Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam cevabiniz icin tesekkur ederim. Seffaf olmasi cihazin arkasinin gorunmesi icin guzel bir secenekti. Aslinda iki kilifi da deneyip oyle almak istiyodum ama spigenden daha 20 gun once iptal edilen siparisimin parasi odenmedi bu konuda forumda muzradip olanlar var malesef. Bu yuzden spigenden tekrar alip iade edip diger kilifi denemek cok zor, hepsiburadadan alip iade edip digerini de denemel istiyorum sonra hangisinde sikinti olmazsa onu satin alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gibi kılıf ne zaman bulunacak acaba telefon için bilmiyorum. Gg'da sadece uyduruk silikon kılıflar var, spigen kılıflar acayip kalın ve ice view hiç bir yerde yok. İphonelarda gördüğüm baya ince lastik gibi olan siyah kılıflardan falan bulamaz mıyız merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomris Hatun

Sonuc nedir diyince sasirdim Siyah renk hocam cihazim

siyah nasıl dostum soyulma var mı senin cihazda da bi de siyah arka kesimlerdeki detayı gizliyor gibime geliyor renk seçimine bir türlü karar veremiyorum

• m.akif.karaca kullanıcısına yanıt
    bugun itibariyle tam 1 ay oldu kullanıyorum hocam suanlık gozlemledıgım kadarıyla hıcbır sorunum olmadı cok sukur. soyulmada wifi sorunu yok gibi duruyor sımdılık. sıyahın aseletı gercekten cok guzel ama soyulma ısı sans galıba kımısınde oluyor kımısınde olmuyor. önu beyaz olanlar çakma çin malı telefonlar gibi geliyor bana yine de sizin tercihiniz gerçi htcde taiwan malı çin telefonu sayılır ya olsun
    amerıka modelı onu sıyah arkası grı olan efsane olmus ama malesef satısı yok burda eger olsaydı sıyahtan cok satılırdı bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smugglers -- 30 Temmuz 2016; 15:31:21 >
  • quote:

bugun itibariyle tam 1 ay oldu kullanıyorum hocam suanlık gozlemledıgım kadarıyla hıcbır sorunum olmadı cok sukur. soyulmada wifi sorunu yok gibi duruyor sımdılık. sıyahın aseletı gercekten cok guzel ama soyulma ısı sans galıba kımısınde oluyor kımısınde olmuyor. önu beyaz olanlar çakma çin malı telefonlar gibi geliyor bana yine de sizin tercihiniz gerçi htcde taiwan malı çin telefonu sayılır ya olsun
    amerıka modelı onu sıyah arkası grı olan efsane olmus ama malesef satısı yok burda eger olsaydı sıyahtan cok satılırdı bence

evet arka gümüş panel siyah çok güzel bea buraya neden getirmiyorlar çok saçma htc'ye yazdım bi bilgimiz yok diyorlar her zamanki gibi. güle güle kullan kardeşim

Tesekkur ederim kardesim darisi basina ins Memleket neresi bu arada

• Keljx kullanıcısına yanıt
    4 ay önce yaptığın bir yorumu gördüm de insanlara fanboyluk yapma diyerek htc'nin kamerasının S7'den daha iyi olduğunu söyleyerek büyük bi gaf yapmışsın ya hiç araştırmamışsın yada sağlam bi fanboysun, iki telefon arasında s7 nin büyük kamera üstünlüğü var.

• Arkadaşlar Pro modda fotoğraf çekerken ayarları yapıyorum ama ekranda gözüken ile çekildikten sonra ortaya çıkan fotoğraflar ayrı oluyor. Yani ekranda canlı gördüğümde sanki çok kötü bir fotoğraf çıkacakmış gibi gözüküyor ama çekince çok şaşırtıcı derece de fotoğraflar elde ettim. Özellikle gece çekiminde pro mod çok etkili oluyor. Bu telefonun kesinlikle yüksek bir kamera potansiyeli var ama pro mod da biraz uğraşmak gerekli.
  • quote:

Tesekkur ederim kardesim darisi basina ins Memleket neresi bu arada

sivas kardeşim

Bea yazinca bizim buralardansin sandiydim epey uzakmissin

• quote:

Bea yazinca bizim buralardansin sandiydim epey uzakmissin

trakya mı

aynen hocam
  • quote:

aynen hocam

• Beyler telefonu şimdi alacağım bir türlü bilgiyi bulamadım sharp panel in model kodu ne oluyordu? Ona göre alacağım. Acil yardımcı olursanız sevinirim

• napolyon07 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben turk telekom bayisinden aldim. Karbon gri. Simdi devcheck programini indirip baktim benimki tianma ekran. Ama dedikleri gibi beyazlarin sari gorunmesi sorunu yok cunku simdi selfi yaptim atletim oldugundan da beyaz gozuktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaju waffle -- 31 Temmuz 2016; 14:07:22 >
  • Beyler linkteki hafıza kartını kullanan varmı tavsiye edermisiniz ? fiyat iyi gibi geldi bana..http://urun.n11.com/hafiza-karti/sandisk-ultra-32gb-class10-48mbs-microsd-sdsqunb-032g-gn3mn-P57568064
  • desparados_532 kullanıcısına yanıt
    Bi bitmediniz var ya!
  • İnstagram, Chrome site içi, galeri videolarını oynanırken 5.snde görüntü dönüyor ses devam ediyor. Sonra görüntü açılıp devam ediyor.
    Sonunda ses önce görüntü sonra bitiyor.

Bunu nasıl çözebilirim
    Fikri olan var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Dostum ben turk telekom bayisinden aldim. Karbon gri. Simdi devcheck programini indirip baktim benimki tianma ekran. Ama dedikleri gibi beyazlarin sari gorunmesi sorunu yok cunku simdi selfi yaptim atletim oldugundan da beyaz gozuktu.

Sharp panel varmıs bende. Ne farkı var diğerinden?
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Sharp dunyaca unlu bir marka tianma oyle degil sanirim kalite farki var

• 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.