Şimdi Ara

2012 opel corsa 1.3 ctdi essentia

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili opel kullanıcıları 2012 opel corsa cdti esentisa almak için bir arkadaşla anlaştım.ama bazı korkularım var.... 1.3 motorundan dolayı çok sıkıntı yaşatır mı.tamam rampalarda aşırı bir şey beklemiyorum ama çok kasar mı... corsa kullanıcılarınınn deneyim ve yorumlarını bekliyorum

• nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    Ben 2015 1.3 Eastronik aldım çekiş harika doğrusu. Manueli daha da iyi olmalı.
  • Çekiş bakımından üzmez sonuçta 190 torku var ancak çok da bir şey beklemeyin. Kendini rahatlıkla taşıyor ancak az bile performans beklentiniz varsa bulaşmayın. 2012 1.3 75 beygir dizel enjoy kullanıcısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

Çekiş bakımından üzmez sonuçta 190 torku var ancak çok da bir şey beklemeyin. Kendini rahatlıkla taşıyor ancak az bile performans beklentiniz varsa bulaşmayın. 2012 1.3 75 beygir dizel enjoy kullanıcısıyım.

ya performans olarak kastettiğim ben zaten en fazla 120,130 basıyorum o hızlarda kasmasın yeter.yani motordan çok ses geliyormu .3 kişilik çekirdek bir aileyiz bize yeteceğini düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: giz1

Ben 2015 1.3 Eastronik aldım çekiş harika doğrusu. Manueli daha da iyi olmalı.

2012 ile arasında ne kadar fark vardır acaba????
  • nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    Bendeki araç 95 bg olanı, yakıtıda km. de 15 krş.
  • beyler bugün itibariyle 2005 audi 1.6 a4 almış bulunmaktayım .aracta motor yüzde 95 çıktı .bakalım landienzo tüp taktırmayı düşünüyorum.yakıt konusuna 25 kuruş yaktığıı söylüyorlar tüpte.inşallah pişlman olmam .en azından arabaya biniyoum deriml.
  • Hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.