Şimdi Ara

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
1
Favori
12.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

- 4 3 3 Rhino Taktik -

- 16.3 Güncellemesiyle ilgili eklenenler 2. ve 3. mesajdadır -

Uzun uğraşlar sonucu biraz ordan, biraz burdan ufak tefek değişikliklerle sonunda yaratmak istediğim gibi bir taktik yarattım.
    Bir taktiği en iyi deneyebileceğiniz yer en alt liglerdeki takımlar veya online rekabet maçları
    Neyse lafı fazla uzatmadan taktiğe ve nasıl kullanılacağına geçelim...

Taktiğimiz 4-3-3 Dar alan diye tabir edilen bir dizilişe sahip. Bunun nedeni oyuncuların birbirine yakın oynayarak, rakibe hiçbir boş alan bırakmamasıdır.
    Gergedan gibi rakibimizin üzerine güçlü ve sert bir şekilde gitmek, top rakipteyken güçlü ve boğucu bir presle rakibi yıldırmaktır.

- Taktiğin şablonu -

- Diziliş ve Takım Talimatları -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Taktiği Deneme Amaçlı Yapılan Sezonundan Alınan Performans -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Şaşırtıcı Oyuncu Performansları -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino

FM 16 şunu gösteriyor ki ne sadece özellikler nede oyuncunun role olan yatkınlığı performansı belirliyor!
    Belli ki bir yerde tutarsızlık var.

Umut Bulut'a bakınca bu adamı hayatta Sahte Forvet oynatmam, oynatmassınız. Nedeni role ve göreve yaktın değil artı özellikleride bunu karşılamıyor.

Diğer bi yandan Tarık Çamdal ise rol ve göreve yatkınlığı son derece yüksek fakat onunda özellikleri bu görev için ortalamanın altında.

Peki bunun bir açıklaması var mı? Bana kalırsa yok! Demek ki önemli olan burda takım talimatları oluyor. Ben bu sonucu ortaya çıkardım.

Yani FM16'da en önemli olan şey ''BENCE'' takım ve oyuncu talimatları!! Garip ama bu bir gerçek olduğu artık aşikar. Diğer yaptığım taktiklerde de takım talimatları ve oyuncu talimatları etki etmişti!

- DS 4-3-3 Rhino Taktik İndirme Linki -

- DS 4-3-3 Rhino Taktiği / Oyuncu Talimatları -

Kırmızı çember içerisindeki mevkilere göre verilen talimatlar ve istenilen oyuncu özellikleri

- Stoperler -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Bekler -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Orta Saha / 3'lünün ortası (Savunma Rolündeki orta sahanın talimatı) -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Orta Saha / Sağ ve Sol Orta sahalar (Destek Rolündeki orta sahaların talimatları) -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Forvet / 3'lünün ortası ( Merkez forvet oyuncu talimatı) -

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Forvet / Sağ ve Sol Forvetler (3'lünün sağ ve solundaki forvetlerin talimatları)-

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

-Detaylı Anlatım Bir Alt Mesajdadır -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 6 Mart 2016; 2:11:33 >

• - ÖNEMLİ NOT -

Asistanın maç içinde şu oyuncuyu marka edelim, şuna pres yapalım gibi sözlerinide kaaleye almayın.

İnstant Resul kullanacak iseniz sakın ola maç planıda kullanmayın. Ve sadece üstte yer alan maçı simule et deyin. Altakini seçerseniz asistan yönetmiş oluyor maçı

- 16.3 Güncellemesi ile birlikte -

Artık Rakip Takım Talimatları kullanıyoruz. Rakip Takım Talimatını mutlaka aşağıdaki görseldeki gibi ayarlayın!

FM16 | DS 4-3-3 Rhino

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 5 Mart 2016; 12:57:55 >

• - Genel Antrenman Ayarları -

Arkadaşlar sezon öncesi tüm hazırlık maçlarında, TAKIM UYUMU - YÜKSEK olarak takımınızı lige ve sezona hazırlayın.

İlk sezonda takımın taktiğe olan uyumu düşük olacağından, ''USTA'' olana kadar, MAÇ HAZIRLIĞINI '' MAÇ TAKTİKLERİ'' olarak çalıştırın..

Ve 3 slotada aynı taktiği koymayı unutmayın! Böylelikle takımınızın uyumu çok daha hızlı artacaktır!

Lig başladıktan sonra ise '' Genel Antreman '' Ana Odağı - Dengeli ve Ortalama olacak.

Maç Hazırlığı ise sadece '' SAVUNMA YERLEŞİMİ''

- Antrenman İçin Uygulanması Gerekenler -

- Sezon Başı Antreman Programı -
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino

- Sezon Başladıktan sonraki Antreman Programı -
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 5 Mart 2016; 13:02:23 >

• öncelikle çok tebrik ediyorum dostum. emeğine sağlık. oyundan soğumuştum üst üste 7-8 yıl avrupada başarı elde edememek, alt yapıdan oyuncu çıkaramamak vs gibi sebeplerden dolayı. ama senin bu taktiğini görünce oyundan yeniden zevk alabileceğimi düşünüp içimde tekrar bir kıpırtı olmadı desem yalan olur bu taktik üzerinde biraz çalışıp bende kendime özgün bir taktik oluşturmaya çalışacağım. Eğer takım önerin varsa taktiği denemek için söyler misin yoksa galatasaraya deneyeceğim her zaman ki gibi

• valla taktiği herhangi bir takımla deneyebilirsiniz. Ben Alfreton town'la denedim, Bayern'le denedim, GS, İstanbulspor vs.. Hepsiyle hiç transfer yapmadan gayet başarılı oldum..

Şuan Chester FC ile bir kariyer açtım.. Bu akşam transferlere son noktayı koyup, inşallah lige başlayacam.. Ordan da görebilirsin ilerlemeyi...

Ben takım alırken 3 şeye dikkat ediyorum, ismi, logosu ve formaları.. Eğer bu 3'ü hoşuma giderse o zaman o takımı alıyorum

Sana tek tavsiye edebileceğim şey 4 lig dışında bir kariyere başlamaman olur. Çünkü gerçekten diğer ligler çok güçsüz ve zevksiz bana göre..

İngiltere, Almanya, İtalya ve İspanya bana göre oyundaki en güzel 4 lig.. Bu liglerin herhangi birinde başlamanızı öneririm.. İster üstten, isterseniz dipten.. Size kalmış

Edit: La Onur senmiydin Kusura bakma sonradan tanıdım seni.. Steam'e seni Onur diye ekledim çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 21 Ocak 2016; 18:06:28 >

• Defansif bir taktik var mı ? Atak oynamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Defansif bir taktik var mı ? Atak oynamıyorum.
    Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 4 Şubat 2016; 0:31:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam bir deneyelim sonuçları resimli atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Festen

Tamam bir deneyelim sonuçları resimli atarım.

Yukarda yazdiklarimi iyice oku ama once..
    Ona gore antremani ve hazirlik maclarini ayarla..

Kolay gelsin.. Merakla bekliyorum ;)

• Bu taktiği interde merak ediyorum italya ligine uygun bir taktik zaten. Kondogbia medel melo 3lüsü zaten adam yer İlerdede İcardi jovetic 3. Değişebilir. Denersem editlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Thablion

Bu taktiği interde merak ediyorum italya ligine uygun bir taktik zaten. Kondogbia medel melo 3lüsü zaten adam yer İlerdede İcardi jovetic 3. Değişebilir. Denersem editlerim

Aynen bu taktik zaten suan inter ve juventusta inanilmaz isler.. hemde hicbir transfer yapmadan

Alacaginiz sonuclari merakla bekliyorum..

• evet benim online oynayamadım diye sildiniz mi hemen beni fmden önerilerini dikkate alacağım ve buna göre bir takım seçeceğim. hatta senin anlatım tarzınla bir kariyer hikayesi yapabilirimde yetişebilirsem hem oyun hem burası
  • Estafurlah niye sileyim ben goruyorum seni.. sen yazmiyosun

• ben hala çözemedim abi steam olayını ilk defa kullanıyorum sadece oyuna girmeyi biliyorum
  • 4-2-3-1 oynuyorum icardi şov yapıyor ama jovetic iyi değil değiştircem bir ara bakalım uyacak mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Thablion

4-2-3-1 oynuyorum icardi şov yapıyor ama jovetic iyi değil değiştircem bir ara bakalım uyacak mı

Inte'le cok iyi verim alabilirsin..

Sonuclari merakla bekliyorum, kariyerinde basarilar hocam

• Teşekkürler

• Taktik için teşekkürler öncelikle.Her takıma uyumlu olurmu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay3454

Taktik için teşekkürler öncelikle.Her takıma uyumlu olurmu acaba ?

Çoğu takımda denedim. Hepsinde gayet iyi ve güzel sonuçlar aldım. Vanarama National League'den tutunda, Bundesliga, Spor Toto Süper Lig, PTT 2.Lig vs takımlarıyla denedim.

En önemli şeylerden birisi takımın taktiğe yatkınlığı ve normal ile kontra taktiği doğru yerde ve zamanda kullanmak olduğunu söyleyebilirim.

İster Yeni Malatya isterseniz Bayern'le çok başarılı olabilecek bir taktik.

Püf noktaları ana mesaj ve altındaki 2 mesajda açıkça belirttim. Söylediğim şekilde uygularsanız evet her takımla uyumlu ve başarılı olabilir

• taktikle fulham başlagıçı.
     FM16 | DS 4-3-3 Rhino

yetenekli oyuncuların olmasına rağmen aradığım özellikte olmamalarından dolayı kontra taktiğini kullanıyorum.taktik tam oturmamış olmasına rağmen gayet başarılı.yetersiz kadroyu söylemiyorum bile...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.