Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (373. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 64 bit olmayan cihazlar jb'yi unutsun mu şimdi, bende iPad 3 var ve 7.1.2 ile jb'li kullandım uzun süre. Sonra 9.3.5 güncelledim cihazı ve öyle kaldı. bir daha çıkmaz mı jb bu cihaz için ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    2 açıdan unut 32 de çıkmaz 9.3.5 de
    İos 10 da 32 jb çıkarsa belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı tamamen kapatıp açtığımızda JB'in silinmemesi için ne yapacağız ? Sinir oluyorum her defasında tekrar JB atmak zorunda kalıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

Pp + Pangu kullanıyorum. Sorun çıkaran olursa diğerini kullanıyorum

Bilgisayara güven yetmez. Ayrıca profile de güven yapmam gerekiyor. Ayarlar -genel -profiller diye bir yer var.

Onu yapiyorum zaten ama sonuc ayni simdi ben nasil saglam bir sekilde jb yapmaliyim ?

Hocam çöküyordan kastınız telefon kapandığında jb'nin gitmesimi ?

Hayir mesela kamerayi aciyorum hoop tel reset atiyor ve bakiyorumki jb gitmis

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bilgisayara güven yetmez. Ayrıca profile de güven yapmam gerekiyor. Ayarlar -genel -profiller diye bir yer var.

Onu yapiyorum zaten ama sonuc ayni simdi ben nasil saglam bir sekilde jb yapmaliyim ?

Uyumlu olmayan bir tweak yüklediğiniz içindir hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Merhaba arkadaşlar.Amerika'dan alınma kilitli bir 6s var.Pasaport kaydı yapılmasına rağmen kiliti açamadık.itunesten versiyonuna baktığımda 9.2.3 görünüyor.Jailbreak mi yapacağız? Başka çözüm yolu var mıdır?

Cihazı hangi operatörden aldıysalar o operatöre ulaşıp imei verip açtıracaksınız. .
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Hocam merak ettim ne sıklıkla cihazı kapatıyorsunuz. Şahsen ben en son 3 hafta önce cihazı tamamen kapatmıştım onuda cihaz üzerinden 10 saniyede tekrar jb yaptım herşey aynı şekilde. Bence sinir olunacak birşey değil 10 15 saniye zamanım yok diyorsanız o başka.

• Bende kapatmıyorumda cihaz ifile yazılımı yüzünden dondu mecbur hard reset attım. Ios 8.3.3 telefonda kurulu ve taş gibi jbli. Hatasız. Ama ipadde 9.3.3 niye kendini siliyor anlamadım. Çözüm yokmudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainJack -- 4 Ekim 2016; 17:04:37 >
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Malesef untethered jb çıkmadığı sürece böyle idere ediceksin .

• quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Arkadaşlar 64 bit olmayan cihazlar jb'yi unutsun mu şimdi, bende iPad 3 var ve 7.1.2 ile jb'li kullandım uzun süre. Sonra 9.3.5 güncelledim cihazı ve öyle kaldı. bir daha çıkmaz mı jb bu cihaz için ?

twitterda adi qwertyuiop olan sahis (yaygin adini hatırlıyayamadim simdi) 32bitler icin ios 9.?.? Jb haberi vermisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uyumlu olmayan bir tweak yüklediğiniz içindir hocam

Hangisi olabilir ?
    Bu mesaja eklenen görseller:

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

• arkadaşlar telefonda yüklü bi uygulamanın yedeğini alabiliyor muyuz. mesela restore yaptım telefona programı ipa dosyasından tekrar yüklemek istiyorum. program appstoredan silinme ihtimaline karşı yedeklemek istiyorum. yapabilir miyiz böyle bir şey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Walking On Air

quote:

Orijinalden alıntı: cengo_19

iphone 5 9.3.2 için jb yokmu arkadaşlar

Sadece 5S ve üstüne var 9.3.2'de

başka bir sürüme geçip yapma imkanım var mı?
  • 9.3.2 6s+ a jb yaptım ama dikteyi etkinlestiremiyorum var mı bunun bi çaresi ?

• Amosis kullanıcısına yanıt
    ios 9.2, bende etkin, sorunsuz çalışıyor...

• jailbreak kısmını yaptım fakat 25pp tools nedir ? onu da yapmalı mıyım ? ne işe yarıyor ?
  • Ücretli uygulamaları yükleyebilen bir uygulama. İçeriğinin çoğu çince olduğu için gereksiz.

• jailbreak gene gitti önceden düzelttiğim şekil deniyorum ama olmuyo varmi tavsiyesi olan
  • Re-jailbreak işlemini yapamıyorum bir anda gitti.Ne oldu anlamadım.Bir çözümünü de bulamadım.
  • StyleSlayer kullanıcısına yanıt
    Pangu uygulamasını silin, tekrar jb yapin. Tweak ve ayarlarınız geri gelecektir.

• 
Sayfa: önceki 371372373374375
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.