Şimdi Ara

netflix..... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ultra hd için en az 25 mbit bağlantı istiyor
  • Yıl: 2016
    Ürün: 1 Kişi 8 Euro Hd Yok
  • adamlar hala torrent var diyor sorsan müslümanım ben kesinlikle kul hakkına girmem der.suç kesinlikle sizde değil sizi ayda 30 tl veremeyecek kadar fakir bırakanlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Torrent varken tutunamazlar. Torrent in kökü kuruyana devam

+1
  • Şimdi torrent kullanan arkadaşlara lafım yok tercih meselesi.ama yasal kullanma imkânı var iken ben ugrasmam torrent ile.mesela house of cards dizisine yasal ulaşma imkânı yoktu.şimdi var uygun fiyatla erişebileceği ne guzel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 € enparayla %50 varsa 6€ bedava læ arkadaşlarla girelim ancak türkçe altyazı lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aroaro

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Zorr.-Ne.tt (kelimeyi yazmamak için iyice saçmaladık) günden güne sıkıştırılıyor, kaynakları daralıyor. Böyle günlerde (lisans ödeyememenin de verdiği iç sıkıntısıyla birlikte) Netflix hizmeti lazımdı, geldiği iyi oldu. Lakin altyazı dahi olmazsa çöpün dibi olur.

şimdiye kadar, daha bir kere zorrent (abartmayalım sayin admin, bu isim yeter işte ) , bu tarz sitelerde bişey ararken sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum
    ayrıca, android box ile zorrent'ten de film indirip izlenebilir, tvye bağlarsın, altyazısını indirip

O tarz sitelerde sıkıntı çekmiyorsan bu konuda işin yok bence. Biz de senin kadar biliyoruz o siteleri kullanmayı altyazı bulup eklemeyi. Telif hakları ödenmiş filmlerden, dizilerden bahsediyoruz burada. Ben mesela spotify kullanmaktan büyük keyif alıyorum, her ay spotify'a para ödememin sebebi de kaçak indirip dinlemeyi bilmemem değil.

bilmeyen var
    ya da vermemesi gerektiğini bilmeyen var, senin gibi
    5. sınıf dünya ülkesiyiz, spotify , youtube music, deezer, tivibu , netflix , hustler hd... bunlara verecek paramız yok , mümkün olduğunca beleş

• LG smart tv'de netflix uygulamasını denedim, görüntü kalitesi muazzam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi day_dreamer -- 7 Ocak 2016; 18:12:39 >
  • ilkerk88 kullanıcısına yanıt
    Üye olup bir kaç filme baktım (dizilerde yoktu maalesef). hem Türkçe dil hemde Türkçe altyazı desteği var arkadaşlar. enpara yada igaranti indirimleri ile 10-15 liraya malolabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumalee2 -- 7 Ocak 2016; 18:19:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple TV 4. Nesil kuanicisi olarak bu habere ve Enpara'nin kampanyasina sevindik. Artik Netflix icin smartDNS kullanmaya gerek kalmadi. Icerik ABD ile ayni ise TR hesabi kullaniriz.

Hicbir Smart TV'nin arabirim deneyimi tatmin edici degil. Netflix izleyecekseniz, paraya kiyip Apple TV 4 alin. Olmadi Roku 3. O da olmadi Apple TV 3 veya Chromecast. Bunlardan birini alin ve keyfinize bakin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro 3,27 TL. 3,3 desek;

Netflix Premium 11.99 EUR

12.3,3=39,6TL 40 diyelim,

Enpara ile 20TL ediyor.

Onu da böl dörde etti mi kişi başı 5TL hemde Ultra HD, oh mis gibi.
  • altyazı desteği gelsin düşünelim
  • Enpara %50 indirim kampanyasi 2015 sonunda bitiyor diye duymustum. Daha devam edecek mi?

Edecekse zaten cok uygun hale getiriyor.

Hele PSN Kardesligi gibi 4 kisi bir kardeslik kurarsa zaten adam basi (enparasiz) 10 TLye falan gelir

4 kisilik kardeslilk dusunenlere ben de ortak olabilirim ama detaylari iyi konusmak lazim. Cunku PSN oyunlari gibi bir kere odeyip sahip olma olayi yok. Aylik devam eden bir abonelik olacak.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aroaro

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Zorr.-Ne.tt (kelimeyi yazmamak için iyice saçmaladık) günden güne sıkıştırılıyor, kaynakları daralıyor. Böyle günlerde (lisans ödeyememenin de verdiği iç sıkıntısıyla birlikte) Netflix hizmeti lazımdı, geldiği iyi oldu. Lakin altyazı dahi olmazsa çöpün dibi olur.

şimdiye kadar, daha bir kere zorrent (abartmayalım sayin admin, bu isim yeter işte ) , bu tarz sitelerde bişey ararken sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum
    ayrıca, android box ile zorrent'ten de film indirip izlenebilir, tvye bağlarsın, altyazısını indirip

O tarz sitelerde sıkıntı çekmiyorsan bu konuda işin yok bence. Biz de senin kadar biliyoruz o siteleri kullanmayı altyazı bulup eklemeyi. Telif hakları ödenmiş filmlerden, dizilerden bahsediyoruz burada. Ben mesela spotify kullanmaktan büyük keyif alıyorum, her ay spotify'a para ödememin sebebi de kaçak indirip dinlemeyi bilmemem değil.

bilmeyen var
    ya da vermemesi gerektiğini bilmeyen var, senin gibi
    5. sınıf dünya ülkesiyiz, spotify , youtube music, deezer, tivibu , netflix , hustler hd... bunlara verecek paramız yok , mümkün olduğunca beleş

neden, bi sen akıllısın demi

• quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Enpara %50 indirim kampanyasi 2015 sonunda bitiyor diye duymustum. Daha devam edecek mi?

Edecekse zaten cok uygun hale getiriyor.

Hele PSN Kardesligi gibi 4 kisi bir kardeslik kurarsa zaten adam basi (enparasiz) 10 TLye falan gelir

4 kisilik kardeslilk dusunenlere ben de ortak olabilirim ama detaylari iyi konusmak lazim. Cunku PSN oyunlari gibi bir kere odeyip sahip olma olayi yok. Aylik devam eden bir abonelik olacak.

Gerekli bilgi enparanın sitesinde var marta kadar uzattılar martta da bir açıklama yapılır 2016 sonuna kadar uzar kampanya geçen senede aynısı olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Apple TV 4. Nesil kuanicisi olarak bu habere ve Enpara'nin kampanyasina sevindik. Artik Netflix icin smartDNS kullanmaya gerek kalmadi. Icerik ABD ile ayni ise TR hesabi kullaniriz.

Hicbir Smart TV'nin arabirim deneyimi tatmin edici degil. Netflix izleyecekseniz, paraya kiyip Apple TV 4 alin. Olmadi Roku 3. O da olmadi Apple TV 3 veya Chromecast. Bunlardan birini alin ve keyfinize bakin.

Playstation 3 veya 4 de cok kotu olmamali.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Yıl: 2016
    Ürün: 1 Kişi 8 Euro Hd Yok

Yıl: 2016
    Ürün: 1 İnternet Paketi 55-70TL AKK 50GB Hız 3mbpse düşüyor
  • Buna akk dayanmaz ki. 150 gb akkm var. Dizileri filmleri x265 ile sıkıştırılmış olarak indirdiğim halde ay sonu gelmiyor. Burdaysa dizi film x265 e göre 3-4 kat daha fazla akkden yiycek. Bence issler ile anlaşmaları lazım ama biranda 130 ülkeye açıldığına göre düşüncem hayalden öteye gidemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple tv bayadır açma ihtiyacı hissetmemiştim bi alıp deneyelim bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe altyazılara başlamışlar.
    http://www.netflix.com/browse/subtitles/tr
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.