Şimdi Ara

★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★ (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.773
Cevap
117
Favori
423.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OmeaR

6.10.13 global developer den beri ülke değiştirmiyorum. Çin olarak kaldı. Ülke değiştirmek için ayara bastığında tepki vermiyordu. 6.11.3 de de birşey değişmedi. Bugün 6.11.24 güncellemesi yaptım ülke değiştirmeyi tekrar denedim. Ülke değiştirme bölümüne girdi, bu sefer de sadece İsveç ve Slovenya var. Yanlışlıkla İsveç seçtim kaldı öyle Ne yapabiliriz?

Fastboot haricinde olmuyor hocam, TWRP de varsa hep Çin kalıyor
  • ertanx kullanıcısına yanıt
    Telefonda ne root var, ne twrp var, ne de bootloader açık. MIUI 7 de ülkelerin hepsi vardı neredeyse. İstediğin gibi değiştirebiliyordun. MIUI 8 e geçince sorun oldu. EDL den fastboot rom ile geçtim. Aynı telefondan babamda var versiyon aynı şimdi baktım ülkelerin hepsi var onda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür note 3 pro kullanıyorum ama malesef 3 saat ekran süresi alıyorum Ekran parlaklığı otomatikte (genelde düşük ) ve 3g açık Oyun hiç oynamıyorum Problem nedir Bir bilgisi olan var mı ( android 5.1.1 ve MIUI GLOBAL 8.0 )( 3GB - 32GB )(SNAPDRAGON 650)
  • S.a arkadaşlar note 3 proya resmi guncelleme(miui 8) geldi mi gelecek mi bilgisi olan var mi?

• Developer rom da Allah rızası için biri şu kilit ekranına bildirimlerin nasıl geldiğini ve kilit ekranından nasıl sağa yada sola çekerek silineceğini söylesin ya krize girdim :)

• nofearnomercy kullanıcısına yanıt
    special edition için geldi, diğerinin de çıktı diye biliyordum ama ertelenmiş bir süre sanırım.
    Miui 8 güncellemesi alalı neredeyse 3 ay olacak hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar batman teması buldum bir tane tavsiye ederim değişiklik oldu :)
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Ben global rom yüklü olarak aldim, root ve rom olayina girmedim. Iki guncelleme aldi su an bende 7.5.3 kararli yüklü. Guncelleyiciden guncellemeleri kontrol et diyorum; uygun guncelleme yok diyor. Benim cihazda mi bir sikinti var acaba?

Telefon hakkında kısmının ekran görüntüsü atın bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

6.12.1 sürümünü ZCX üzerinden yazdırdım. Bu sürümde /system altında çok büyük temizlik olmuş. 627 MB boş yer var. Öncekilerde 127 MB idi. Sistem altından uygulama temizliği olmuş. Sistem altındaki google uygulmasını da sildim ve sistem açıldı.

Sonraki güncellemede sildiklerin geri geliyor mu?

• Benim cihaz bu şekilde
    ★XİAOMİ REDMİ NOTE 3 PRO ve SPECİAL Edition ★ ANA KONU & KULLANICI KULÜBÜ ★

• Hocam öncelikle android sürümünüz ne? Geliştirici rom Android 6 oldugu için sarj durumunda bariz iyileşme var. onun dışında asagidakileri uygulayın

1- Güvenlik/İzinler/Otomatik Başlatma'dan gereksiz uygulamaların tikini kaldırın

2- Ayarlar/Pil/Uygulamaların pil kullanımını yönet'e gelin. Burada Aç seçili olsun. Tek tek arka planda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları seçin ve 'Arkaplan etkinliklerini kısıtla'yı işaretleyin.

3- Ayarlar/Wi-Fi/Gelismis Ayarlar'a girin.
    Tarama her zaman açık yazanı kapatın.
    Uyku modunda wifi açık tut'u hiçbir zaman yapın.

4- Ayarlar/Ek ayarlar/Gizlilik'e gidin.
    Kullanıcı deneyimi geliştirme programı'nı kapatın.
    Tanı verilerini otomatik olarak gönder'i kapatın.
    Reklam servislerine girin ve kişiselleştirilmiş reklamları kapatın.
    (Android 5.1de son madde yok)

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam öncelikle android sürümünüz ne? Geliştirici rom Android 6 oldugu için sarj durumunda bariz iyileşme var. onun dışında asagidakileri uygulayın

1- Güvenlik/İzinler/Otomatik Başlatma'dan gereksiz uygulamaların tikini kaldırın

2- Ayarlar/Pil/Uygulamaların pil kullanımını yönet'e gelin. Burada Aç seçili olsun. Tek tek arka planda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları seçin ve 'Arkaplan etkinliklerini kısıtla'yı işaretleyin.

3- Ayarlar/Wi-Fi/Gelismis Ayarlar'a girin.
    Tarama her zaman açık yazanı kapatın.
    Uyku modunda wifi açık tut'u hiçbir zaman yapın.

4- Ayarlar/Ek ayarlar/Gizlilik'e gidin.
    Kullanıcı deneyimi geliştirme programı'nı kapatın.
    Tanı verilerini otomatik olarak gönder'i kapatın.
    Reklam servislerine girin ve kişiselleştirilmiş reklamları kapatın.
    (Android 5.1de son madde yok)

Hocam çok sağolun. Android 5.1 global stabil rom yüklü. 1-skype ve whatsapp hariç hiçbir uygulamanın başlatma izni yok.
    2-Bu en yüksek yani ultimate modda.
    3-Bu da tamam.
    4-Sadece kullanıcı deneyimi geliştirme programına katıl var diğerleri yok.

• Hocam bence android 6'ya geçin. 5.1'de uyumama sorunu falan bir çok şey sebep olabiliyor şarjın az gitmesine.
    Aşağıdaki romu indirin, telefonun kendi güncelleyicisi ile güncelleyin. Sarjiniz en kötü 6 saat gider.
    http://bigota.d.miui.com/6.12.1/miui_HMNote3ProGlobal_6.12.1_91d12afd78_6.0.zip

• Geliştirici 6.12.1 rom gelmiş.

• Merhaba
    700-800 tl bandında bir cihaz olarak bu telefonu önerir misiniz?

• bu fiyata bu özellikte muazzam bi telefon
  • TacoNikky T kullanıcısına yanıt
    Bende düşünüyorum da bu güncellemeyi yükleyince devlopere mi geçmiş oluyorux

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Hocam bence android 6'ya geçin. 5.1'de uyumama sorunu falan bir çok şey sebep olabiliyor şarjın az gitmesine.
    Aşağıdaki romu indirin, telefonun kendi güncelleyicisi ile güncelleyin. Sarjiniz en kötü 6 saat gider.
    http://bigota.d.miui.com/6.12.1/miui_HMNote3ProGlobal_6.12.1_91d12afd78_6.0.zip

Android 5.1 yüklü cihazımda. 6 ya geçersem bir sıkıntı yaşar mıyım. Riski var mı?
    Çalışmama ya da kayıtlarım gitme ihtimali olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.