Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.944
Cevap
112
Favori
282.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cinemaximumlarda kartla alınmıyormu artık, kod ilemi cinemaximum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manyetizma

Cinemaximumlarda kartla alınmıyormu artık, kod ilemi cinemaximum

neredeyse her zaman kod veriyor, kartla cok az kullandirtiyor. ayda 1-2 en fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben reklamlara kanıp denemelik alayım dedim 3 aylık 48 den aldım da kazık yemiş gibi hissediyorum. Tuzlu mu almışım acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus6397

Arkadaşlar ben reklamlara kanıp denemelik alayım dedim 3 aylık 48 den aldım da kazık yemiş gibi hissediyorum. Tuzlu mu almışım acaba?

Yenisinemia kodu ile aldıysanız sorun yok da zaten bir bu kampanya var şu anda dönem dönem kampanyaları oluyor ama işte zamanı belli olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

quote:

Orijinalden alıntı: serhatogun

Akbank kampanyası ile 29,50 TLye üye olmuştum Sinemia'ya. Haftada en fazla 2 kere gidiyorum sinemaya, bazen hiç gitmediğim de oluyor. Bu yüzden benim üyeliğimi de 29,50 TL'den devam ettirmişler. Keşke bilgilendirme maili falan atsalardı, kk hesap hareketlerime bakmasan farketmiycem. Ama şöyle bişey var, 1 aylık olarak çekmişler 29,50 TLyi, mesela bu ay çok gidersem sinemaya bidaki ay indirimsiz fiyattan çekebilirler bence

Desene adamina gore 29,50 tl cok iyi ama işte herkese oyle yapmiyorlar.

Bana sordular neden iptal ettirmek istiyorsunuz diye, bende dedim hemn pahali hemde sürem doluyor diye. ilgili birime aktardik talebinizi dedi :)

Siz iptal ettirmek istediğinizde size nereden ulaştılar? Ben bir hafta önce iptal ettirmek istediğimi ilettim, geri dönen olmadı çünkü?

• Manyetizma kullanıcısına yanıt
    ben neredeyse 6 aydır üyeyim sisteme, ilk aldığım zamanlarda mart ayında 2 defa karttan ödeme yaptırdı, geri halan her durumda kod verdi. yaklaşık 6 aydır hem sinema pink'te hem cinemaximum'da kod veriyor.
  • Bakırköy Marmara forumda 4d salona bilet almak istediğinizde hiç kod
    verdiği oldumu arkadaşlar.

• Bende üye oldum 9ay aylık 40tl den referans ile bir ay daha veriyormuş bilmiyordum boşuna gitti neyse sormak istediğim

1-Ben İnternete VPN ile bağlanıyorum sürekli yani internet olarak başka ülkede görünüyorum ama GPS olarak sıkıntı yok, bu nedenle üyeliğim iptal olur mu?
    Edit:Destek ekibine sordum bağlanabilir mişiz

2-Evim sinemaya yakın ben mutlaka ayda 10 defadan fazla giderim, bu nedenle iptal ederler mi?

3-İptal ederlerse suçsuz yere hak talep edebilir miyim ve ben taksitle satın aldım iptal olduğu halde taksit karttan çekilir mi?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andrOnur -- 2 Eylül 2016; 16:01:23 >
  • andrOnur kullanıcısına yanıt
    Öncelikle referans linki ile kayıt olduğunda başka kampanyadan yararlanmaman gerekiyor, misal sen 40 tl kayıt olmuşsun ya referans linki üzerinden 40 tl kampanyasını kullanarak kayıt olsan yine 1 ayı almayacaktın bu konuda üzülmene gerek yok. İlk sorunu destek@sinemia.com bu adrese sor. İkinci soruna gelirsek istersen 30 kere git sinemaya iptal etme gibi birşey olmaz bu senin en doğal hakkın.

• quote:

Orijinalden alıntı: VitaminsizAsker

Öncelikle referans linki ile kayıt olduğunda başka kampanyadan yararlanmaman gerekiyor, misal sen 40 tl kayıt olmuşsun ya referans linki üzerinden 40 tl kampanyasını kullanarak kayıt olsan yine 1 ayı almayacaktın bu konuda üzülmene gerek yok. İlk sorunu destek@sinemia.com bu adrese sor. İkinci soruna gelirsek istersen 30 kere git sinemaya iptal etme gibi birşey olmaz bu senin en doğal hakkın.

Cevap için teşekkürler ama önceki sayfaları okudum baya 10 dan fazla giden bir sürü insanı 2.aydan sonra iptal etmişler o yüzden sordum

• mehdrive kullanıcısına yanıt
    hocam ben her gittiğimde karta para yükledi.
    ama yeni kod vermeye başladılarsa bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehdrive

Bakırköy Marmara forumda 4d salona bilet almak istediğinizde hiç kod
    verdiği oldumu arkadaşlar.

5-6 kere gittim 4d ye hepsinde karta yükledi.
  • Bende 9 aylık bir üyelik aldım 39 lira kampanyasına. Umarım pişman olmam
  • Marmara forum 4dx sürekli karttan çeker 4dx için kod sistemi henüz yok ama ilerleyen zamanlarda olmayacağı anlamına gelmiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • germinall G kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam cvp için.

• kıymetli_vatandaş kullanıcısına yanıt
    Hocam forumsa çek satış takasda kod olarak satanlar varda ondan sordum bende.

• Merhaba. Bu karttan ben de aldım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Uygulamasından mı bilet almak gerekiyor yoksa bir sinemadaki gişeye gidip kartı falan mı veriyorsunuz?
  • harikaerif H kullanıcısına yanıt

Önce size gönderilen ininal kartın sitesine girip o kartı kullanarak üye oluyorsunuz. Daha sonra da Play store yada Apple store dan Sinemia uygulamasını indiriyorsunuz. Cep telefonunuzun konumunu (gps) açıp uygulamaya Sinemia üyelik ve şifrenizi giriyorsunuz. Size en yakın sinemayı ve izleyeceğiniz filmi seçiyorsunuz daha sonra filmin türünü (2d, 3d, 4dx gibi) seçip onaylıyorsunuz. Bu onaylama işlemi gerçekleştikten sonra ekranda bileti nasıl alacağınızı yazıyor. Eğer kod verirse ekrandaki kodu çalışana söylüyorsunuz ya da kartla ödeyin diyor, size gönderilen ininal kartı kullanarak ödeme yapıyorsunuz. İninal kartın da Apple yada Play store da uygulaması var. Tavsiyem onu da indirin içindeki bakiyeyi görme açısından kolay oluyor.

Edit: kod veya kart kullanım süresi uygulamayı kullanıp sinemada check in yaptıktan sonra 30 dk. Bu yüzden bunu hesaba katarak işlem yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 3 Eylül 2016; 17:25:01 >

• 30 Tl ye 6 ay üye olmuştum simdi 90 tl istiyor

Vay arkadaş, 6 ayda en az 120 gün sinemaya gitmisimdir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• birşey sormak istiyorum çok sinemaya gitsek zamlı tarifemi oluyor yenilemek istediğimizde
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.