Şimdi Ara

tab e telefon özelliği yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung tab e t562 aldım.youtubeden yabancı incelemelerde tel özelliği aktif.turkiyede yok.nedir bu ayrımcılık anlamadım.bunu nasıl aktif edebiliriz.hiç anlamıyorum

• YOKbilen arkadaslar.bari bi yol gösterin arastıralım.mesaj gönderiyor.arama yok
  • Bu ürün türkiyede t562 ,diğer ülkelerde t561 olarak geçiyor.onlarda tel.açık. bunda da uygulamalarda görünüyor ama pasif durumda aktif edilmiyor. Herhangi bir ülkenin t561 romunu atsak çalışır mi.dil seçeneklerinde turkce var midir.hadi oldu imei numarasi nolcak.gerci cevap veren yok ama:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 27 Aralık 2015; 22:35:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu el atsak diyorum

• Güncel

• Forum donanim bitmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım konum biraz aşağı düşmüş:) bi cevap verin ya hiç mi kullanan merak eden yok bunu
  • Çözebildiniz mi?

• arkadaslar sizlerde son durum nedir bilmiyorum fakat benim yapmış olduğum alışmalar neticesinde tablet ile arama ve mesaj gönderiliyor internete de giriyor zaten fakat tableti arayamıyorum. aramaya çalıştığım zaman hemen hat kesiliyor. yani tablet ile arayabiliyorum ama aranamıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.