Şimdi Ara

Vestel 8814 TT Hızlı Hakkında Bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Vestel 8814 TT Hızlı çamaşır makinesi araştırmalarıma göre en iyi performans ve fiyat verilerine sahip makine. Ancak yeni ürün olduğundan sanırım kullanıcı tecrübesi adına nette çok çok az bilgi bulabiliyorsunuz.

Bu makineyi kullanan veya hakkında olumlu / olumsuz bilgisi olan var ise paylaşabilir mi lütfen...?

• bende merak ediyorum, yok mu yardimci olabilecek olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kahin_x K kullanıcısına yanıt
    Sonunda riske girip ve hatta en iyi yerli düşüncesiyle ürünü aldım. Şuan gayet memnunuz sorun yok. ama tasarruf meselesinde genel elektrik faturamızda değişiklik olmadı.
    Bu konuda eşimin makineyi tasarruf edecek şekilde kullanmadığını da ihtimal dahilinde tutarak değerlendiriyorum...

Yine de her halükarda en iyi yerli ürün diye düşünüyorum.

Diğer taraftan Vestel yine servis konusunda tanıdığım en iyi marka olmayı sürdürüyor. Bu konuda kesinlikle göz önünde tutulmalı... sonuçta her markada sorun çıkabiliyor ama en iyi yaklaşım Vestel de gördüm.
  • Çamaşır makinesi ihtiyacı doğdu.emektar 21 yıllık arçelik çamaşır makinesi su koymaya başladı.ciddi ciddi su koyuyor çünkü alttan su kaçırıyor😂
    Neyse şaka bi yana geçenlerde madia market de bu ürünü gördüm.kısa inceleme fırsatım oldu hoşuma gitti.nette baktım fazla yorum bulamadım.yok mu bu makineyi kullanıp da memnun olan.tecrübelerini aktaracak olan.

Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. 1 yıl geçtikten sonraki değerlendirmenizi alabilir miyiz?

• hector81 kullanıcısına yanıt
    Gerçi 10 aydır foruma girmiyormuş ama ben de merak ettim
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Vestel'in sitesinde 8814 yerine 8914 tt modeli var ve alışveriş sitelerinde 8814 modeli 8914'ten daha pahalıya satılıyor nedense!

• bende 9914-9614 düşünüyorum. aralarında kş farkları bilen varsa beni aydınlatabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector81

Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. 1 yıl geçtikten sonraki değerlendirmenizi alabilir miyiz?

Merhaba Hocam,

Epeydir foruma giremiyorum. Mesajınıza geç cevap verdiğim için kusuruma bakmayın lütfen.

Halen çamaşır makinesinden gayet memnunuz. İlk mesajda söylediklerimin tamamı halen geçerli. Yani makinenin kullanım olarak hiç bir sıkıntısı yok ancak elektrik ve su faturasında kayda değer bir fark görmedim.

Şöyle bir not eklersem belki eşimin kullanımı hakkında da fikir vermiş olurum. Süper çok programlı makinelerin (bulaşık ve çamaşır makineleri en başta) genellikle bir iki programları sürekli kullanılır diğer programlar ayda bir yılda iki şeklinde gündeme gelir. Bazende hiç kullanılmazlar.

Bu makinede 2 adet favori şeklinde size özel program alanı var. Eşim bu favorilere bizi beyazlar diğeri renkliler için program oluşturmuş sürekli onları uyguluyor. Bunun anlamı önceki makinedeki kullanım alışkanlıkları aynen geçerli.

Ben hem bulaşık makinesini hem çamaşır makinesini Vestel den almış olmaktan dolayı son derece memnunum. Zira zaten yaklaşık aynı paraya X meşhur markalardan birini alabilirdim. Belkide aynı derecede memnun kalırdım. Ama yerli malı almış olmaktan dolayı da ayrıca bir içim rahat.

Hele hele de Bosch ve Siemens beni defaaten servis ve müşteri memnuniyeti bakımından hüsrana uğratmışken. Diğer yandan sakın ha sakın beyaz eşya gibi pahalı ürünleri N11 den almayın. Aynı şekilde orada da müşteri memnuniyeti kavramı zinhar yok.

Hocam merak ettiğim makinenin dengelemesi nasıl ?Sıkma da hatur hutur dangır dangır çarpma sesi var mı?özellikle titreme sallanma yerinden oynama ?

Zira 9614 txt var kurutmalı yazdığım tüm şikayetler var .Sallantıdan üst tablası çatladı.3 kere servis çağırdık çare bulamadılar.yok az çamaşır fazla çamaşır bir kere de ayaklar sertleşmiş dediler ayaklar değişti sallanma titreme devam ediyor.dengeleme fazla vakit ayırdığından program süreleri bile uzuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

Hocam merak ettiğim makinenin dengelemesi nasıl ?Sıkma da hatur hutur dangır dangır çarpma sesi var mı?özellikle titreme sallanma yerinden oynama ?

Zira 9614 txt var kurutmalı yazdığım tüm şikayetler var .Sallantıdan üst tablası çatladı.3 kere servis çağırdık çare bulamadılar.yok az çamaşır fazla çamaşır bir kere de ayaklar sertleşmiş dediler ayaklar değişti sallanma titreme devam ediyor.dengeleme fazla vakit ayırdığından program süreleri bile uzuyor.

Hocam bahsettiğiniz sorunların hiç birini yaşamadık. Hafif bir titreme var ama bırakın arıza kabul edilebilecek olanı, rahatsızlık diyebileceğim seviyenin bile çok çok altında.
    Biz öakinemizin çok iyi olduğunu düşünüyorum.
    güle güle iyi günlerde kullanın hocam .Benim makina dediğim gibi sallantı aşırı titreme yapıyor bakıcaz bir çaresine.Serviste önemli tabi geldiğinden beri sanki kayış sesi var.kayış aşırı gergin heralde bu yüzden makina dengelemede sıkıntı yaşıyor.Servise anlatamadık gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Üstadım ayrıca Vestel servis konusunda da zaten düşüncelerimi yazmıştım ve hala aynı yerdeyim. Benim şu ana kadar en iyi hizmet aldığım servis. Hayatımın hatasını n11 den buzdolabı alarak yaptım. Hem n11 hemde siemens servisi hakkında (kesinlikle kişisel değil kurumsal anlamda) çok net bir düşünceye sahip oldum.
    kesinlikle bir daha Bosch ve n11 den alış veriş yapmam sanırım.

Hocam Allah size de kolaylık versin. İnşAllah her şey istediğiniz gibi olur.
    servis olayından bende memnunum çalışanlar profesyonel olmasa larda güler yüzlüler müşteri temsilcileride öyle.

makinaya gelince biz değişim istedik kabul olmadı ancak güzel ve ikna edici bir şekilde güven vererek onarım olarak kabul ettim.

Sorun devam ederse değişim için tekrar onaya sunarız dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatmis gibi olacağım ama 2 yıldır sorunsuz kullandığım çamaşır makineme nazar değdi sanırım. BOSCH da çalışıp Vestel kullanan biriyim ( hediye olarak geldi ) Bakalım gelecek olan yetkili servis sorunu çözebilecek mi? Son bir iki haftadır kazanında su biriktiriyor filtre/ pompa temiz olduğu halde. Ventil ile alakalı bir arıza var sanırım. Bi de sıkmaya gecince deterjan kapagi sikmanin şiddetinden zangir zungur rahatsız edici bir ses yapıyor hatta yerinden çıkıyor. Kullananlarin başına böyle bir şey geldi mi acaba? Servisin yaklaşımını yakın zamanda paylaşacağım  Vestel 8814 TT Hızlı Hakkında Bilgi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isayldrmmm -- 11 Aralık 2018; 0:48:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.