Şimdi Ara

Telefon Boşta İken Şarj Azalma Sorunu Çözüm!! İÇERİDE!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
4.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sorun eğer simkartınız eski ise geçerlidir!

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere telefon boşta iken giden şarj sorununun çözümünü anlatacağım.
    Evet arkadaşlar yeni aldığıım telefonumda şarj boşta iken gidiyordu.Bende düşündüm telefonun bataryası bitmiş olamaz.Araştırma yapar iken kendimce bir kanılara vardım ve sorunun simkarttan kaynaklandığını anladım.

Hattım 3g yi desteklemiyor.Bu yüzdende 2G yi 3G ye dönüştüryor buda telefonun daha fazla güç harcamasına neden oluyor.Bu yüzden telefon boşta iken şarj gidiyor.Arka planda devamlı 2G 3G dönüşüm işlemi olduğu için.Neyse fazla uzatmadan çözüme geçelim.Çözüm Bana Aittir!

Evet ilk olarak telefonumuzun ayarlar menüsüne giriyouz.
    Buradan diğer seçeneklere tıklıyoruz

Burada ise mobil şebekelere giriyoruz

Buraya girdikten sonra tercih edilen ağ türüne tıklıyoruz.

Ve Yalnızca GSM i seçiyoruz.

Çözüm bu kadar arkadaşlar
    UYARI! İnternete gireceğiniz zaman 3G açılmaz ihtiyacınız olduğunda oradan açrsınız.

Telefon Boşta İken Şarj Azalma Sorunu Çözüm!! İÇERİDE!! Telefon Boşta İken Şarj Azalma Sorunu Çözüm!! İÇERİDE!! Telefon Boşta İken Şarj Azalma Sorunu Çözüm!! İÇERİDE!! Telefon Boşta İken Şarj Azalma Sorunu Çözüm!! İÇERİDE!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBowx -- 19 Aralık 2015; 10:14:02 >

• Hattınız 3 g yi nasıl desteklemez ki cok mu eski..arkadaşımın z3 5 gün şarjı gidiyo ben bunu çözmeye çalışıyorum kafayı yiyecem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu islemi herkes biliyor zaten cozumun sana ait olmasindan ziyade tamamen anonim bir durum,neyse yine de emegine saglik.

• 3g yi desteklemeyen hat ile akıllı telefon mu kullanıyorsunuz ??

Ayrıca tebrik ederim böyle bir çözümü yıllardır kimse bulamamıştı.... Telekomünikasyon alanında çığır açtınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_özcan -- 24 Aralık 2015; 17:01:01 >
  • Evet kullanıyorum
    Bu arada seni bu kadar rahatsız edeceğini bilseydim konunun açmazdım ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBowx -- 23 Aralık 2015; 23:21:22 >
  • Yok mu biléeeeeeeen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheBowx kullanıcısına yanıt
    Derhal sim kartınızı yenileyin bence.Bu şekilde çok saçma.Ama çözüm çabanız takdire şayan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.