Şimdi Ara

Michelin XL CrossClimate

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Michelin 185/60 R15 88V XL CrossClimate lastik almayı düşünüyorum.
    bayiler internetten yüksek fiyat veriyor.
    diğer lastik modellerine kıyasla zaten en yüksek fiyatlı lastik bu.
    En uygun fiyatla satan bayi hangisidir ?

kışın karda araç kullanılmayacak, fakat kışın da güvenli olan yumuşak bir yaz lastiği arıyorum aslında.

başka bir tavsiye rica ediyorum.
    benim araştırmalarıma göre diğer alternatifim : Goodyear 185/60 R15 84H EfficientGrip Performance

iki lastik arasında toplamda (4 lastik için) 250 tl fark var, vermeye değer mi ?

• xf kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Michelin CrossClimate'in bu ebatlarda daha pahalı olmasının nedeni hız ve yük endekslerinin daha yüksek olması ve yanakları güçlendirilmiş lastik (XL) olması.
    Belirttiğiniz her iki lastik de çok iyidir. Hangisini alırsanız alın pişman olmayacaksınızdır. Ancak, CrossClimate EfficientGrip Performance'tan bir tık daha öndedir. Bizim tavsiyemiz de CrossClimate yönünde olacaktır.

Lastiklerin fiyatlarını ve performanslarını karşılaştırarak karar verebilirsiniz dilerseniz:

Michelin CrossClimate
    Goodyear Efficientgrip Performance

Saygılar,

Rezulteo'dan Hakan

• MESUT52_34 kullanıcısına yanıt
    bu lastikten 4 adet aldım,

kredi kartı puan indirimi ile yaklaşık 633 TLye geldi.

http://www.kliksa.com/urun/nokian-18560-r15-88h-xl-weatherproof-dort-mevsim-oto-lastik/902499998

montaj dahil 700 tlye malolacak, michelin crossclimate almak isterdim ama fiyat montaj dahil 1100 tlyi geçiyor. %60 daha çok vermeye değmeceğini düşündüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xf

bu lastikten 4 adet aldım,

kredi kartı puan indirimi ile yaklaşık 633 TLye geldi.

http://www.kliksa.com/urun/nokian-18560-r15-88h-xl-weatherproof-dort-mevsim-oto-lastik/902499998

montaj dahil 700 tlye malolacak, michelin crossclimate almak isterdim ama fiyat montaj dahil 1100 tlyi geçiyor. %60 daha çok vermeye değmeceğini düşündüm.

Nokian wr d3 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim, nokian gerçekten yumuşak ve f/p ürünü, bence markalaştıktan sonra bu fiyatlara bulamayacağız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.