Şimdi Ara

YENİ FİAT TİPO 2016

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2016 da Avrupa ülkelerinde Hb ve Sw olarak satılmaya başlanıcak.
    Fiat Aegea platformu üzerinde üretilecek araç yine aynı motor seçeneklerini kullanıcak.

Eski Fiat Tipo gayet başarılı satış rakamları yakalamıştı, umarım yeni Tipo da bu şekilde başarılı olur.

Kaynak ;http://www.whatcar.com/car-news/2016-fiat-tipo-hatchback-confirmed-uk/1367050

• eski tipoyla bu arabanın ne alakası var allah aşkına. Bu fiat ne yapmaya çalışıyor harbi anlamıyorum. Egea diye sat kardeşim böylece eski tipo ruhunu da öldürme
  • Bu fiat ne uzar ne kisalir.Eski tipo cizgilerine bagli kalarak adam gibi uretip guzel bi fiyatla satisa sunmak varken ismini degistiriyo tipini degistiriyo bilmem ne yapiyo.Hic markaya kendi gecmisine sahip cikma yok heriflerde marka degeri de bu yuzden yok.Bu kafayla hep bmw mercedes vw renault peugeot gibi markalarindan arkasinda kalacak.2000 den sonra cikardiklari arabalarin hicbiri tutmadi bi tek linea tuttu.
  • Bursada testleri yapılıyor çevre yolunda çok gördüm. Fena değil
  • Tipo dediğiniz orada Tipo burada Aegea olarak satılıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr09 -- 2 Mayıs 2016; 7:38:43 >
  • eğer fiat linea gibiyse yazık diyorum...
  • Koskoca Ferrari bile zaman zaman eski efsane modellerini aslına uygun kalarak, modern çizgilerle yeniden üretirken. Aynı firma çatısı altındaki Fiat neden Tipo ve Tempra gibi Efsanelerini insanlar bukadar çok tutmuş ve sevmişlerken üstelik. Aslına sadık kalmadan, tamamen farklı bir model araç üretir gibi bambaşka bir otomobil üreterek; İşte Efsane Tipo diye yutturmaya çalışıyor, anlamış değilim. İnternette Tipo olduğunu okumasak bilemeyeceğiz Tipo olduğunu. Gerçektende egea diye yeni bir model ürettiklerini sanacağız. Eski Tipoyu biraz daha modernize ederek ve aslına sadık kalarak yeniden tasarlamaları için ne yapmalıyız bilmemki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İstanbullu58 -- 11 Mayıs 2016; 18:18:24 >
  • Avrupada tipo türkiyede egea ,, tipo dan utanan fiat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.