Şimdi Ara

Dünyanın En Güzel Kızı [Videolu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çöp diyemeyiz

ama leş
  • Bu kıza çöp diyen çarpılır.
  • Tabiki de güzellik görecelidir ama bazı kızlar da vardır ki gerçekten de beğenmeyen çok az insan çıkar. Şu forumda bu kızı beğenmeyenler hiç samimi gelmiyor bana. Sabahtan akşama kadar forumda takılan tipler şöyle bir kıza çöp diyor
  • Aşık oldum resmen a dostlar

• Kız konularına çöp demek dh adeti biliyorum ama arada sırada gerçek düşüncelerinizi de yazsanız iyi olur
  • bence sahiden de çöp yani normalde hertürlü dişi varlığa türlü fantazeiler kuran ben bunu görünce direk ekrana kustum
  • Olmayan kızdır. Güzellik göreceli olduğundan kimisine göre kibariye kimisine göre adriana lima dünyanın en güzelidir.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requast

Tabiki de güzellik görecelidir ama bazı kızlar da vardır ki gerçekten de beğenmeyen çok az insan çıkar. Şu forumda bu kızı beğenmeyenler hiç samimi gelmiyor bana. Sabahtan akşama kadar forumda takılan tipler şöyle bir kıza çöp diyor

Aga ben beğenmedim 4 sevgilim oldu 3'ü bundan güzeldi
  • victoria flamel diye bir kiz var.efane beyler bakin youtube dan
  • Standart altı bir ecnebi kızı. Konu açmaya değmezdi bro.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requast

Tabiki de güzellik görecelidir ama bazı kızlar da vardır ki gerçekten de beğenmeyen çok az insan çıkar. Şu forumda bu kızı beğenmeyenler hiç samimi gelmiyor bana. Sabahtan akşama kadar forumda takılan tipler şöyle bir kıza çöp diyor

Olay şöyle hocam bu forumda her gün karı kız konusu açılıyorki acılan konularda bulunan hatunların genelde % 98 i videodaki kızdan güzel. E böyle olunca sanal güzellik kavramında insanların çıtası yükseliyor ben o kadar güzel kız konusu görücem sonra gelip bu kızı güzel görmem saçma olur ki cidden bu olaylar insanı real olarak etkiliyor e gerçekden böyle kadınlarla birlikte olabileceğini sanıp hayal kurmaya başlıyolar sonra bi süre sonra unutuyolar başka bi dizide veya klipte izlediği kadından devam ediyolar. Bu sefer dışarıdakiler adamın gözüne aşırı çirkin gelmeye başlıyor :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.