Şimdi Ara

⚖ARALIK GÜNCEL⚖ AKK(AKN)'sız Yani Hız Kotasız Tüm Paketler ⚖ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
193
Favori
159.348
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cohannan

http://www.superonline.net/internet/fiber/nerede

şurdan sorgulayınca fiber var diyorsa geçebilirsiniz. Benim de bu konuyu açmamdaki temel sebep bu hocam Akk dan çok çekmiş biri olarak artık herkesin kurtulmasını istiyorum

türk telekom fiber altyapısı var ama superonline yok malesef.

1 ay öncesine kadar superonlie adsl de 1 ping ile oyun oynarken şu an pingim bazen oyunda 999 oluyor ve haliyle oyundan düşüyorum.

fiber de ping sorunu fazla olmuyor galiba. ttnete bakacağım mecburen.

konu için teşekkürler gayet faydalı bir konu olmuş.

• fayiş fiyatlara devem türkiye ilerlemiyor geriliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orod-Dain

Cevap için teşekkürler. Akn rezaletinden kurtulmanın zamanı gelmiş demek. Cumartesi gidip kapattırayım Uydunet'i.

Superonline fiberde değişmedi ise 99tl'ye akk olmadan 25 mbit veriyor. Benim kullandığım paket 59tl'ye 100gb akk, gece 00:00 - 06:00 arası serbest.

Büyük boyutlu indirmeleri bu arada yapıyorum, digiturk seç izle de kullandığım için genelde ay sonuna doğru akk'nin %80'ini kullandigima dair mesaj geliyor.

Aradaki fark az değil ama 99'luk paket de güzel bir alternatif

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah 05:00'da kalkmak zorunda olduğum için çoğu zaman saat 23:30 gibi yatıyorum. O yüzden 99 lira olan paket bana daha çok uyuyor. Cumartesi günü gidip başvuru yapacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim burda fiber yok ne işime yarıcak
    zaten çok pahalı
  • Manisada olan var ise halkaneti öneririm akk yok 8mbit diyorlar ama ben genelde 16 ile 20 arası aldım, çatıya alıcı yerleştiriyorlar kablo indirip telefon hattına baglıyorlar . Aylık 35 tl bide. Sanırım istanbulun bazı yerlerindede varmış bilmiyorum araştırın Halkanet adı.
  • zalim fiber benim mahalleye gelmedi gitti =(
  • Ya herro ya merro kullanıcısına yanıt
    bizdeki sömürü düzeni özellikle vergide avrupa veya japonyoda olsa, hükümetleri bu kadar parayı nereye harcarız diye dert yanardı
  • Biri şu ttnet taahhüt den yırtma başlığı açılsa süper 👍 olacak,
    Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goknete bazi sorular sormustum. Aldigim bilgiler asagida. Eger konu sahibi uygun gorurse ilk mesaja da eklenebilir.

*Bulunduğunuz lokasyona ait hız değerleriniz başvuru öncesinde test edilmektedir
    *Ek bir yalın adsl ücretimiz yoktur. Liste fiyatlarımıza üzerine bağlantı ücreti (3TL x 12 ay = 36 TL ) eklenir.
    *Domaini değişebilen bir modeme sahipseniz modem almanıza gerek yoktur.Aboneliklerde modem alımı konusunda herhangi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Modem talep edilirse extra olarak ücretlendirilir
    *Söz konusu vergi sözleşmeden doğan ve İlk faturanıza 15 TL olarak yansıyan damga vergisidir
    *Abonelikten ayrılma durumunuzda
    1- Bağlantı Ücreti Kalan Taksitleri
    2- Satın alındı ise modeminizin kalan taksitleri
    3- Kullandığınız aylar boyunca Standart fiyat üzerinden size sağlanan kampanya indirimleri talep edilecektir.
  • 25mbs akksiz 100 lira pahalı 50 olsaymış

• TTnet 24mbit 75GB AKK li kullanıcam ama upload hizlari ne oluyor bunların?
  • Tamam iyi sömürü sistemi var vergide ancak devletten kaçırılan ve ayağımızı her attığımız şirketin marketin mağazanın nasıl vergi kaçırdığını da unutmamak gerek. Özellikle de insanların mağazalara geldiğinde ben fiş fatura istemiyorum böyle satarsan alırım demeleride cabası. Yani Japonya'da Avrupa'da bizim Türkler gibi her an çakallık yapan insanlar olduğu müddet devlet % 200 vergi alsa da yeridir. Sonuçta halk çakalsa devlette çakaldır. Bunun örneklerini şu sıcak fırsatlar kategorilerinde gayet görmekteyiz. Öyle şeyler yapanlar var ki şirketi batırana kadar ürün alır. İyi Makyavelli toplumuyuz. Bence Avrupalılar falan Makyavelli'nin yaşayan halini görmek istiyorsalar Türkiye'ye akın akın gelmeliler.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    @cohannan reyiz, seni başkan yapmak lazım, hep faydalı konular açıyorsun
  • Mesajim bulunsun

• Taahhüt bitince poyraz wifi'ye (kocaeli/gölcük ) geçmeyi düşünüyorum.fiyat uygun geldi.şuan ttnet'e 24 megabit (35 gb akk) ev telefonu ücreti dahil aylık 55 lira ödüyorum.

• Takip edelim

• AKK yok ve benim halim

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Yapma hocam bu ne
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.