Şimdi Ara

Aerobilet ile İndirimli Uçak Bileti Alma : Güncel Kampanyalar - Günlük İndirim Kodları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.721
Cevap
201
Favori
104.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tunç1

quote:

Orijinalden alıntı: Theory33

Durumu tam anlamamakla beraber eğer kızınız 11 yaşında ve tek başına uçacaksa kontrol noktasından refakatçi olmadan geçemez.

kızım planda yoktu o yüzden kendime bilet almıştım, beraber gitcez ama siteden yaşından dolayı ona tek bilet alamıyorum o yüzden yaşını 1 yaş fazla girmek istiyorum

Anadolujet te yapmistim ben. 10 yasindakini 18 olarak girdim mecburen. Sorun cikmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirim kodu geçersiz diyor

• Tamamdır oldu haber verene tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: netten

Hocam aslında çok sıcak ama şöyle bi olay var Borajet ile gidiş dönüş 10 lira ama firma o kadar rötar ve iptal yapıyorki en güzeli uzak durmak diyor insan.
    Bu komuda Şikayet sitesisinde çok şikayet var o yüzden heyecana gerek yok

Ben 7 liralık biletleri Sun Express ten aldım. Sun Expresste sorun yaşayacağımı sanmıyorum.
  • bjkali kullanıcısına yanıt
    Bende sunexpressten aldım izmir antalya gidiş geliş 16 tl :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifference35

Ben gidiş gelişe tam 15,66TL ödedim Yanıyor yanıyor
  • teşekkürler istanbul-adana gidiş geliş 30 tlye aldım.
  • ya ben yine borajet'ten bilet aldım. 2 kişi gidiyoduk sürekli artıyo sayımız ucuz diye ama anlamadığım bişey var ne zaman bilet alsam aynı uçakta kalan koltuk 9 yazıyo. elimizde patlamaz inşalla biletler.
  • webkurdu47 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Atlas'tan aldık, 20₺ indirimli fiyat ödedik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

nasıl başardınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: damienn

ya ben yine borajet'ten bilet aldım. 2 kişi gidiyoduk sürekli artıyo sayımız ucuz diye ama anlamadığım bişey var ne zaman bilet alsam aynı uçakta kalan koltuk 9 yazıyo. elimizde patlamaz inşalla biletler.

Hocam sürekli 9 yazmasının ve 20 tl olmasının sebebi ayakta yolcu götürüyorlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

ya ben yine borajet'ten bilet aldım. 2 kişi gidiyoduk sürekli artıyo sayımız ucuz diye ama anlamadığım bişey var ne zaman bilet alsam aynı uçakta kalan koltuk 9 yazıyo. elimizde patlamaz inşalla biletler.

Hocam sürekli 9 yazmasının ve 20 tl olmasının sebebi ayakta yolcu götürüyorlar :)

iptal olmasın da gerekirse ayakta da gideriz ya. hatta arka boşluklara bile ilerleriz akfjas
  • Ve indirim kodunun süresi doldu arkadaşlar. Konuyu açan ve indirim kodunu paylaşan @webkurdu47 nickli arkadaşa teşekkürler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: brkbrktgl

quote:

iptal olmasın da gerekirse ayakta da gideriz ya. hatta arka boşluklara bile ilerleriz akfjas

Aynen hocam :)

• quote:

Sun expressten nasıl o fiyata aldınız...

• yirthan kullanıcısına yanıt
    18 nisan antalya gs maçı var o zamana bakınca 18 nisan 28 tl idi 21 nisan da 28 tl idi aldım direk :)

• quote:

18 nisan antalya gs maçı var o zamana bakınca 18 nisan 28 tl idi 21 nisan da 28 tl idi aldım direk :)

Biz hep mart ayına bakıyoruz bir de sunexpress Ankara''dan uçuşu yok galiba..

• Arkadaşlar bu kampanyayı kaçırdık. Yeni kod var mi? İndirim sağlayan yurtiçi?
  • ademyildiz07 A kullanıcısına yanıt
    15 TL indirim yapan referans kampanyası var galiba. Üyeliğinizden referansla başka bir üyelik açıp 15 TL indirim kazanılıyordu. Şuan geçerli mi bilemiyorum.

• Davetiye ile indirim devam ediyor mu? Ediyorsa yollayabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.