Şimdi Ara

Monster ABRA A5.2.1 Tavsiye Eder Misiniz Dostlar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ya benim de okuduğum kadarıyla servisi başarılı ama laptopların çoğu servise gidiyor Sırf servis başarılarını kanıtlamak için laptopları sağlam yapmıyorlar diye korkmuyor değilim açıkçası
  • Yeni bir laptop almayı düşünüyorum dostlar, ee haliyle deli gibi de oyun oynamasam da fazlasıyla oynuyorum. 3-4 haftalık bir süreçte 107 saat skyrim oynamışım misal ki skyrim de ilk oynadım rpg oyun iyi sardı neyse velhasıl kelam elimde 5-6 senelik hp'nin dv-6 serisi hd 5650lili, i5 1. nesil işlemcili 4 gb ramli bir lapobum var bir süredir değiştirmek istiyordum, ama yeni teknolojilerden sadece ismen bilgili ama detay olarak uzağım. Şu an bu laptop bile bütçemi aşıyor ne kadar inebilirsem kar ama almışken de yine 3-4 sene kullanim en az diyorum o yüzden 4. nesil işlemcili gtx 950lili abraları da sildim ve en uygun elimde bu kaldı. Monster almak zorunda değilim, ama bi arkadaşım var oldukça memnun tabi daha eski monsterlardan, servisi de çok iyi ve piyasa fiyatına göre oyun laptopları çok daha ucuz diye bunu düşünüyorum, kullanan arkadaşlar varsa önerir misiniz duruma göre 1-2 gün içinde bile alabilirim.

• Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Konuna yanlamış gibi oldum dostum ama :)
  • Bu sorunun cevabını merak eden çok kişi var bence dostum, ama alıp kullananlardan ses seda yok sanırım :)
  • Aynen kardeşim valla benim de aklım ona takıldı, hani arkadaşımda var eski monsterlardan o da 4-5 kere servise gitti, kimisi ondan kimisi laptoptan emin de olamıyorum şimdi 3400 lira vericem 1-2 gün sonra servise giderse içim acır valla :D
  • 4 gun icinee alicam hala sorunlarinda kararsizim aldigim gibi garantiye veremem ailemi zar zor ikna ettim duymadiklari marka magza sadece kadikoyde var ins pişman olmayiz
  • Gtx 960=950 onu bilin de beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innovativengineer

Gtx 960=950 onu bilin de beyler.

Nasil oluyor o acaba ?
  • Aralarinda performans farki yok denecek kadar az
  • Bende bu laptopu almayi dusunuyorum hayirlisi olsun
  • Plastik Kasa almayin 2 fan olmasi birsey deÄŸiÅŸtirmez monster da parça garantisi vardır ekran kartı yansa deÄŸiÅŸtirirler yollarlar ellerinde varsa eÄŸer.
  • P1vsCPU kullanıcısına yanıt
    Sali aksami urun siparisini verdim elime ulasmasini bekliyorum ulastiktan sonra izlenimlerimi paylasirim
  • Eyvallah dostlar haberlerinizi bekliyor olucam :)
  • P1vsCPU kullanıcısına yanıt
    Valla hocam makina elime ulaştı beklediğimden çok çok iyi bir kasa kalitesine sahip diğer arkadaşların yorumlarına nazaran benim daha çok hoşuma gitti kasası. Ben elimde soğutucu stand olduğundan onunla birlikte kullanıyorum en ufak bir ısı belirtisi yok cihazda. Hoparlör açısından bakacak olursan eğer beklentimin altında kaldı fakat her türlü eski casperımdan daha iyi olduğu kesin :). Onun dışında ben ips mat led ekran taktırdım cihaza ve iyi ki de yapmışım görüntüler muazzam derecede güzel. Başka sormak istediğin bir şey varsa cevaplayabilirim :)
  • ObeyYourMaster91 O kullanıcısına yanıt
    Yarın alicam herhangi bir sorunun varmi windows 10 kurucam sıkıntı olmaz degilmi cs go ve dota oynuyorsan mavi ekran aldinmi acaba
  • mjxlabx kullanıcısına yanıt
    csgo da hiç mavi ekran hatası almadım kardeşim fakat ips ekranımda lokal bir çizgi oluştu pzt günü servise göndereceğim bu yüzden :)
    Su servise isim dusmez insallah ips+1tb hdd taktircam cantayi aldinizmi nasil
  • mjxlabx kullanıcısına yanıt
    Dostum çanta almadım ben o konuda yardımcı olamayacağım
    Teşekkürler hocam hayırlisi yarin alicam wi10 pro 64 bitkurucam
  • Hocam performans konusunda da değerlendirebilirseniz sevirinim, misal DOTA gibi onlayn oyunlardan orta düzey ve üst düzey kendi oynadığınız oyunlarla oyun performansı ek olarak herhangi bir stand vs kullanmadan bu oyunlardaki ısı grafiği nasıldır öğrenebilirsem sevinirim, eğer ki böyle bir notebook alırsam beklentilerim elimdeki hpye göre efsane derecede yüksek olacak çünkü, çok rahat witcher 3 vs. oynayabilmeliyim diye düşünüyorum :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.