Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehsar

quote:

Orijinalden alıntı: sismo

quote:

Orijinalden alıntı: mehsar

Mrh bende sipariş verdim geekbuying sitesinden 218 dolara PRO 3gb modelini gelmesini bekleyecez artık nasip

Merhaba, ürün almadan önce geekbuying ile gönderim konusunda haberleştiniz mi?

sordum hocam yolluyorlarmış hediye ve 25 dolar altında gösteriyorlarmış artık şans

umarım sonuç olumlu olur, takipteyim..
  • Arkadaşlar umarım herkes siparişlerini sıkıntısız bir şekilde teslim alır...
    Ancak naçizane bir tavsiyem var:Telefonu şuradan aldık,şöyle gösterecekler,şu zamanda gelecek türü paylaşımları özelden yapsak daha iyi olmaz mı?
    Malum zaten gönderen 3-5 yer var ve sayıları her geçen gün azalıyor.O sebepten ifşa etmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyz101

Arkadaşlar umarım herkes siparişlerini sıkıntısız bir şekilde teslim alır...
    Ancak naçizane bir tavsiyem var:Telefonu şuradan aldık,şöyle gösterecekler,şu zamanda gelecek türü paylaşımları özelden yapsak daha iyi olmaz mı?
    Malum zaten gönderen 3-5 yer var ve sayıları her geçen gün azalıyor.O sebepten ifşa etmenin bir anlamı yok diye düşünüyorum.

Haklisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanicilara bazi sorularım olacak. 3 gb ramli versiyonu alip kullanan var mi suan?
    Performans anlaminda nasildir youtube dan izledigim testlerde fena degilde miui arayuzu hala biraz hantal gibi.
    Ekran kalitesi ve parlakligi iyi midir ozellikle gun isiginda yeterli sonuc veriyor mu?
    Kulaklikta verdigi ses kalitesi ve kamera konusunda nasil?

Kullanip bu konularda yardimci olabilecek arkadaslar var mi?

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Sanirim su an bi tek ben varim kullanan. Ekran parlakligindan memnunum, soyle soyliyim ; daha hic isigi tam acik kullanma gereksinimi duymadim.
    Kamera mukemmel olmasa da cok yeterli bi kamera. Kulaklik performansi icin iyi bi kulakligim yok yorum yapamam. Miui arayuzu kesinlikle hantal degil. Parasini fazlasiyla hakeden bi cihaz.

Bonus: su an sarjim %41 ekran surem 2saat 40 dakika,cihaz 36 saattir acik. Tahminen yarin aksama ancak biter ve toplamda 4 saate yakin ejran suresi verir 60 saatlik surede.bence muazzam bu sarj, ki daha root falan yok greenify falan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 23 Şubat 2016; 17:51:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Hocam yillardir android kullanmaktan bunaldim da diyebilirim aartik. En son huawei g7 aldim batarya kamera ve arayuz iyi oldugu icin. Ancak telefonum tamirdeyken bir aydan fazla iphone 6 plus kullandim. Gerek uygulama kaliteleri gerek arayuz kalitesi simdi elime alasim yok su telefonu. Ancak o kadar da ucuk rakamlar veremem hele ki 16 gb hic yetmiyorken. Kafamida kurcaliyor surekli zaten her turlu elimdeki g7 den daha iyi bjr cihaz. Batarya konusunda bundan geriye kalmaz cokcdaha iyi olacagi kesin.
    Ekran kalitesi, kamera ve kulakliktaki ses benim icin onemli kaliyor geriiye.
    Kamera elimdeki cihazdan kotu olmahacagi kesin zaten. O yuzden ondan endisem yok.
    Ekran kalitesi de iyiyse benim icin geriye pek bi sorun kalmiyor kafamda.
    Tek canimi sıkan surekli yeni modellerin yeni islemcilerin piyasaya cok cabuk çıkması bu da elimizdeki cihazlari eskitmesi. Snapdragon 625 ile ilhili yazi gordum bir de 14 nm uretiminde batarya tuketimi cok daha iyi olacaktir. Bunla cikacak cihazlar daha avantajlı olabilir. Ancak detaylara takilinca da sonu gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lirikal Militan -- 23 Şubat 2016; 19:31:29 >

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    g7 için yorum yapamam ama iphone ile kıyaslamak dogru da olmaz zaten bence. anlattıklarınıza bakılırsa bu cihaz sizi memnun eder bence. cihazı elime aldığımda kalite hissi cok iyi

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    Donanim itibariyle bana yetecek bir cihaz. Ancak ne kadar uzun omurlu olur orasi muamma. Almak istedigim bit cihaz da ne kadar gider bu cihaz o biraz zor bi soru.

• sonunda 2nci cihaz da elime ulaştı az evvel. satın almak isteyen olursa dükkan da ilanım mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

sonunda 2nci cihaz da elime ulaştı az evvel. satın almak isteyen olursa dükkan da ilanım mevcut

Türkçe dil mevcutmu?

• mehsar kullanıcısına yanıt
    Su an ingilizce cihaz. Ben de beklemedeyim. Elbet cikar, xiaomi guncellemeler konusunda iyidir

• Bu arada mi5 tanitildi beyler.Kisaca ozetleyeyim:
    5.15 '' ekran full hd
    snapdragon 820
    Modeline gore 3-4 gb ram
    Modeline gore 32-64-128gb
    cerceveler metal arka seramik
    ekran kasa orani %73.33
    onde parmak izi sensorlu home tusu var.
    Ekran 600 nit parlakliga ve pil tassarufuna yonelik ozelliklerle geliyor.
    3000 mah pil
    usb type c
    16mp f2.0 4 eksenli ois camera
    on kamera 4 mp
    Antutu: 142 bin
    fiyat 305-350-410 $
    Hadi hayirlisi ortalik karisacak.

• QuiteShip Q kullanıcısına yanıt
    çok beğendim. 370 dolara orta seviyeyi alabilirsek süper olur, redmi note 3 pro'dan vazgeçtim sanırım.
  • taka61 T kullanıcısına yanıt
    Mi5 çok iyi olmuş ekran boyutu da ideal bana göre. Yalnız o fiyatlar yine fabrika çıkışı olsa gerek, üstüne en az 50$ eklenerek satılır gibi. İyi fiyatlar. Yalnız sd kart girişi olmaması çok kötü oldu yine. 128 gb kartım var. 128 gb modeli alınabilir belki ama fazla olur. Redmi 3 alıp geçerim belki düşük ama yeterli, 5"hd ekranı ve bataryası yeter.

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    SD Kart giri?i var. 2. sim geri?ine sd kart takylabiliyor.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Mi 5 modeli için söyledim. Note 3 pro 'da var, iyi ki var yoksa aklımdan bile geçirmezdim bu modeli :)

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Mi5 için çoğu kaynak sd kart girişi yok diyor ama telefonun 2. sim slotuna micro sd kart takılabiliyor. Gerçi oda net değil. Resmi Mi forumunda pro modelinde var denmiş mi 5 için 1-2 güne kadar netleşir çoğu şey.
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    Umarım öyledir. Sd kart girişi varsa mi5 almak farz olur. Hayalimdeki telefon olmuş, pili de iyi gidecek gibi duruyor. 1.8 ghz yeterli. Hız aşırtma yapılabilir herhalde aynı işlemci sonuçta, dizginlemişlerdir. 2.15 ghz olması da çok birşey ifade etmez zaten güçlü bir işlemci, öyle hıza çok kısa süreler için çıkar malum sonrasında hızını düşürür her mobil işlemci (güçlü modeller) böyle. Pil tüketimine de olumlu yansır. Sabırsızlıkla bekliyorum ikinci sim yerine sd kart haberini. Rastlamadım birkaç yabancı haber sitesi dahili böyle bir bilgiye.

• Mi5 kafa karistiran bi model oldu. Umarim ufak capli olsa da redmi note 3 pro da bi fiyat indirimine giderler. Mi5 iyi ancak batarya ve islemci uyumunu bilemiyorum. 3000 mah pil ve son seviye bi islemci pil performansini gormej lazım. Ekran buyuklugu ve batarya icin redmi note 3 ideal sanirim. Biraz daha bekleyecegiz. Ve bu modelin 32 gb ligini getirtenler ne kadara neredwn mal etti bilgi alabilir miyiz acaba?

• 3gb siparişi verdim. mart sonu elimde olur inş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.