Şimdi Ara

Huaweinin yükselisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gecen sene sirketin verdigi huawei g7 kullanmistim.o zaman iphone 6 plus vardi gayet o fiyata cok iyi bir teldi 6 ay sonra baska bir firmaya gectim iade ettim tabi.sonra forumdan bir arkadasdan huawei mediapad x2 aldim.note 4 telefonum vardi ikisini kiyasladim super geldi ekrani vs.her seyi ile hic aratmadi note 4 u.Gercekten birinci kalite urunleri cok uygun fiyata alma sansimiz varken simdi neden samsunga lg ye sony e bu paralar verilir anlamiyorum artik bu marka takintusindan kurtulmaliyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bundan once ideos x5 im vardi. 4 sene kullandim. Suan G7 aldim hepsiburadan. Haftadir kullaniyorum cok memnunum. G8 siparisi verdim eger g8 iyiyse g7 yi iade edip G8 le bir 5 sene gecirmeyi dusunuyorum. Cok saglam telefoblar uretiyor huawei en azindan 5 6 ayda samsung gibi sagi solu soyulmuyor veya kasmiyor.

• Samsung gibi sağı solu soyulmaması ayrı birde sistem hata vermesi vs donma olmuyor malzeme kalitesi cabası sana tavsıyem huawei mate 7 al almıslen 8 gelecek ucuzlar yakında

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durdurulamıyor

• muco555555 kullanıcısına yanıt
    Hocam mediapad x2 ne kadar aldiniz ? Birde 12 saat felan ekran suresi aliyor diyorlar..Bataryasi iyi gidiyormu?

• 1350 tl + pasaport 1650 tl ye geldi pil 48 saati deviriyor yogun kullanimda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.