Şimdi Ara

LUOM G10 Detaylı inceleme ve Makro Ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar yaklaşık 40 gün önce aliexpressten 22$ a aldığım fare geldi sizlere 3 günlük deneyimleri aktarıp farenin incelemesini yapacağım. Fare benim için çok hoş bir görüntüye sahip olmasının yanında bayada kaliteli farenin alt kısmı komple metalden imal edilmiş fareye hem sağlamlık hem ağırlık katmış diğer farelerden birazcık ağır tam olarak kaç gram bilmiyorum. Farenin yine alt metal kısmı farenin kablosunun bir bölümünü koruması için uzatılmış, kablonun ile farenin birleştiği yer baya kalın bir plastikle kaplanmış ve bu metal muhafaza ile korunuyor. Kablo ise esnek ve bayağı sert kablonun uzunluğunu tam olarak bilmiyorum fakat bayağı uzun.Farenin geri kalanı ise sert plastikten imal edilmiş ilk başta metal sanmıştım o kadar sağlamlık hissi veriyor.Farenin çevresindeki vidalar tamamen görüntü amaçlı, bir kullanıma fonksiyona sahip değil.
    Kutuyla başlayalım
    kutu içeriği bu şekilde faremiz, kurulum cdsi, ve fare için yedek kayganlaştırıcı altlık ve birde ne yazdığını bilmediğim bir kağıt. Fare kutusundan çıktığında usb ucunda bir plastik ve kablosu sarılı şekilde çıkıyor.

Faremiz
    Bu arkadaki butonla farenin ışığını kapatıp açabiliyoruz. Bildiğim kadarıyla yazılımıylada yapabiliyoruz.

ve canımı sıkan tek şey yukarıdaki resimde gördüğünüz yüzük parmağının sağ butonun altında kalması uzun zaman oyun kullanımında birazcık parmağımı acıttı.(8 saat oyun)
    onun dışında soldan görünüşteki o plastik çıkıntıya baş parmağınızı koyabiliyorsunuz bu harika bir rahatlık sağlıyor eliniz pad'e sürtmüyor.

Gelelim yazılıma

G10'un yazılımını yüklüyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sorter47 -- 15 Ocak 2016; 14:00:28 >

• Teşekkürler hocam, çok faydalı bir paylaşım olmuş. Ürünün linkini eklerseniz yeni alacak arkadaşlara kolaylık olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• g10 da da o sorun vardı. bu arada g50 de güzelmiş

• Sorter47 S kullanıcısına yanıt
    kardesim makro ayarladıktan sonra makro verdigimz makroyu yapmaya basladıgında farklı bir tusa bastıgında makro neden duruor ?? luom g10
  • açıkcası tam bilmiyorum hocam daha kullanmıyorum g10 yeni mouse aldım

• paylaştıklarınızın aynılarını uyguladım ama bi sonuç alamadım f tuşlarını atayamıyorum neden
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.