Şimdi Ara

American Gods (2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
18
Favori
16.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konusu

Neil Gaiman'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'American Gods' Starz kanalının yaklaşan fantezi, drama dizilerinden biri olup genel özeti şöyledir; Shadow gizemli ve sırlarla dolu bir geçmişe sahiptir. Bir banka soygunundan dolayı 3 yıl hapis cezası çekip erken tahliye edilir ve artık hiç birşey eskisi gibi olmayacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 20 Haziran 2017; 3:12:11 >

• Starz yapıyorsa Spartacus tarzı bol kan ve seks dizisi geliyor gibi görünüyor.

Edit: 2017'ye kim öle kim kala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Elder Scrolls -- 29 Ocak 2016; 20:46:03 >
  • Biraz gec geliyor ama spartacus tarzi bir sey olursa tutar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ilk mesaja neil gaiman'nın amerikan tanrıları romanından uyarlama olduğunu da ekle istersen izlemeden önce okumak isteyenler olabilir ben öyle yapacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal adam -- 29 Ocak 2016; 23:18:24 >
  • Ian McShane kadroya eklendi, Mr. Wednesday rolünü canlandıracak.
    American Gods (2017)

Emily Browning kadroya katıldı.,
    American Gods (2017)

Sean Harris kadroya katıldı.
    American Gods (2017)

+Yetide Badaki ve Bruce Langley katıldı.

Jonathan Tucker & Crispin Glover kadroya katıldı
    American Gods (2017)

editin editi: Sean Harris kişisel sorunları nedeniyle kadrodan çıkartılmış

edit edit edit: Sean Harris'in yerine Pablo Schreiber geldi:

American Gods (2017)

Gillian Anderson kadroya katıldı
    American Gods (2017)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• iki görsel paylaşmışlar
    American Gods (2017)

American Gods (2017)
  • American Gods (2017)
  • Paskalya seçimini pek beğenmedim. Kitabı okurken o rol için Christina Hendricks'i hayal etmiştim, dizisinin yapılması gündemde yokken bile karakterin tasviriyle gözümde o canlanmıştı, olsun isterdim. Yani, açıkçası kusur olarak bir bunu bulabildim, onun dışında her şey çok iyi görünüyor, cast de öyle. Ricky Whittle da mesela kafamda canlanan Gölge'ye uymuyor gibiydi pek ama fragmanda o ve geri kalan her şey de gayet yerinde olmuş gözüküyor. Sakalsız bir Çarşamba da çok garip hissettiriyor ama muhtemelen serüven ilerledikçe sakalı uzatmak gibi bir karar verdiler. Tüm bunların dışında Gillian Anderson da muazzam bir seçim bence mesela. Her şey oldukça yerli yerinde.

Bakalım, bekliyoruz. İlk sezonun sonunda hikayeyi hangi noktada bırakacaklarını ve ara öyküleri nasıl yedireceklerini merak ediyorum, üç sezon planlanıyor şu aşamada.
  • Çok güzel bi hikaye gerçekten, yalnız kitapta shadow siyahi değil , diğer karakterler çok güzel olmuş, aslında shadowu hiç tasvir etmemişti kitap okurken zor canlandırıyodum :D
  • Corbin Bernsen Vulcan rolüyle diziye katıldı.
    American Gods (2017)
  • 2017 hangi ay baslıyor?
  • Yaşlı adamı çok beğendim kendini izlettirecek gibi görünüyor. Game of Thrones'da oynayan.

Konusu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

Hocam ilk mesaja neil gaiman'nın amerikan tanrıları romanından uyarlama olduğunu da ekle istersen izlemeden önce okumak isteyenler olabilir ben öyle yapacağım

Uyarınız için teşekkürler kitabı dijital ortamda okumaya başladım. İlk 100 ebook sayfası iyi gidiyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 21 Ağustos 2016; 21:26:11 >
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    Hocam asıl ben teşekkür ederim okumaya henüz başlamadım hatırlatmış oldunuzŞu sıralar okuduğum kitaplar var onlar bitince başlarım kindle'a atmıştım ama bir türlü okuma fırsatı geçmemişti elime
  • Kitabın henüz %20 sindeyim, kesinlikle tavsiye ederim. Neil Gaiman zaten kitaba tüm kişiler ve olaylar kurgu, sadece tanrılar gerçek diyerek girmiş kitaba okuduğum ilk +18 kitap, küçüklere tavsiye etmiyorum :D

• Jeremy DaviesJesus olarak kadroya katıldı
    American Gods (2017)
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Jeremy DaviesJesus olarak kadroya katıldı
    American Gods (2017)

Bu adamı gördüm ve birden diziye kanım ısındı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• American Gods (2017)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.