Şimdi Ara

EA Play (Steam & Origin) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
37
Favori
71.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Maul*

PSN gibi birşey sanırım dışarıdan bakınca güzel görünüyor ama çer çöp oyunlar eklenecekse gerek yok

Ne çer çöp'ü ea'nin bütün aaa oyunlar var neredeyse, psn çöpünden 10 kat iyidir
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    reddit'te 500 tane konu var ama sen hala sadece türkler 2 senelik alıyor zannediyorsun duyar kasacağım diye boş boş konuşuyosunuz acayip cringe
    1 aydan fazla alanlara bıdı bıdı yapan ahlak bekçisi kamillere lafım, niye üstüne alındın hem de dediğim ile alakası olmayan bir yönden ühüüüü Bir aydan fazla alıyorlar ühüüüü
    engelliyorum IQ seviyemi düşürüyorsun

• DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    steam ve sıcak fırsatlarda ki 2 konuya yazdım ben, buraya da yazayım.

quote:

hala aktif, bitmedi. konuda key isteyip millete laf atacağınıza 30dk ayırın alın 2 yıllık.

1 - https://www.minuteinbox.com/ mail alın
    2 - https://games.steelseries.com/account/register adresinden siteye kayıt olun, maile gelen linke tıklayın, kullanıcı adı şifre isim soyisim vs belirleyin

bu aşamaya kadar olanları pcden yapın

3 -https://games.steelseries.com/login bu linki mobilden açın mail / şifre girin ve keyinizi alın (mail'i pcden whatsapp üzerinden kendinize yollayın telefondan kopyalayın)

her 2 keyde bir uçak modunu açıp kapatın, mobilden giriş yaparken şifreyi kaydedin tüm hesapları aynı şifre ile açarsanız şifre girmenize gerek kalmaz sadece mail'i yapıştırmanız yeter. ayrıca pc tarayıcısında da şifreyi kaydedirseniz kayıt olurken de şifre girmenize gerek kalmaz otomatik doldurur.

dün pcden vpn ile almak daha kolaydı ama herkes vpn kullandığı için hata veriyor, en hızlı yöntem bu. mobil interneti pcde kullanabilirseniz herşeyi pcden yapın daha da hızlı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Aralık 2019; 14:22:39 >

• Almayanlar kenarda ağlasın konuyu meşgul etmesin lütfen.
  • Steam'deki ve Origin'deki EA Play oyunlarının karşılaştırılması:

• adam 2 senelik aldim diyor ya hay allahim ya steelseries kesin demistir turkiyeden baska ac gozlu yokmus diye
  • DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    Bana aylar önce ASUS'dan 1 aylık Basic kodu gelmişti. Mail'de bu kodu 1 ay içinde kullanın yazıyordu. Unutmuşum, 2-3 ay sonra denedim kod hala çalışıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Maddi durumu olmayanda alır olan da alır. Bu imkanı bilerek sunmuşlar. Üstünden de 3 gün geçmiş halen vermeye devam ediyorlar yani alamayan insan kalmadı neredeyse. Ayrıcı görgüsüzlük olarak görüp maddi durumu kötü olanlar alsın demişsiniz haklısınız ancak ortada key sınırı yok herkes istediği kadar alıyor reddit girip bakabilirsiniz. O zengin milletler bile anasını ağlatmış. Ortada görgüsüzlük yok sınırsız bir imkan sunmuşlar. Görgüsüzlük filan deyip kendinizi kandırmayın.

Ayrıca bu origin'in tamamen kendi uygulamasına çekme çabası. Epic games'in uyguladığı taktiğin aynısını uyguluyor şuan. İmkan varken alın key'ler bitmiyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 22 Aralık 2019; 14:13:9 >

• Celonfix kullanıcısına yanıt
    Onun yöntemi nedir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarcasticxx

quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

anladığım kadarıyla spotify üyelik gibi, 1 aylık ücret ödüyorsun sonra oyunları indirip bazılarını 1 ay bazılarını belirtilen saat kadar oynayabilitorsun?

eğer dediğim gibiyse müthiş bir olay.

sağlam internet gerekir buna. akk varken şimdilik gereksiz benim için.

Vault yani kasanın içindeki oyunların 1 ay boyunca oynama sınırı yok. Yani kiralıyormuş gibi ve şu 29 oyun var. Her ay da artıyor. Oynama sınırı olan oyunlar da yeni çıkan ya da çıkacak oyunlardan bazıları trail versiyon olarak. AKK konusunda haklısın, umarım kaldırılacağı zamanları da görürüz. Ama ben o lanet şeyi dert etmemek için superonline aylık 100 tl bayılıyorum. Pahalı mı evet ama en azından kafam rahat.

Superonline Turkcellin
    Turkcell de Ensar vakfının destekçisi
    karar sizin bundan sonra

• Konudaki Liste baya eski kalıyor, güncellenmesi gerekli, bu oyunların üstüne 21 oyun eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Master -- 16 Ağustos 2016; 12:29:03 >
  • umarım sırada star wars vardır çok uzun soluklu bir oyun değil ama hem grafikleri, hem müzikleri arasıra oynattırıyor, ssdde de yeri hazır.
    Hadi EA, yapabilirsin.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AKA_33 -- 1 Eylül 2016; 17:15:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Haydarix

Tüm sayfaları okudum zaten fakat soruma cevap bulamadım. Ayrıca istediğim cevap uzun uzadıya yazmayı gerektirmiyor iki seçenek var. Hatta onları da ben yazayım da zahmet olmasın
    a)Evet üyeliğinizi iptal ettiğinizde oyun dosyaları harddisk'inizden silinir
    b)Oyun dosyaları harddiskinizden silinmez fakat oyunları oynayamazsınız.

Oyun dosyaları harddisk den silinmez ama oyuna giremezsiniz. Ya oyunu satın almanız lazım yada ea origin üyeliğinizi yenilemeniz lazım.

Kart bilgilerinizi kayıt ettiyseniz otomatik yenileme devam eder. Silerseniz zaten ay bitimi oyunlara girişiniz kısıtlanır.

Vault daki oyunları üyeliğinizi yeniledikçe oynarsınız ve ea Oyunlarını %10 indirimli alma hakkınada sahip olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

Bazı kartları ne yaparsanız yapın kabul etmiyor ben arkadaşımın kartıyla almıştım her ay ödüyor sağolsun ben de unutmuş gibi yapıyorum

Bu yaptığınız adamlığa sığar mı peki hocam? Arkadaşta size aybaşı vereceği borcunu unutsa hoşunuza gider mi?
  • berbatine kullanıcısına yanıt
    Sağda solda yazanlar eski kura göre yazmış sanırım. Şuan güncel kurla 25 euro 97 lira. Euro düşmedikçe fiyat da düşmez bence.
  • ottmn kullanıcısına yanıt
    demek ki etik olmayan bir şekilde oraya ayrıca kartınızı kaydediyorlar. origin supporta ulaşıp kart numaranızın oradan da silinmesini isteyebilirsiniz.
  • Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    battlefield 1 eklendi hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.