Şimdi Ara

Smart TV'de Digitürk Dilediğin Yerde İzlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
22.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar forumda aradım ancak bu soruya cevap verebilen bir arkadaşa rastlamadım. Gözümden kaçmışsa da şimdiden kusuruma bakmayın.

Samsung 6470 smart tv'min internetinden Dilediğin Yerde uygulamasına girebiliyorum ancak -Octoshape zıkkımı yüzünden olsa gerek- bir türlü görüntü alamıyor, linke tıkladığımla kalıyorum. Digitürk Play'den mi giriş yapacağım, Octoshape eklentisi mi yükleyeceğim (ki bulamadım) inanın bilmiyorum. Yazık oldu vallahi.

Bilen ya da benzer sorunu yaşayan arkadaşlar bana yol gösterirse inanın çok mutlu olurum.

• Smart tv de diledigin yerde uygulamasi mevcut degil, web uzerinden girdigin zaman octashare uygulmasi kurulmali, smart tvlerede bu uygulama maalesef kurulamiyor, o yuzden seyredemezsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Smart tv de diledigin yerde uygulamasi mevcut degil, web uzerinden girdigin zaman octashare uygulmasi kurulmali, smart tvlerede bu uygulama maalesef kurulamiyor, o yuzden seyredemezsin..
    Açıklama için çok teşekkür ederim hocam
  • quote:

Smart tv de diledigin yerde uygulamasi mevcut degil, web uzerinden girdigin zaman octashare uygulmasi kurulmali, smart tvlerede bu uygulama maalesef kurulamiyor, o yuzden seyredemezsin..
    Çift mesaj...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 29 Ocak 2016; 15:04:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Çift mesaj...

Alıntıları Göster
    receiver cihazını ethernet kablosuyla internete bağlayıp da izleyebilirsin eğer uyumluysa receiver buna
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Çift mesaj...

Bu konuda fazlasıyla bilgisizim hocam, elimde Teledünya'nın verdiği Neta HD 8800 var :/ Onun da etherneti yok haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Figo -- 30 Ocak 2016; 12:07:01 >
  • Arkadaslar bi sorum.olacak yardimci olursaniz sevinirm.simdi webden izledigimizde yayin kalitesi nasil ? mis onceden digiplay kullandim 800k 1800k gbi... bunda kalite nasil .deneyimleyen bilgi verirse cok sevinirim.
    Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Arkadaslar bi sorum.olacak yardimci olursaniz sevinirm.simdi webden izledigimizde yayin kalitesi nasil ? mis onceden digiplay kullandim 800k 1800k gbi... bunda kalite nasil .deneyimleyen bilgi verirse cok sevinirim.
    Tesekkurler.
    vay be bı ben izleyemşyorum sanıyordum aradım taradım bişey bulamadım şükür benzer bi konu gördüm :) evet malesef izlenmiyor web üzerinden çok saçma
  • Selamlar Benim beko smart tvde Dilediğin yerde uygulaması var ama açınca ci modul yok hatası veriyor normal bir ci modul alıp taksam kartsız olarak açarmı acaba ve bunu nasıl çözebilirim
  • Hocam hiçbir fikrim yok. Umarım başlığa bir cevap gelir.
  • Oooo nasıl olabilir böyle bir şey. Mazallah kaçak falan izlenir.

Digi kafası işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slymnclk

Selamlar Benim beko smart tvde Dilediğin yerde uygulaması var ama açınca ci modul yok hatası veriyor normal bir ci modul alıp taksam kartsız olarak açarmı acaba ve bunu nasıl çözebilirim

beko da hangi modelde var bu uygulama.. digiturk smart tvler için uygulama yok beko da nasıl oluyor...

digiturkplay olmasın o uygulama..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slymnclk

Selamlar Benim beko smart tvde Dilediğin yerde uygulaması var ama açınca ci modul yok hatası veriyor normal bir ci modul alıp taksam kartsız olarak açarmı acaba ve bunu nasıl çözebilirim

beko da hangi modelde var bu uygulama.. digiturk smart tvler için uygulama yok beko da nasıl oluyor...

digiturkplay olmasın o uygulama..

vestel, luxor, seg vs tvlerde dilediğin yerde uygulaması var lakin içerik çok kısıtlı gereksiz bir uygulama.
    dplay uygulaması ve lig tv uygulamalarıda birbirinden bağımsız şekilde bu tvlerde bulunmakta.
  • peki ben digitürk ci modülü yerine başka bir ci modül taksam olur mu veya bu digitürk ci modülünü nerden alabilirim beko B49lb8477 tv modelim hatanın resmi--http://hizliresim.com/PnbzXN Smart TV'de Digitürk Dilediğin Yerde İzlemek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slymnclk21 -- 28 Ocak 2017; 21:24:46 >
  • cevabını bilen yok mu ortada kaldık böyle yav
  • Bi ara tv ile beraber ci modül üyeliği de sattılar. Tv'de de dilediğin yerde uygulaması da oluyordu.Modül olmadan dilediğin yerde uygulaması çalışmıyor.

Şu an ci modül satmıyorlar. Birisinden modül bulsanız da üyeliği aktiflestirmiyorlar. Yani şimdilik o işi unutun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 2 Şubat 2017; 13:1:30 >
  • o zaman pcden hdmi bağlayıp izleyecez
  • madem ci modülü durdular o zaman bu uygulamayı niye çıkarıyorlar ki digitürkün salak işleri işte
  • beko smartta digiturk play düzgün izleniyor mu illa android beko mu almak lazım... ( beko tercihim )
  • aldım android tv beko izlenmiyor ... puhu var netflix var blu var ama digiturk yok amk ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.