Şimdi Ara

Laguna düşünüyorum nasıl..?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
168.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 2. el bi laguna düşünüyorum 95-96-97 model filan ( 95 varmı bilmiyorum ama ) çok hoşuma gidiyo bu araçlar..bişey sorcam bu araçlar galiba 2.0 motor 1.6 ları yok dimi...

bide nette şöyle bi fiyatlara baktımda.. 11,250 ile 14,000 civarlarına bay bi var benim bütçem şu anda Max. 12,500 YTl gözüküyor..aracı nisan gibi almayı düşünüyorum belki o zamana kadar az bişey daha çıkabilir..

bu araçların fiyatları gerçekten böyle 12 civarlarında mı yoksa bunlar kazalı filan mı ..?

km de genelde 120,000 le 190000 arası buluyom bunların motor ömrü ne kadar..

birde bu araçlaardan kullanan arkadaşlar varsa nasıl sorun çıkarır mı fazla baş ağrıtır mı..

yanii bu paraya genelde palio yada accent filan öneriyolar bende o paraya palio ya binmektense böyle geniş bi konforlu aracı tercih ederim..

bide benzin olarak yakıt tüketimi ne kadar...denk gelirse LPG li almayı düşünüyorum ama bulamazsam bi süre benzinli idare etcez..

kullana arkadaşlar varsa ricam benzinlilerde ne kadar yaktıkları LPG li lerdende ne civarda yaktıkları hakkında paylaşırlarsa sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: amle93

Laguna 1ler 3000 devirde ne kadar hızla gidiyor paylaşabilir misiniz

bende laguna2 var 2.0 motor manuel vites 3000devirde 140 ile gidiyorum laguna1 2.0 motorda benzer bir hızda gidecektir ama otomatik alırsanız 115 ile falan gidiyor
    https://www.youtube.com/watch?v=njIMJw0wY48 buda videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cashuva -- 21 Nisan 2016; 13:00:24 >
  • Merhaba,

Yedi senedir bu arabayı kullanıyorum. Tabiri caizse en ufak kusur çıkarmadı. On sene daha binilir fakat suv alma niyetim var. Büyük ihtimal kadjar veya tiguan.

https://www.sahibinden....arabasi-359020910/detay/

Araç biniciye hitap eden konforlu bir araçtır. Alan memnun kalır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.