Şimdi Ara

[(SATILMIŞTIR)] Temiz 19,5 inç Monitör SAMSUNG 932B Plus+VGA+DVI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Samsun İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orijinalden alıntı: kurbagaprens

Teklifim sizi üzmeyecekse 100 TL'ye Samsun'da elden alabilirim. Hayırlı İşler.

100 tl ye çok güzel vga 17 inç LCD' ler var hocam. Bence o ilanlara bakarsanız boşuna zaman kaybetmemiş olursunuz.
    Profilimden de görüldüğü üzere ürün satmakla ilgili bir sıkıntım ya da acelem de yok.
    Pazarlık tabiki de olabilir. Ama pazarlık yapmayı bilenler için...
  • SAMSUNG 932B PLUS TFT LCD PİANO BLACK MONİTÖR

Fiyat : 140 TLye ELDEN SATILMIŞTIR

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jckOB -- 4 Ocak 2016; 17:22:04 >

• BANA KIZACAKSANIZ AMA 18,5 LED SIFIR MONİTORLER 200 TL DUŞMUŞKEN LCD GARANTİSİ OLMAYAN MONİTORE BU FİYAT ÇOK...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman1309

BANA KIZACAKSANIZ AMA 18,5 LED SIFIR MONİTORLER 200 TL DUŞMUŞKEN LCD GARANTİSİ OLMAYAN MONİTORE BU FİYAT ÇOK...

Fiyatı ne olmalıydı üstad ?
  • Teklifim sizi üzmeyecekse 100 TL'ye Samsun'da elden alabilirim. Hayırlı İşler.
  • ben sadece fikrimi söyledim aynı monitörün beyazını 75 tl ye 3 sene önce istanbulda satmıştır(keşke satmasaydım monitör lazım oldu...)...şimdi dolar farkı var ama led monitörlerde çıktı...bana fiyat çok geldi...saygılar..iyi satışlar...
  • quote:

ben sadece fikrimi söyledim aynı monitörün beyazını 75 tl ye 3 sene önce istanbulda satmıştır(keşke satmasaydım monitör lazım oldu...)...şimdi dolar farkı var ama led monitörlerde çıktı...bana fiyat çok geldi...saygılar..iyi satışlar...

hocam 3 sene önce aynı monitörü 75 TL ye sattıysanız doğal olarak fiyatı yüksek gelmiştir...
    piyasa araştırması yapmadan mı sattınız ? 3 sene önce bu cihazın 2.el piyasa fiyatı ortalama 200 TL' idi.

şu an piyasada 75 TL ye satılan mönitör ilanlarını incelerseniz , hemen hemen hepsinde bir defonun olduğunu ilan açıklamalarında okuyabilirsiniz.

Satış tamamen keyfidir. Bunun altında bir fiyata satmaktansa 2. monitör olarak evde beklemesi daha çok işime gelir açıkçası....
    Saygılar ve Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jckOB -- 30 Aralık 2015; 16:55:16 >

• bıktım bu ilandan tam seviniyorum...benim monitor satılığa çıkmaş diye...bakıyorum yine aynı kişi...neyse hayırlı satışlar bu fiyata satabilirser tabi....
  • quote:

bıktım bu ilandan tam seviniyorum...benim monitor satılığa çıkmaş diye...bakıyorum yine aynı kişi...neyse hayırlı satışlar bu fiyata satabilirser tabi....

hocam ben de senden bıktım ,
    ilanı görmek istemiyorsan forumdan gizlersin ve görmezsin bu kadar basit...

Daha önceki mesajımda da belirtiğim gibi 75tl / 100 tl aralığında VGA kare ekran bir çok ilan var git onları incele.

Sen benim için üzülme ; ben satışa çıkardığım ürünü her şekilde satarım.
  • SAMSUN İÇİ ELDEN SATILMIŞTIR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.