Şimdi Ara

netflix..... (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.801
Cevap
62
Favori
88.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • enpara grubuna üye arayan veya yeni kuracak olan varsa katılabilirim.
  • Animasyonlardan acaba star wars clone wars tarzı yapımları ekleme gibi durumları var mı? Birde görüntü kalitesini biz seçemiyor muyuz baktım da bulamadım.
  • sufistike kullanıcısına yanıt
    CTRL + ALT + SHİFT + S yaparsan bitrate değerini saçebilirsin. Dolaylı olarak çözünürlükte değişir ama zaten ayarlardan kaliteyi ayarladıysan 1-2 dakika içinde istediğin seviyeye ulaşıyor. Bu arada FHD MS Edge ve IE 11 dışında gösterilmiyor haberiniz olsun. Chrome ve mozillada max 720p veriliyor. Bunuda CTRL + ALT + SHİFT + D ile kontrol edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

CTRL + ALT + SHİFT + S yaparsan bitrate değerini saçebilirsin. Dolaylı olarak çözünürlükte değişir ama zaten ayarlardan kaliteyi ayarladıysan 1-2 dakika içinde istediğin seviyeye ulaşıyor. Bu arada FHD MS Edge ve IE 11 dışında gösterilmiyor haberiniz olsun. Chrome ve mozillada max 720p veriliyor. Bunuda CTRL + ALT + SHİFT + D ile kontrol edebilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam gerçekten güzel bilgiler verdiniz.
  • Ekim 25 de başlayacak 4K üyelik için 2 kişilik yer mevcuttur, aylık 10 liradan üye olmak isteyenler pm den iletişime geçebilir.
  • *kadro tamam*
    arkadaşlar enpara ile 4k'lık pakete üye oldum şimdi.
    ilk ayı ücretsiz deneme kasım aralık enpara indirimli.
    kampanya devam ederse yeni yılda da devam ederiz, şayet etmezse konuşur karar veririz.

kendi mailim ile üye olduğumdan ortaklık bitince hesabı alıp kaçmaca yok

bir de para peşin kırmızı meşin. 19 ocaka kadar kullanım için
    toplam (40x2)/2/4=10TL'yi bana havale ederek ortak olabilirsiniz. (yeterince referansım var)

*Kadro tamam*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinergy -- 20 Ekim 2016; 0:15:39 >
  • Eklenmesi istediğimiz dizi filmleri nerden önerebiliyorduk bulamadım bir türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: msb_bjk

Eklenmesi istediğimiz dizi filmleri nerden önerebiliyorduk bulamadım bir türlü

https://help.netflix.com/tr/titlerequest
  • Kalitesi çok yüksek fakat şuan için Türkiye'de içerik çok yetersiz. İçerik arttığında kesinlikle netflixe devam edeceğim.
  • chaturanga C kullanıcısına yanıt
    Güncel olarak takip etmemesi büyük sorun. bunu çözebilirlerse bende katılırım aranıza :D
  • Tamamlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forever54 -- 23 Ekim 2016; 15:30:18 >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    hocam win 8 netflix uygulaması fhd gosteriyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastbela93

Güncel olarak takip etmemesi büyük sorun. bunu çözebilirlerse bende katılırım aranıza :D

güncel içeriklerin burada kısa sürede verilmesi mümkün değil. Filmler sinema salonlarında yayınlanmadan ve gösterimden kalkmadan hatta DVD leri çıkmadan bu platformlarda yayınlanamaz, tamamen yasal bir platform Netflix ve benzerleri. Diziler ise çoğu TV kanalları için yapılıyor ve sezon bitmeden diğer platformlar ekleyemiyorlar. Rating denen bir şey var neticede. Sadece kendilerinin yaptırdığı orijinal içerikler güncel olarak eklenebilir diğer içeriklerin maalesef öyle eklenme şansı yok. Bir başka bu tip online video platformları kendi orijinal yapımlarını da diğer platformlara satmıyorlar. Örneğin HBO gerçekten efsane diziler üreten bir kanal ama kendi benzer platformu var ve Game of Thrones, Westworld gibi dizileri başka yerde yasal olarak güncel bulamazsınız.

• Ortak arayanlar özel mesaj atsın, ortak olunur. Ödeme yöntemi: Enpara, Vakıf.
  • varsa ortak arayan bende ortak olabilirim.enpara var.
  • Denemedim ama IE tabanlı olduğu için gösteriyor olabilir emin değilim.
  • arkadaslar hiziniz veya AKNniz ne kadar ki netflix izleyebiliyorsunuz? Ben de dusunuyorum da evdeki netin hizi yetmez ( sanirim 10mbit 75 akn ) full hd goruntuyu bile kaldiramiyor hiz... ki kaldirsa 3-5 filmde biter.. Kota ve hiz isini nasil hallediyorsunuz? ( daha once sorulduysa af ola )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 21 Ekim 2016; 9:19:00 >
  • Cenkay KESER kullanıcısına yanıt
    ctrl alt shift s yaptiimda en fazla 860 var ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

arkadaslar hiziniz veya AKNniz ne kadar ki netflix izleyebiliyorsunuz? Ben de dusunuyorum da evdeki netin hizi yetmez ( sanirim 10mbit 75 akn ) full hd goruntuyu bile kaldiramiyor hiz... ki kaldirsa 3-5 filmde biter.. Kota ve hiz isini nasil hallediyorsunuz? ( daha once sorulduysa af ola )

Yüksek hızı olanlar (yani ben) modemden netflix'in açık olduğu cihaza hız sınırı koyuyoruz. 50mbit hızım var 10mbit veriyorum mesela.
  • Smart tv den izliyorum AKK dolmasına rağmen hd görüntü alıyorum arada az da olsa sd ye geçiyor ama tekrar düzeliyor. herhangi bir donma yaşamadım
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.