Şimdi Ara

sıralı sistem lpg ile ilgili tüm sorularınız cevap bulacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.391
Cevap
17
Favori
323.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sıralı sistemin özellikleri,montajı,performansı,tasarrufu ve araçlara uyumlulukları tüm bilmek istediklerinize teknik olarak net cevap almak istiyorsanız sorularınızı bekliyorum.

• Merhabalar,

Sıralı 6 silindir 2000cc ve üstü araçlara hiç uygulama yaptınız mı? Yapıldıktan önceki ve sonraki performans/tasarrüf değerleriniz var mı?
  • selam hocam , benim öğrenmek istediğim toyota marka vvt motorlarada bu sisten uygulanabiliyormu , uygulanırsa randıman verir mi? Teşekkürler
  • evet hatta biraz önce 5.28 bmw montajını bitirdik ve aracı teslim ettik.bu güne kadarda sanırım 30 a yakın 6-8 silindir montajı yaptık(1 yıl içersinde)biz montajlarımızda landi renzoyu tercih ediyoruz ve bu güne kadarda bir sorunla karşılaşmadık.performansta herhangi bir düşüş söz konusu değildir.zaten yaptığımız montajlarımızda performans ve en az %40 yakıt tasarrufu garantilidir.ayrıca araçlar lpg tesisatından yada işçilikten kaynaklanabilecek herhangi bir soruna karşıda güvencemiz altındadır.bu güvenceyide müşteriye yazılı taahhüt olarak veriyoruz.bu şartlar altında bir sorun veye sıkıntı olsaydı bu güne kadar ticari olarak ayakta kalamazdık değilmi?yine de arzu edrseniz bu müşteri numaralarından size referans olarak verebilirim.0258 265 0222
  • bende bunu bir türlü anlamıyorum madem performansı düşürmeden %40 tasaruf sağlıyor neden fabrika çıkışlı LPG li araba yok yada türkiye ye gelen arabalar direk galerilerde bu hale getirilip satılmıyor
  • sıralı sistem son 2 yıldan buyana yaygınlaşmaya başladı ve artık kendini ispatladı.firmalar da eksikliklerini neredeyse tamamen giderdi.dediğiniz gibi de bazı firmalarda artık orjinal fabrika çıkışlı lpg li araçlar üretmeye başladı.türkiye de bu kadar popüler olmasının en önemli sebebi de benzin fiyatları. avrupa ülkelerindeki asgari ücretle benzin fiyatını oranlarsanız ülkemizdekiyle aradaki uçurumu farkedeceksiniz.ama son zamanlarda avrupa ülkelerinde de sıralı sisteme ilgi bir hayli artmış durumda hatta bir çok ülkede devlet teşvikliyor.tabi bu taşvikin asıl nedeni küresel ısınma.bu nedenlede bir çok firma müşterinin isteği doğrultusunda orjinal lpg li araç üretmektedir.saygılarımla
  • kac lira ve istediğimiz zaman söktürebilirmiyiz.
    yani orjinal parçaları bozuyor musunuz?
  • bora ya veya toyotaya da bunlar takılabilir mi
  • öncelikle aracınız hakkında daha ayrıntılı bilgi verirseniz daha net cevap verebilirim.ama evet vvt lere takabiliyoruz
  • boraya takılabilir mi bir arkadaşımın var araştırıyorda
  • neden söktürmek isteyesiniz ki?aracınızı değiştirme durumunda yı kastediyorsanız evet mümkün.
  • evet takılır.bu gün golf 1.8 t ya taktım istediğiniz takdirde referans verebilirim.0258 265 0222 bulıunduğunuz şehre görede sizi yönlendirebilirim.
  • toyota verso 1.6 VVT-I
  • Aşağıdaki imzamda belirtilen araca sahibim ve yaklaşık 8 aydır sıralı sistem ZAVOLİ LPG kiti kullanıyorum. Hiç bir şikayetim yok
  • 2001 model cherokee 4.7 8V ye takılır mı ? takılırsa performans düşer mi ? Takıldığında tüketimi ne olur ? Araç şehir içi benzinin 100 km de 18-2* litre arasında tüketiyor. Daha sonra sökülür mü ? Orijinalliği bozlur mu bu işlemleri yaparken sökme takma ?
  • selam benim arabam megane 2 hb 1.6 oto. vites arabaya lpg taktırmayı düşünüyorum daha once oto. vites bir arabaya lpg taktınız mı? birde ortalama maliyeti ne kadar tutar lpg tankı simit şeklinde olanlardan
  • peşin fiyatı 3 aşağı 5 yukarı ne kadar?
  • arkadaslar konyada140o den baslıyor 1600 e kadar gidiyor
    topici acan arkadasaa sorum sudur
    sanayici birisi diyoki abi diyo sen taya ot veriyon verriyon sonra bunun otunu değiştiirp başka bişey veriyon diyor..
    lpg için sıfır araba keinlikle onermiyorum dedi. bisuru sey soyledi sebebide su iöiş 2 sene sonra motordan arıza gelecekmiş gibi hazırlıklı ol heran arıza yapabilir
    teknik olarak ne derin buna
  • ata ot mantığından bakalım;
    1- tay yeni doğduğu zaman süt emiyor
    2- Eğer senin araban benzinden sonra LPG ye yabancılık çekecekse (!) en kısa zamanda geçmen daha yararlı olur.
    3- Düz mantık her zaman işe yaramaz, muhtemelen bu sanayicinin parası çoktur. Parası çok olan her şeyi bilmez.
    4- Bu konuda uzman olmadığını biliyorsan neden ciddiye alıyorsun.
    5- Artık taktır şunu
  • arkadaşlar çeşitli araçlarınıza lpg nin takılıp takılamayacağını soruyorsunuz.genel bir ifadeyle tüm araçlar için cevap vermek gerekirse;sıralı sistem tüm sıralı enjeksiyonlu araçlara takılabilir.takılamayan araçlar 2006 da piyasaya çıkan fsı motor passatlar,gurup enjeksiyonlu araçlar(toyota avensis, reno conkort vb).performansta herhangi bir kaybınız olmaz ve tasarrufta minumum %40 olur.dönüşümünü yapmış olduğumuz olduğumuz araçlarda performans ve tasarruf garanti dahilindedir.ayrıca 2 yıl boyunca ücretsiz 24 saat servis garantisi de bulunmaktadır.hiç bir endişe duymanıza gerek yok aracınıza lpg taktırabilirsiniz.yeterki doğru firmayı seçin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.