Şimdi Ara

SPYBOX ANDROİD UYDU ALICISI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
9.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet 2016'ya iddalı giren SPYBOX adından bahsedeceğe benziyor..
    ben ürünü inceledim..açıkcaşı çok hızlı ve başarılı buldum..aşagıda teknık bilgileri paylaştım
    bu haftasonu biraz daha kurcalayıp sızınle paylaşacagım.. ayrıca vıdeo hazırlıyorum

SPYbox S8 Yeni nesil Android Hybrid Full HD Uydu Alıcisi

Güçlü Performans
    Bir Amlogic S805 Quad Core işlemci ile, kolaylıkla cihaz üzerinden bir çok işlem yapabilirsiniz.
    Entegre Mali-450 GPU ile Kusursuz İşlem yapın ve Oyun oynayın.

8GB eMMC Flash

Daha Fazla depolama alanına sahip olacaksınız.
    Ürün Özellikleri:

• Android 4.4 KitKat
    • Amlogic Quad Core Cortex-A5 1.5GHz CPU (4 Çekirdekli İşlemci)
    • 1 GB DDR3 Ram
    • 8 GB Dahili Bellek
    • Dahili Wifi 802.11 b/g/n
    • Bluetooth 4.0
    • USB Grişi 4 Ad.
    • Smart Kart Girişi 1 Ad.
    • SD Kart Girişi 1 Ad.
    • Optik Ses Çıkışı Dolby® Digital/ Dolby® Digital Plus*, AC3+, MPEG-1 layer1/2, MPEG-2 Layer II
    • Tuner Girişi
    • HDMI
    • Akıllı Klavye Kumanda ile Sesli Arama Özelliği ve Air Mouse
    • İP TV Özelliği
    • Cccam emu, Oscam emu Kullanabilme
    • Biss Key
    • H.265/HEVC Full HD video
    • Video Çözünürlüğü 1080p, 1080i, 720p, 576i, 480p (1920 X 1080P UI supported)
    • PVR & Time-Shift Özelliği
    • Nes TV Android ve İphone (İOS) Canlı TV İzleyebilme ve Kanal Değiştirme
    • Miracast Özelliği ( Android Telefon Görüntüsünü Aktarma )
    • Happycast Özelliği (Android ve İphone (İOS) Telefon Görüntüsünü Aktarma
    • Kamera Bağlantısı İle HD Görüntülü ve Sesli Konuşma
    • Bluetooth joystick Bağlantısı İle Oyun Oynayabilme
    • Youtube üzerinden FullHD ve 4K Video İzleyebilme
    • Google Playstore
    • Özel Spybox APP market
    • Kanal Hafıza Kapasitesi TV ve Radio 8000
    • Engima 2 Kanal Listesi Yükleyebilme ( USB ile Yüklenmektedir)
    • EPG (Elektronik Program Rehberi)
    • Yazılım Güncelleme İnternet/USB
    • Videotext
    • Çok Dilli Altyazı ve Dil desteği
    • Evebeyn Kontrolü
    • Otomatik ,Ağ ve Manuel Kanal Arama Seçenekleri
    • Auto DiSEq1.0 ve DiSEq1.1/1.2/USALS

Kutu İçeriği:

* Spybox S8 Hybrid setbox top
    * Klavye Kumanda
    * İr kumanda
    * Adaptör
    * Hdmı Kablo
    * Kullanma Klavuzu ve Garanti Belgesi
    ürünle ilgili videolar için uydudestek.tv 'yi ziyaret edin

SPYBOX ANDROİD UYDU ALICISI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candostum2007 -- 26 Ocak 2016; 22:42:11 >

• Octa core işlemcili ve 2gb ram donanımlı android uydu cihazları ne zaman gelir acaba? Quad core ve 1gb ram donanımlı olanlar maalesef hızlı ve stabil değil.
  • @selodonanımhaber daha önce piyasaya Quad core c90s , c100s ve K1 üç cihaz sürüldü .

Bu cihazlarda 12mmx12mm boyutlarında mini bir soğutucu kullandıkları için CPU aşırı ısınıyordu .
    c90s sürekli donuyordu .
    donma son firmware ile c100s ve K1 yok denecek kadar asgariye inmişti .Sürekli donmaya karşı c90s için firmware yayınlanmadı .

AML s805 CPU ları uydu alıcısı olarak 2K görüntü işler . s812 4K işleyebilir . çok bir hız farkı yok .

@candostum2007 hocam , sizin kullanıcılara doğru bilgileri paylaştığınızın farkındayım .
    SPYbox S8 , CA kart ile diğer uydu alıcılarından farklı görünüyor .birde CI modul olsa idi .Sanırım entegre Airmouse var buda güzel .
    CPU@TEMP yükleyerek gerçekçi bir ısı durumunuda gözlemlerseniz kullanıcılara yararlı olur .
    Aynı CPU taşıyan önceki markalar ısı sorunu nedeni ile fiyasko idi . Bu cihazın boyu iyice ufaltılmış . inşallah diyelim.

Ayrıca kafama takılan sorular
    c100s benzerleri Merkezi sistem + 5-6 uydu bağlarsak diseqc 1.1 ile 8 uydudan fazlasına uncommitted desteği yoktu .yani diseqc 1.1 ile 1.0 veya 2.0 bir arada kullanamıyorduk .
    FAV kanallardan uyduya geçmekte ölümdü . umarım bu ve benzeri sorunlar yoktur .
    Saygılar.

@candostum2007
  • Bu cihaz epey bi dikkatimi çekiyor. Kullanıcı yorumları gelsede merakımızı gidersek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazda kendi iptv programı var bunun apksını nerden buluruz.

• Fatih usta on numaradır ya onun cihazlarını gözünüz kapalı alabilirsiniz
  • Forumda sapla saman iyice karışmış ..
  • bu cihazdan almayı düşünüyorum. tivibu ve digiplus kullanan birisi olarak ( eski kullanan ) o cihazların ara yüzü gibi basit mi? çok bir şey istemiyorum. İnternetten film izlemek ve hd ulusal yayınları izlemek...
    isteklerimi karşılar mı?
  • Ben de dün aldım bu spybox s8 cihazı ve şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. gerçekten şaşırttı beni. üstelik uydu yayınlarında kullandığım cccam performansı çok kaliteli hiç kopma takılma yaşatmıyor. içindeki film ve iptv uygulamaları sorunsuz çok kaliteli hd film ve dizi izleyebiliyorsunuz üstelik türkçe altyazı mevcut hepsinde.
    ben sadece daha önce kullandığım enigma 2 kanal listesini yükleyemedim bir bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vizi -- 12 Şubat 2016; 16:00:19 >
  • vizi V kullanıcısına yanıt
    bende verdim siparişi bakalım Allah pişman etmesin.
    Hayırlı olsun bu arada size de...
    cccam ın ne olduğunu bilmediğim için yorum yapamıyorum :)
  • faithless1905 F kullanıcısına yanıt
    cccam uydulardaki normalde şifreli olup izlenemeyen ya da üyelik gerektiren kanalların şifresini kırarak izlemeye yarayan program. avrupa'da yayın yapan bir çok film ve spor kanalını izleyebilirsiniz bu şekilde.
    cccam çok kaliteli ve kopmuyor demişsin . dostum bir günde buna karar veremezsin .
    yinede merak ettim nereden , kaça aldın ?
  • cemmail kullanıcısına yanıt
    cihazda aslında oscam var. bu yüzden diğer dönüşüm yada uyarlama olan sorunlu cccam yazılımları gibi değil. aynen enigma2 cihazlarda kullanılan oscam arayüzüne girip istediğmiz her tür ayarı yapabiliyoruz. biss powervu ve diğer enigma2 cihazlarda yapabildiğimiz herşeyi oscam üzerinden yapıyoruz. zaten kullandığınız serverın da iyi olması etkenler arasında. 4 gün oldu kullanıyorum bu cihazı zaten cccam olayı kötü olsa bir kaç saatte anlaşılır günlerce izlemeye gerek yok. önceki enigma2 cihazlarımdan kötü tecrübelerimiz var. yazılımlar oturana kadar uzun zamanlar geçmişti. bu cihazda en azından böyle server cccam sorunları yok. aldım sorun yaşamadan kullanıyorum. ben de şaşırdım açıkçası sorun yaşayacağımı düşünüyordum ama durum böyle :))
    Cccam cline yi nereden kaça aldın dostum ?
  • 6 yıldır aynı kişiden alıyorum. Hem güvenilir hem de her tür teknik desteği sağlıyor. Bana özelden mailini yollarsan oradan bilgisini veririm forumda ortada yazmayayım konu kirliliği olmasın.

• Evet
    Cihaz bugün elime geçti.
    Kurmak için sabırsızlanıyorum ama malum mesaideyiz.
    Akşama artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faithless1905

Evet
    Cihaz bugün elime geçti.
    Kurmak için sabırsızlanıyorum ama malum mesaideyiz.
    Akşama artık...

varmı sorun
    memnunmusunuz ?
  • Spybox s8 bence çok pahalı inşallah fiyatı düşerse alırız belki. Cccam bana da pm atan olursa destek olurum.
  • SLM.spaybox s8 cihazından 2 tane aldım.yaklaşık 5 gündür kurcalıyorum ve atlanta g4 mini ile kıyasladıgım zaman bu cihazın acil olarak bir güncellemeye ihtiyacı oldugunu söylemek isterim.buldugum uydu kısmındaki eksikleri veya sorunlu bulduguklarım.
    1.cihazı fişe taktıgımızda veya elektirik verildiginde kendiliginden açılması.yani kapat tuşu cihazı tam kapatmıyor.
    2.seçili başlatma kanalı yok.(atlantada da yoktu.)
    3.son izlenen kanallar tuşu yok.
    4.liste halindeyken sayısal tuşlarla kanal seçimi yok.tam ekrandayken sayısal tuşlar çalışıyor.
    5.info bar daha gösterişli olabilir.
    6.degişikleri kaydetme seçenegi yok.
    7.yeniden başlat,uyku ve tam kapama seçenegi olmaması.
    8.radyo kanallarının geç açılması ve ekran görüntüsü sadece mavi mozaikli.
    9.şifreli kanalları ve gizli kanalları tek tuşla açma,kapama olmaması.tek tek işlem yapılıyor.
    10.menüde içeriklerin büyük olmasından sayfa sayısı fazla oluyor,içerikler biraz daha küçük olsa daha işlevli olabilirdi.
    11.menüye girişte ve çıkışta görüntünün gitmesi ve geç gelmesi.(ATLANTADA BU GEÇİŞ GAYET İYİ.)
    12.favoriler daha gösterişli olabilirdi.13.diger uygulamalar favorilere eklenmiyor.(seyirtürk,iptv vd.)
    15. kanal düzenlemede ekran penceresi yok.bunun faydası kanalın çalıştıgını veya ccam ın çözüp çözmedigini görüp fuzuli kanalların silinmesi.ayrıca kanal düzenlemede kanal dizim seçeneginin olmaması.
    ANDROİD KONUSUNDA bir sıkıntıya rastlamadım.istenilen program kurmada hafıza sorunu ve kasma görmedim.
    ama uydu bölümü için atlanta menüsüyle kıyasladıgımda atlanta bu konuda daha önde ve işlevi daha iyiydi.belkide ona alıştıgımdan olabilir ama evimde şuan hem ATLANTA G4 MİNİ hemde SPYBOX S8 var ve G4 MİNİ daha kullanışlı.
    Başka bir sorusu olana cevap vermeye çalışırım.
  • candostum2007 C kullanıcısına yanıt
    TV dünyasında yıllardır digitürk kullandığım için uydular hakkında pek bir bilgim yok.
    Şuan için memnunum. Ben kompleks kullanmıyorum ama seyirtürkten film yada chrome dan film izliyorum bunların haricinde klasik uydu gibi kullanıyorum.
    Görüntü netlik hız vs konusunda tabiki Digitürk gibi hiç biri olamaz...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.