Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (208. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana Türkçe olarak geleceği belirtilmişti. O kadar uzağım ki bu rom bilmem ne olaylarına.

İlk sayfadaki adımları denerim tabiki, sormak istediğim şu; Bu global rom yükleme esnasında hata olabilme ve telefonun mahvolma ihtimalleri var mıdır?
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    ayarları açabiilsem yapacagım :) tekrar deneyeyim olmazsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • syuksels S kullanıcısına yanıt
    Hata olabilir ama mahvolmaz. Hepsinin bir çözümü bulunuyor

• TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Kapayıp açınca 73K geldi hocam evet. Ama bu normal midir ya her telefonda antutu böyle mi yapılır yani öteki türlü yapsak yarısı mı çıkacak hepsınde? Anlamsız geldi bana kullanırken o performansı hiç göremiyoruz demek ki yanlış mıyım?

Bir de etliye sütlüye dokunmadan global stabil bi rom istiyorum xiaomi avrupada herhangi birine satarken içine ne yüklüyorsa o. Türkçe klavye kullanabıleceksem dili ingilizce olsa da olur sadece problemsiz ve çoğunluğun kullandığı bişi olsun. Nedir o?

• Ayarlardan buldum Türkçe yapmayı, yine de rom yüklememe gerek var mı?

Telefon hakkında kısmında MIUI sürümü MIUI Global 7.3 | Kararlı 7.3.5.0 ( LHOMIDD ) yazıyor. Sanırım bu zaten global rommuş? Şu an olduğu gibi kullansam herhangi bir özellikten mahrum kalır mıyım?

Cevaplarınız için çok çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syuksels

Ayarlardan buldum Türkçe yapmayı, yine de rom yüklememe gerek var mı?

Telefon hakkında kısmında MIUI sürümü MIUI Global 7.3 | Kararlı 7.3.5.0 ( LHOMIDD ) yazıyor. Sanırım bu zaten global rommuş? Şu an olduğu gibi kullansam herhangi bir özellikten mahrum kalır mıyım?

Cevaplarınız için çok çok teşekkürler.

Gerek yok, birseyden mahrum olmazsınız

• Evettt xposedi Türkçe dilde kullanabiliyorum ,daha önceden mi4c de uyguladıgım v78 ile sorun ortadan kalktı .
    xposed v78 link:https://mega.nz/#!BgVFXRiC!1vErkxeHgG19awMyEcJtNUcP-BBFDVNehpjh7ozFM4Y

Bu mesaja eklenen görseller:

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einlied -- 30 Temmuz 2016; 16:14:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

quote:

Orijinalden alıntı: resatt

Xiaomi Redmi Note 3 Pro bu modelin sar değeri kac arkadaşlar teşekkür ederim

Sar değeri normal seviyelerde. Ekran görüntüsü ekledim
    Bu mesaja eklenen görseller:

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

Peki bunlar resmi değer mi? Çünkü bazı arkadaşlar resmi değer olmadığını yazmıştı.
  • Arkadaşlar şarj süresi en yüksek versiyon hangisi ? Bende suan miui 8 var . Son sürümde , söylediğiniz 7-8 saatleri göremiyorum. Hangi sürüm en yüksek batarya ömrü sunuyor ?
  • digital2 kullanıcısına yanıt
    6.7.29 sürümü yüklü bende ağır kullanımda 8 saat ekran açık kalma süresi alıyorum.

• telefon bugün elime geçti. 3 gb ramli versiyon. üstünde satıcı romu vardı. bootloader kilidi açmadan imei atmak için global developerda root yetkisi var sanıp edl ile onu yükledim. baktım yok öyle bir şey. daha sonra rootlu bir rom bulup işlemleri hallettim. bu arada imei atmadan önce qcn yedeği aldım önemli olduğu için. nasıl alındığını öğrenmek isteyenlerhttp://en.miui.com/thread-245598-1-1.html konunun başlarında onu anlatıyor. yedek aldıktan sonra burdaki imei atma işlemini uygulayabilirsiniz.

telefonla ilgili yorumlarım ise daha kesin değil, tam alışamadım. htc one m7'den geçtim. ancak şu dikkatimi çekti cpu-z'de ekrana boş boş bakerken bile işlemci çekirdekleri hiçbir zaman "stopped" olmuyor. sizde de aynı mı durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodur35

Merhaba arkadaşlar
    Sıfır bu cihazı mı almak mantıklı olur forumda ki satanlardan yoksa garantili sony z2 mi olur 2 telide kullanmadım.
    Turkcell T50 vardı sattım şimdi telefon bakıyorum.
    Çinden getirmek daha ucuz ama riskli olduğu için güvenemedim.

haftalık güncelleme geliyor. uğraşırım diyorsan xiaomi al. ki basit şeyler zaten bunlar.

• c-myc kullanıcısına yanıt
    sa hocam 6.7.29 sürümünün linkini alabilir miyim ? eu mu stabil mi ? 4pda.ru sitesinde görmedim de ? benim telde şu an twcp de yüklü ama bataryam gitmiyor. anroid ve android sistemi toplamda minumum yüzde 40 şarj yiyor. herşeyi sıfırlayıp tekrar kilit açar gibi yapmak istiyprm çünkü hangi romu denersem denim 3-4 saat ekran süresi alıyoum 1.5-2 gün beklemeye. ve tüm romlarda androiyüzde 40 ın üstünde harcıyor.d ve android rom
  • quote:

Orijinalden alıntı: murratca

sa hocam 6.7.29 sürümünün linkini alabilir miyim ? eu mu stabil mi ? 4pda.ru sitesinde görmedim de ? benim telde şu an twcp de yüklü ama bataryam gitmiyor. anroid ve android sistemi toplamda minumum yüzde 40 şarj yiyor. herşeyi sıfırlayıp tekrar kilit açar gibi yapmak istiyprm çünkü hangi romu denersem denim 3-4 saat ekran süresi alıyoum 1.5-2 gün beklemeye. ve tüm romlarda androiyüzde 40 ın üstünde harcıyor.d ve android rom

Parmak izi ilemi kilit açıyorsun?

• Parmak izi ile açmak şarjı çok götürür mü ki ? Bu arada bende de android sistem ve android en az %40-45 yiyor
  • ozankardes kullanıcısına yanıt
    evet hocam parmak izini kullanıyorum hatta tuşu hç kullanmıyorum ekrandan kilitle der kapatırım parmak izi ile açarım ? bunun mu etkisi vardır ?
  • einlied kullanıcısına yanıt
    kullandığınız repolar nelerdir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    miui tweaks ile yapılıyor

• Bende parmak izinden açıyorum hep, 8 saat gidiyor hemen hemen sarj

• sa teli tamamen silme nasıl oluyor ? yani twpr bile silinsin maksat . hangis sürümü nasıl yüklersem yüklim ( wipe dalvik işlermlerini yaparak teli tamamen sıfırlayarak ) 3-4 satti açmıyor ekran sürem. android ve android sistem en az yüzde 40 yiyor. yardımcı olabilecek olan arkadaşlar var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.