Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fabrika ayarlarına dönün, bende de ilk gün öyle idi. Düzeldi. Bütün güncellemeleri yaptığınızdan emin olun önce. Sonra biraz kullanın, olmazsa fabrika ayarlarına dönün. Yüzde 99 geçer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil1425

Hocam şimdi htc müşteri hizmetlerini aradım ekranın kesinlikle gorning gorilla glas 4 olduğunu söyledi sizde arayıp teyit edebilirsiniz

Hocam bende gorilla glass 3 diye biliyorum. Resmi kaynakların birinde okumuştum ama hangisi hatırlamıyorum.

Düzenleme: https://www.corning.com/gorillaglass/worldwide/en/products-with-gorilla/htc/htc-10.html

Hatta kendi sitesinde de yazıyor. Belki Curve Edge ekran için glass 3 daha uygun görmüşlerdir, bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirsavas -- 23 Ağustos 2016; 22:50:15 >

• arkadaşlar telefonu 3000 liradan aşağıya garantili satan yerler var mı?
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    hocam polemik çıkarmak için yazmadım; evet htc nin arayüzü daha akıcı buna kimse bişey diyemez ama sense artık stok android seviyesinde nerdeyse bunun da etkisi çok fazla. ayrıca note un kendine has yazılım özellikleri sizin için bişey ifade etmese de büyük bir artıdır kalemiyle birlikte. tasarım olarak ise piyasanın en şık cihazıdır bence note 7. ekran ve kamera olarak da rakiplerinden sıyrılıyor. ekran çizilmesi gorillas glass ın 5. neslinden kaynaklı. yeni bi teknoloji neticede. adamlar çizilmeye değil de düşürmeye yönelik sağlamlaştırma yoluna gitmişler. eski bir m8 ve note 5 kullanıcısı olarak yeni bir cihaz alma arefesindeyim. araştırıyorum, inceliyorum. elimden geldikçe kendi deneyimlerim doğrultusunda soran arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. başka da bi niyetim yok. iyi geceler dilerim herkese :)
  • Slm arkadaşlar
    Rahatsız etmeyin butonu bende açık kaldı kapatamıyorum.yalnızca alarmlar yazıyor ve kapanmıyor.gelen aramalar hep sessiz oldu.ses açmaya basınca çıkan şimdi sonlandıra basıyorum tepki yok.nasıl kurtulacağım.ayarlardan girdim yine açma kapama yok.nerede hata yapıyorum.en son fabrika ayarlarına döncem ama bunuda hiç istemiyorum.yardımcı olabilirmisiniz

• Hocam direk bildirim çubuğunu aşağıya doğru kaydıRin sol tarafta rahatsız etmeyim simgesi var oradan demeyin. Ses açma tuşunu kullanın

• Denedim arkadaşım tepki yok.ses açma da şimdi sonlandır a basıyorum yine tepki yok.

• Kapat aç ozaman en kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

hocam polemik çıkarmak için yazmadım; evet htc nin arayüzü daha akıcı buna kimse bişey diyemez ama sense artık stok android seviyesinde nerdeyse bunun da etkisi çok fazla. ayrıca note un kendine has yazılım özellikleri sizin için bişey ifade etmese de büyük bir artıdır kalemiyle birlikte. tasarım olarak ise piyasanın en şık cihazıdır bence note 7. ekran ve kamera olarak da rakiplerinden sıyrılıyor. ekran çizilmesi gorillas glass ın 5. neslinden kaynaklı. yeni bi teknoloji neticede. adamlar çizilmeye değil de düşürmeye yönelik sağlamlaştırma yoluna gitmişler. eski bir m8 ve note 5 kullanıcısı olarak yeni bir cihaz alma arefesindeyim. araştırıyorum, inceliyorum. elimden geldikçe kendi deneyimlerim doğrultusunda soran arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum. başka da bi niyetim yok. iyi geceler dilerim herkese :)

XDA'da bu hafta Note7 ile ilgili makale yayınlandı, arayüzle ilgili klasik sorunların devam ettiğini tespit etmişler. Büyük ekran ve s pen öncelikli tercih değilse cihaz pek bir artı sunmuyor anlayacağınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

quote:

Orijinalden alıntı: Juice Box

Sağ olun hocam.

Samsung 64GB class10 U1 olarak EVO, EVO+ ve PRO diye 3 model gördüm. Sizin kart hangisi? PRO+ var o U3 geçiyor.

Benimki Samsung pro U3 UHS1(gri olanından. 90yazma-80 okuma)
    birde; Samsung pro+ U3 UHS1(siyah olanından.95yazma-85 okuma) var, çok daha pahalısı olan yani.

Çok sağolun hocam.
  • encılın E kullanıcısına yanıt
    telefonu yeniden başlatıp deneyin. Olmadı ses profillerüne girip seçmeyi deneyin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahbârî kullanıcısına yanıt
    peşin alımlarda bazı yerler ündirim yapıyor. 50 veya 100 lira. turkcell vodafone tt ye sorun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar çok sorulmuştur ama yeni bir telefon alacam ve iki seçenek ar arasindayim. Htc10 mu s7 düz mu sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: berden

Arkadaşlar çok sorulmuştur ama yeni bir telefon alacam ve iki seçenek ar arasindayim. Htc10 mu s7 düz mu sizce?

Samsung Galaxy S7 ile HTC 10 arasında kaldıysanız, kesinlikle HTC 10 derim. Ancak arada büyük fiyat farkı var.

• s7 edge mi 10 mu desem? baya yaklaştılar fiyat olarak çünkü...
  • berden kullanıcısına yanıt
    düz s7 alın.
  • quote:

s7 edge mi 10 mu desem? baya yaklaştılar fiyat olarak çünkü...

Yamuk ekran hosuna gidiyorsa s7 al. Ama kullanimi zor

• quote:

Orijinalden alıntı: omertopal

Merhaba ben htc10 aldım ama normal kullanımda bile çabuk ısınıyor ,bu normal mi?

ısınıyor bu telefon, her ne kadar bazı arkadaşlar kabullenemese de.
  • quote:

s7 edge mi 10 mu desem? baya yaklaştılar fiyat olarak çünkü...

IP68 serfitikası büyük bir artı Samsung Galaxy S7 edge için.

Edge ekranı ise kişiye göre değişir. Bazı kişiler için o da bir artı sayılabilir.

HTC 10'nun batarya performansı gayet iyi, ancak 600 mAh daha büyük bir pile sahip olduğunu da söylemek gerek Samsung Galaxy S7 edge'in.

Exynos 8890 ile Qualcomm Snapdragon 820 arasında uçurum olduğunu düşünmüyorum. Birçok testte GPU tarafında Qualcomm Snapdragon 820'nin Adreno 530'u daha iyi iş çıkartıyor.

Kamera konusunda iki cihazı da eşit görebiliriz. Fakat ön kamerada HTC 10 çok daha önde.

Ses bakımından HTC 10 çok daha üstün bir cihaz. Kutusundan çıkan kulaklık da unutulmamalı.

HTC 10'nun Type-C desteği de artı hanesine yazılmalı.

Tasarım olarak iki cihaz da oldukça şık. Maalesef HTC 10'nun beyaz renkli olanı için aynı şeyi söylemeyeceğim. Samsung, S6 serisiyle birlikte malzeme kalitesinde iyileştirmelere gitti. Dayanıklılık anlamında hâlâ HTC'nin gerisinde diye düşünüyorum.

İki telefon da isteklerinizi karşılar. Ben hiç tereddüt etmeden HTC 10'u seçmiştim.

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.