Şimdi Ara

Bu DOOM 3 nasıl bir oyun ya ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkes doom 3 doom 3 deyip duruyor bu oyun nasıl bir oyun alıp oynamaya değer mi ? 3 CD sanırım değerse alayım bari gerçi pek oyuncu değilim ama işte can sıkıntısına arada takılırım. Bu arada benim bilgisayar bu oyunu kaldırır değil mi? bilgisayarımın özellikleri imzamda yazılı. Tavsiyeleriniz için şimdiden saolun.

• abi 1)oyuncu deilim diyorsun sistemin oyuncu sistemi ve oc yapmışsın??oc ne için yaplıdı...
    2)bu soruya dikkat edersen kimse cevap yazmamış
    alıp oynamadığın hata....
  • Doom 3 kesinlikle oynamalısın zaten doom oldukça köklü bir oyundur doom3 ise bir efsanenin tekrar canlanmasıdır kan vahset istiyorsan kesin oynamalısın
  • doom 3 insanı kabız etmek için yaratılmış bir oyun.grafik falan on üzerinden on ama insan kabız olr kesin.insanı bunalıma sokuyo.çok gıcık yapılmış valla.ilk bölümden kusma geldi.devamına geçilmiş bir save bulursam devam edecem.
  • Ben oynamadım ama arastırıyom neden kabız ediyor dostum acaba soylermisin:)?
  • quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

abi 1)oyuncu deilim diyorsun sistemin oyuncu sistemi ve oc yapmışsın??oc ne için yaplıdı...
    2)bu soruya dikkat edersen kimse cevap yazmamış
    alıp oynamadığın hata....

oyuncu değilim evet zamanında bir oyun vardı thief diye sene 1999 o zamanlar onu oynardım işte okadar. oc olayına gelince dikkat et bende ne yazıyor amd 2800+ @ 2085. 2085 zaten default çalışma frekansı oc yapmadım. ekran kartına gelince webtasarımı yapıyorum grafik falan beni idare eden birşey olsun istedim üstelik ufak bir kardeşimde var ara sıra oyun oynuyor onun için bilgisayar biraz oyun bilgisayarı gibi görünebilir. alıpta oynamadığın hata dediğine göre o zaman güzel bir oyunla karşı karşıyayım demek ki alayım o zaman ... saol

• Aaaa... Sen hala bekliyor musun? Ayrıca bu oyunu oynayan herkes, Yusuf adında bir arkadaş edinmiştir...
  • bir el ati şu oyuna merak ettim
  • oynarken yanında biri olsun
  • Aga Bence Boşuna Şimdiye Kadar Oyunlardan uzak durmuşsun Yaw Doom 3 Şuanakada r Çıkmış Grafik Olarak Action Olarak En Mükemmel oyun Şahsen Çok Oyun Oynuyorum ilk Defa Doom3 te stresten mointörü atıyordum Mutlaka Oynamalısın Sistemin Zaten Bu oyunu oynamaya Elverişli
  • high detay ile ultra arasında farkı pek sezinleyemedim ilk bölümdemi yok fark varda benmi göremiyom.
  • GÜZEL GÜZEL AL OYNAAA
  • Mutlaka oyna
  • ultra da oynaman için agp ram'inin 512 olması gerekir. Bu yüzden günümüz kartlarıyla yapılan bütün testler high detail'da...
  • DOOM 3 ü oynadım tek bi şey söylicem
    abicim heriflerin nereden çıktığını anlayamıyosun
    OYUNA GİRMENLE ÇIKMAN BİR OLUYO

• kesinlikle oynanması gereken bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: musAKka

Aaaa... Sen hala bekliyor musun? Ayrıca bu oyunu oynayan herkes, Yusuf adında bir arkadaş edinmiştir...

• aöa farcry da daha çok korktum.farcry tartışılmaz bnece doom3 le yanyana bile getirilemez.doom3 hayal kırıklığı.farcry is perfect
  • bu oyun varya tek kelimeyle dehşat verici bir tek kaldiğım zamanlarda bu oyunu oynamam çünkü düşmanlar ansızın çıkıveriyo ve ben korkudan altıma edicem vallahi
  • Harika bir oyun sistemin elverişli ise bir dene.Anismayon gibi oyun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.