Şimdi Ara

Logitech g500s 150 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Amazonda indirim varken alınan sıfır Logitech g500s satmaktayım. Daha kutusuna bile dokunulmamıştır. Tam kapalı kutu gönderilecektir amazonun gönderdiği şekilde. December 27, 2015 (aralık 27 alınış tarihidir. Yani 2016'ya 3-4 gün kala)

Fiyat 150 TL. Pazarlığa kapalıdır.

İlk 4 resim temsilidir.Dediğim gibi kutuyu hiç açmadım.

Garanti konusunu merak edenler için özellikle amazonun garanti kapsamını forumlardan okumasını tavsiye ediyorum. Türkiye'deki satıcılardan bin kat daha iyi garanti olayları var. Adamlar çoğu zaman "sizin ki sizde kalsın yenisini gönderiyoruz hemen" deyip dediklerini de yapıyorlar. Bu konuda mutsuz etmediklerini bütün forum kullanıcıları biliyordur. Amazon Forever

Kendim g602 kullanmaktayım. Bu logitech bir harika dostum.Şöyle bir karşılaştırma var forumumuzda lütfen inceleyin aralarında en iyisinin karşılaştırma içinde g502 olduğunu tartışmıyor bile kimse aynı fiyatlarda olmasına rağmen.
    http://forum.donanimhaber.com/m_104533754/tm.htm

Meraklısı için Türkiye fiyatlarıhttp://www.teknosa.com/urunler/125084457/logitech-g500s-gaming-mouse TÜKENDİ

Yani şu anda hiçbir yerde bu sattığım dışında sıfırını bulamayabilirsiniz.İlk 4 resim temsilidir.

Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
     Logitech g500s 150 TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamdeep -- 24 Ağustos 2016; 14:34:46 >

• Pm
  • G500s bu güne kadar kullandığım en iyi gaming mouse olabilir. Hala kullanmaktayım ve FPS oyuncularına tavsiye ederim. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

G500s bu güne kadar kullandığım en iyi gaming mouse olabilir. Hala kullanmaktayım ve FPS oyuncularına tavsiye ederim. Hayırlı satışlar.

Teşekkür ederim güzel yorumlarınız için , ağırlık dengelemesi , tutuşuyla ve yardımcı programıyla çok iyi bir mouse olduğunu düşünüyorum. Kendim g602 kullanıyorum , acaba diyorum bazen diğerini de satıştan çıkarıp kullansam çok güzele benziyor çünkü. Teşekkürler tekrardan güzel yorumunuz için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.