ben demekki türkçe dil desteği olan yazılımıda var sadece deneyip bulman lazım. Hatta düz modelin yazılımını yükleyip kullananıda gördüm.

• bendeki kasma sorunu da oculus kaldırınca düzeldi gibi. ama gear vr olarak tam olarak neyi kaldırıyorsunuz anlamadım, oculus gibi tek bir uygulama değil birden fazla sistem uygulaması gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: olgacxx

Az önce Spigen Rugged Armor siparişi verdim. Bu kılıftan oldukça ümitliyim :) Geldikten sonra merak eden arkadaşlar için yorum yazacağım.

Hocam kılıf geldiğinde resmini de cihazıniz ile paylaşabilirmisiniz?

• SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]
    Arkadaşlar gunaydin telefon dunden beri sacmalamaya basladi ne oldu anlamadim sarji cok cabuk bitiyor ve takila takila ilerliyor suan bu yaziyi bile zor yaziyorum klavye acilip kapanyiyor sizce ne olmus olabilir yardimlarinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermirza -- 30 Eylül 2016; 9:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burki_rock

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak;

Bizim telefonlar ile Samsung televizyonlara oyun yansıtma olayı yok mu?

Mesela bende ES7000 var Samsung, S7 Edge de NFS oynarken bunu ben tv ekranında oynamak istiyorum.

Bir dönem böyle bir mıuhabbet vardı diye aklımda kalmış.

Arkadaşlar öncelikle aşağıdaki konuyu bir yukarı taşıyorum cevap alamadım hiç.

Bir de dün telefona bir haller oldu durduğu yerde ısınıyor ve sürekli şarjı düşüyor. Sabah 7 de telefonu şarjdan çıkarttım şuanda şarj %60 :(

Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı.

Kullanım görselini de iletiyorum.SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

• Arkadaşlar Telefonum düştü ve ekranın köşesi kırıldı. ekranda çatlak ta var , telefon çalışıyor ekran geliyor ve gidiyor.

Yedek parça olarak lazım olursa iletişime geçin. Soğudum .
  • 
Sayfa: önceki 18771878187918801881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.