Şimdi Ara

<<<<<SUZUKİ CLUB>>>>>> (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
62
Favori
397.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhaba arkadaşlar

suzuki splash lpg li aracım var, geçen yıl subapları değişmişti, subap arızası tekrarladı gibi, Ankara'da bildiğiniz iyi motor ustası var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa.yetiskin

Merhaba arkadaşlar

suzuki splash lpg li aracım var, geçen yıl subapları değişmişti, subap arızası tekrarladı gibi, Ankara'da bildiğiniz iyi motor ustası var mıdır?

Tecimeroğlu, Seyhan Bey. Sıkıntıyı o çözer. Benim Splash'ı onun dışında hiç kimseye götürmedim şu ana kadar.
    Giderseniz selamımı da söyleyin.
  • Arkadaşlar aracımı satıyorum çocuklar biraz büyüdü sedan araç almayı düşünüyorum alan hayrını görsün
    Sahibinden ilan no
    335309875

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç satıldı. İlginiz için teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar suzuki swift 1.3 mt 4x4 model araç hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı ? Şaftı kaymış peugeot 106-206 leşlerine o paraları vermektense bu aracı alıp hem spor hevesimi giderip hemde ailem için kullanışlı olur mu ? Önerilerinizi bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: osmnbykglu

Merhaba arkadaşlar suzuki swift 1.3 mt 4x4 model araç hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı ? Şaftı kaymış peugeot 106-206 leşlerine o paraları vermektense bu aracı alıp hem spor hevesimi giderip hemde ailem için kullanışlı olur mu ? Önerilerinizi bekliyorum

adam akıllı bir swift 25.000 den başlar. düşük km, kazasız vs... ararsan 28.000 lere çıkar.
    en büyük dezavantajı bagajının küçüklüğü. çocuk varsa sıkıntı olabilir.
    kullanışı şehir içinde son derece keyifli. uzun yolda ise yetersiz. araç doluysa iyi performans vermez.
  • Arkadaşlar merhaba, Hayırlı Bayramlar.

Suzuki Baleno diye bir model getirmiş.
    Sitesinde belirtilen fiyatları:
    Düz vites 53.750 lira
    Otomatik 58.750 lira
    1.2'lik 90 beygir bir motoru var, teknik verilerine göre Swift'ten biraz büyük.
    Yakıt tüketimi ortalaması 4.6-4.7 diye belirtilmiş.
    Ağırlığı 860-900 kilo civarı.

Bayramdan sonra serviste bir işim var zaten, içini dışını da inceleyeceğim.

Bakan, inceleyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adepex -- 13 Eylül 2016; 15:49:24 >
  • Swift 1. 3. Glx km saati kendi kendine sıfırlama yaparmi

• quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Arkadaşlar merhaba, Hayırlı Bayramlar.

Suzuki Baleno diye bir model getirmiş.
    Sitesinde belirtilen fiyatları:
    Düz vites 53.750 lira
    Otomatik 58.750 lira
    1.2'lik 90 beygir bir motoru var, teknik verilerine göre Swift'ten biraz büyük.
    Yakıt tüketimi ortalaması 4.6-4.7 diye belirtilmiş.
    Ağırlığı 860-900 kilo civarı.

Bayramdan sonra serviste bir işim var zaten, içini dışını da inceleyeceğim.

Bakan, inceleyen var mı?

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar.

Baleno için merak edilecek birşey yok hocam. Maalesef gereksiz bir hamle olmuş. İnsanları markadan soğutacak bir araç olmuş. Swift, splash varken, yeni vitara bukadar tutmuşken baleno ancak ülkemizde marka imajını zedeler diye düşünüyorum.

• Swift gibi harika bir araç varken hele.
    Suzuki SX4 klasik versiyonu, hatta sedanını da getirse keşke. Bir de pek tabi Splash'ı.

Bu arada Swift'in kasası 2017'de değişiyor sanırım. Youtube'da videoları düşmüş bile.
  • adepex kullanıcısına yanıt
    Evet 2017 de yenilenecekmiş.
    Hakikaten sedan modeller gelse çok güzel olacak.
    2 yıl kadar oldu sanırım ürgüpte sedan sx4 görmüştüm, çok güzel bir araç.
    Kizashi güzel bir araç, ama getirmiyorlar enteresan.

• 1.2 gl at araç sahibiyim aydınlatmaları beyaz led yapmayı düşünüyorum ve kafamdaki kombin aşağıdaki gibidir önerinizde varsa alabilirim. Fakat içn aydınlat için olan led 36mm ve 39mm olarak ayrılmakta hangisini alacağım bilmiyorum.

plakalıklar için
    https://tr.aliexpress.c...208.99999999.272.ULxQam

iç aydınlatma için (bagaj ön koltuk tarafı)
    https://tr.aliexpress.c...208.99999999.269.ULxQam

ön ve arka stoplar için (aynı orjinal renkleri olacak sadece led olarak değişecekler)
    https://tr.aliexpress.c...208.99999999.266.ULxQam

ön farlar için h4
    https://tr.aliexpress.c...208.99999999.285.ULxQam

• 2 yıldır swift 4×4 kullanıyorum.
    + ları;
    - lpg ile inanılmaz az yakıt
    - şehir içi 8-9 lt lpg
    - şehirler arası 6-7 lt lpg
    - sağlamlık hissi ve ağır kasa (tank gibi)
    - tok kapılar
    -büyük yan aynalar
    - görece geniş ve yüksek iç hacim
    - özellikle yağmurlu, çamurlu ve karlı yollarda mükemmel çekiş
    Gelelim - lerine
    - berbat yalıtım
    - aşırı benzin tüketimi
    - yokuslarda çekmiyor
    - arabadan anlayan usta bir elin parmaklarını geçmez
    - kalitesiz boya
    Arkadaslar arabayi alacak olanlara tavsiyem kaç parayla ne almak istiyorlar önce onu iyice kararlastirin. 20-25 bin bandında bundan daha yüksek modelli ve daha iyi araba zor bulunur. (Kore ve Fransız arabaları haric). Araba gerçekten güzel ve kullanışlı. Öyle parçası bulunmuyor filan değil. Her parçası var istanbuldan iki günde geliyor en fazla. Sağlam firmalar var bu konuda isteyene numarasini verebilirim. Sık ariza vermez. Fakat ariza verdiğinde ustası bulmanız zor olur. Buna yetkili servisler dahil. Anlamiyorlar Anlamiyorlar Anlamiyorlar!!! Az parayla sağlam ve kar kış demeden hertürlü giden az yakan bir araba istiyorsan hiç düşünme ancak performans isterim, efsane kasa corolla gibi şimdi 3 e alayım sonra bese satarim dersen uzak dur. Sorularınız olursa çekinmeyin sorun.

• kalles_papaz kullanıcısına yanıt
    En son ölçüm 35 lt lpg ile sehirlerarasi 515 km.
    35 lt lpg ile 417 km şehiriçi.
    Yalnız belirtmek isterim ki agresif bir tarzim yoktur. Makul kullanırım ve yaşadığım şehir oldukça düz bir yer.

• 2013 model aracıma usb takıyorum müzik dinlemek için fakat error hatası vermekte flas belleğim fat32 formatında neden hata vermektedir ?
    sorun düzeldi 8 tane flash bellek ile deneme gerçekleştirdim sadece sıkıntılı olan ilk denediğimmiş diğerleri sorunsuz çalıştı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabaru -- 19 Eylül 2016; 12:11:16 >
  • Değerli arkadaşlar,

Neredeyse tüm yazılanları okumuşumdur. Katkı veren herkese teşekkür ederim. Sorum lastik ölçüleri ve motoru güçlendirme/chiptuning konusunda.

2016 model, 1.25, otomatik swift sahibiyim. Ağustos 2016'da aldım. Çok memnunum. Aracın lastiklerini 195-55-16 ile değiştirmek istiyorum, değiştirmiş olanlar deneyimlerini paylaşırlarsa yol göstermiş olurlar. 195-55-16 ile yakıt harcaması arttı mı? Motor sesi arttı mı? Yol tutuşu nasıl oldu, virajlarda, düz yolda, yağışta? Yol sesi ne hale geldi? Çukurlar daha az mı hissedilir oldu? Hangi marka lastiği aldınız? Deneyimlerinize, görüşlerinize ihtiyacım var. Daha
  • medal7777 M kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
    Hissedilen bir degisiklik olmuyor 195 te. Ama orjinalinde yani 185.55.16 olarak Michelin marka alabilirseniz, çok iyi, sert süspansiyon sorununu biraz hafifletiyor.330 ile 350 TL arasında tanesi.

• Teşekkürler. Michelin'in kalitesini önceki aracımdan biliyorum. 195 55 16 aracı yerden yükseltir mi? Ayrıca bu lastiği kullanan arkadaşlar, yakıt tüketimi arttı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yiğit_kemal

2 yıldır swift 4×4 kullanıyorum.
    + ları;
    - lpg ile inanılmaz az yakıt
    - şehir içi 8-9 lt lpg
    - şehirler arası 6-7 lt lpg
    - sağlamlık hissi ve ağır kasa (tank gibi)
    - tok kapılar
    -büyük yan aynalar
    - görece geniş ve yüksek iç hacim
    - özellikle yağmurlu, çamurlu ve karlı yollarda mükemmel çekiş
    Gelelim - lerine
    - berbat yalıtım
    - aşırı benzin tüketimi
    - yokuslarda çekmiyor
    - arabadan anlayan usta bir elin parmaklarını geçmez
    - kalitesiz boya
    Arkadaslar arabayi alacak olanlara tavsiyem kaç parayla ne almak istiyorlar önce onu iyice kararlastirin. 20-25 bin bandında bundan daha yüksek modelli ve daha iyi araba zor bulunur. (Kore ve Fransız arabaları haric). Araba gerçekten güzel ve kullanışlı. Öyle parçası bulunmuyor filan değil. Her parçası var istanbuldan iki günde geliyor en fazla. Sağlam firmalar var bu konuda isteyene numarasini verebilirim. Sık ariza vermez. Fakat ariza verdiğinde ustası bulmanız zor olur. Buna yetkili servisler dahil. Anlamiyorlar Anlamiyorlar Anlamiyorlar!!! Az parayla sağlam ve kar kış demeden hertürlü giden az yakan bir araba istiyorsan hiç düşünme ancak performans isterim, efsane kasa corolla gibi şimdi 3 e alayım sonra bese satarim dersen uzak dur. Sorularınız olursa çekinmeyin sorun.

S.A.

Kardeş merhaba bendede 4x4 var benzinde 10 ve üstü yakıyor 100 km de
    LPG taktırmayı düşünüyorum tecrübenizden faydalanarak LPG marka tercihim ne olmalı 2 brc sevisine gittim ikiside atiker takalım dedi
    acaba sizin marka ne randıman alıyormusunuz.ayrıca istepneyi alıp tankı oraya yerleştireceklermiş.sizde nasıl sizdede oylemi

biraz bahsederseniz sevinirim ona gore hareket edecem

saygılar

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.