Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.122
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

Sinemia'nin ininal kartinin son kullanim tarihi 2025 bendeki. uyeligim biteli cok oldu. sizce, karti yukleme yapip normal ininal olarak kullanmak riskli midir? Sinemia, uyeligim surerken hesabima karisip icindeki alabiliyordu.Peki ya,uyelik bitince,ne dersiniz?

daha dün bununla ilgili olarak sinemia ya yazdım adam gibi cevap gelmeyince ininal'e sordum, kullanabilirsiniz dedi ama içim rahat etmedi, sonuçta kart ininal'de bilmediğimiz birileri tarafından bize kargolandi, kart bilgileri kimde var nedir ne değildir bilmiyoruz. bence kullanmak çok sakat, bugün ininal'ı arayıp iptal ettireceğim.

bence iptal etmeyin. mesela, skypedan ayda bir ucretsiz dunya konusma paketi alirken bos ininal kart no veriyorum.sorun olmuyor.

bunun disinda,risk var ama ininale yukleme amacimiz belli, banka promosyonlari.hemen harcanacak bir islem icin migrosta yuklenip baska yerde gerekirse hemen de harcanir.

alti ustu 5tl kart ucreti ama degerlendirilebilir kart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Sinemia'nin ininal kartinin son kullanim tarihi 2025 bendeki. uyeligim biteli cok oldu. sizce, karti yukleme yapip normal ininal olarak kullanmak riskli midir? Sinemia, uyeligim surerken hesabima karisip icindeki alabiliyordu.Peki ya,uyelik bitince,ne dersiniz?

daha dün bununla ilgili olarak sinemia ya yazdım adam gibi cevap gelmeyince ininal'e sordum, kullanabilirsiniz dedi ama içim rahat etmedi, sonuçta kart ininal'de bilmediğimiz birileri tarafından bize kargolandi, kart bilgileri kimde var nedir ne değildir bilmiyoruz. bence kullanmak çok sakat, bugün ininal'ı arayıp iptal ettireceğim.

bence iptal etmeyin. mesela, skypedan ayda bir ucretsiz dunya konusma paketi alirken bos ininal kart no veriyorum.sorun olmuyor.

bunun disinda,risk var ama ininale yukleme amacimiz belli, banka promosyonlari.hemen harcanacak bir islem icin migrosta yuklenip baska yerde gerekirse hemen de harcanir.

alti ustu 5tl kart ucreti ama degerlendirilebilir kart.

bence tam tersi işte hocam, içine yükleme yapıyoruz ve bunu hemen harcayamazsak aklımızın bir köşesinde hep kalacak bir şey oldu mu diye.

daha geçen ay axess kart bilgilerim çalındı ki sadece ve sadece migros'ta kullanmıştım ve toplamda 4 kez sadece.

• iptal talebinde bulunmuştum bugün itibariyle üyeliğimin sonlandırıldığına dair mail geldi. Ayrıca yeni üyelik için de %30 indirim tanımlamışlar. 9 aylık yine 39 tl ye geliyor. 29 tl olursa yine bir zaman düşünürüz.
  • Üye oldum arkadaşlar uzun zamandır üye olmayı düşünüyordum ve suan oldum aylık 39 tlden 9 aylık uyelık aldım. Umarım bir sorun yaşamam uyelık boyunca.

Şimdi bir kaç sorum olacak. Kartı 2 kısı kullanamıyoruz bunu bılıyorum telefon uygulaması lazımmıs benım telefonu alırsa oyle kullanılırmıs anca. Pekı yanımızda telefon olmadan bilet alamıyormuyuz gişeden?

Telefonla illa uygulama üzerinden bildirip bileti öylemi almamız lazım yani?
  • Hesap kesim tarihini bekliyordum

Almak için girdiğimde %30 indirimin geçerli olmadığını gördüm.
    Umarım bayramda bir kampanya olur
  • Uyelik yenilemede aylik 89 rl istiyor benden yuh! Maliyeti nasil minimize ederiz? Cunku sadece 1 aylik odeme ekrani cikiyor. 3-6-9 vs yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akbank ın sağladığı %50 indirimli 3 ay abone olmuştum, çok oldu biteli..bir daha %50 indirim kampanyası denk gelmedi, hep %30 yapıyorlar :( Acaba bayramda yaparlar mı?
  • quote:

quote:

5 lira icin risk almmayin hocam, zaten yilda 3 adet kart kendi adiniza cikartabiliyorsunuz ininalden

ama bos onay karti olarak kullanmakta ben de sakinca gormuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aileia -- 11 Eylül 2016; 14:29:48 >

• https://forum.donanimhaber.com/m_120302016/tm.htm#120303052

Edit: Bursa'ya imax sinema salonu acilmasi icin desteklerinizi bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRX -- 11 Eylül 2016; 22:01:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • #BAYRAM koduyla tekrar 39 ₺ üyelik,daha ucuzu artık olmayacak gibi alacaklar için son fırsat diye tahmin ediyorum.

• AndOne kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam
    9 aylık aldım bakalım hadi hayırlısı

• Almayi duaunuyorum. Acaba arkadaslarla falan gitsek ayni gun birden fazla kod alabiliyor muyuz

ek olarak: Davetiye yollayabilirsiinz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SlimShay -- 12 Eylül 2016; 10:15:02 >
  • Bu #bayram kodunu nereye giriyoruz bana mail gelmedi gelen mail üyelik sürem dolmuş ve %10 indirim yapmışlar.

• Arkadaslar uyeligim bitti. Bana kod yollamislar o kodla girdigimde 59 tl cikiyor uyelik bedeli 9 aylik. Bayram kodunu kullanip yeni uye olsam sorun olur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay hediyeli davetiye olayına dikkat edin davet ettiğiniz kişi avantaj/indirim kullanırsa kefil SAYILMIYOR.

Merhaba;

İlginize teşekkür ederiz.

Arkadaşınızın üyeliğini Yeni Sinemia kampanyasıyla tamamladığı gözükmektedir. İndirim kodu kullanıp farklı bir kampanyaya geçiş yaptığından dolayı ve kampanyalar birleştirilemediğinden dolayı 1 ay hediye kazanamamaktasınız.

Bilgilerinize.

Saygılarımızla
    Sinemia Destek Ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HarmDestroy -- 12 Eylül 2016; 1:17:21 >

• LeVizit kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanya detaylarında sadece yeni üyelikler için geçerlidir diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheGuardian

Arkadaslar uyeligim bitti. Bana kod yollamislar o kodla girdigimde 59 tl cikiyor uyelik bedeli 9 aylik. Bayram kodunu kullanip yeni uye olsam sorun olur mu

oluyor iptal ediyorlar. Eski kullanıcılarına hiç bir saygısı yok bu sinemia nin. Ben bilmeden mail gelmiş diğer mailime şu kadar indirimli kazanıcaksınız die. yaptırdım sonra geldi kart dedilerki siz eski üyesiniz üyeliğinizi iptal ediouruz. İndirimli fiyattan yararlanamazsınız. Aman dikkat edin. çok çakallar.
  • HarmDestroy H kullanıcısına yanıt
    Evet hocam öyle yapıyorlar.
    İndirim kodu felan kullanılırsa bir işe yaramıyor

Bu arada referans olayının şartları daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama

* Arkadaşlarınız 1-3-6-9 aylık paketlerden herhangi biriyle üye olduğunda siz her üyelikten 1 ay kazanırsınız, arkadaşlarınız da 6 veya 9 aylık üyelik seçtiğinde 1 ay hediye üyelik kazanır.

* Arkadaşınız sizin referans linkinizle öncelikli olarak davetiye alır.

(Referans linkinize üyelik sayfanızdan ulaşabilirsiniz.

Sinemia'nın ayrıcalıklı dünyasına henüz katılmadıysanız, davetiyeniziwww.sinemia.com üzerinden isteyerek üye olabilirsiniz.)

* Toplam 12 aya kadar sınırsız sinema bileti kazanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

#BAYRAM koduyla tekrar 39 ₺ üyelik,daha ucuzu artık olmayacak gibi alacaklar için son fırsat diye tahmin ediyorum.

eski üyeler tabiki kullanamıyor.
  • arkadaşlar yeni alacağım kartı bir sorum var, gişeden nasıl bilet alıyoruz sinemia kartı ile bilgisi olan birisi aydınlatırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.