Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Siparisler ne zaman verebiliriz ? Dizel icon verilebilir fiyatta anlasilirsa. Renkte gri olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

quote:

Orijinalden alıntı: ozkannkk

Arkadaşlar sedan kasada gt line versiyonu olmayacak. araçtaki head up display gibi ekstra opsiyonları icon paket üzerine alabileceksiniz. ayrıca bose ses sistemi de opsiyonlarda yok maalesef. 22 ekimde satışa çıkıyor:)

bunlar nasıl olmaz ya üzüldüm hayallerimde baya herşey olur öyle alırım eksiksiz diyordum ama bu söyledikleriniz inşallah sizin düşüncelerinizdir :D

donanımlar olacak ama gtline diye bir paket olmayacak
  • Bu arabayı herkes bekliyorum diyor ama nedense kimse bir şey yazmıyor.

Bu konuya kesin bi troll gerek..şöyle vw ye falan sallasın, ortalığı bi karıştırsın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Siparisler ne zaman verebiliriz ? Dizel icon verilebilir fiyatta anlasilirsa. Renkte gri olacak.

merhaba, İstanbul içinden almak isterseniz araç sisteme düştüğü anda rezerve edebilirim.
    isim soyisim cep tel ve ikamet ili ve istediğiniz araç vedonanımla ilgili bilgileri pm atarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkannkk

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Siparisler ne zaman verebiliriz ? Dizel icon verilebilir fiyatta anlasilirsa. Renkte gri olacak.

merhaba, İstanbul içinden almak isterseniz araç sisteme düştüğü anda rezerve edebilirim.
    isim soyisim cep tel ve ikamet ili ve istediğiniz araç vedonanımla ilgili bilgileri pm atarsanız sevinirim.

Istanbulda degilim. fiyatlar ne olur sizce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Megane HB sahibiyim ama sedan daha şık gözüküyor, arka stoplar daha çok yakışmış sedana
  • quote:

Orijinalden alıntı: superegoid

Bu arabayı herkes bekliyorum diyor ama nedense kimse bir şey yazmıyor.

Bu konuya kesin bi troll gerek..şöyle vw ye falan sallasın, ortalığı bi karıştırsın..

Araba yerli üretimi ve konuşulan fiyatlar düşünüldüğünde bide reno gibi filoya hitap edince dh bireyselliği bunu beğenmiyor

Bu arada 2.el de ne bir golf ne astra hele civic hiç değil diyelim de reno fanlarını kızdıralım

• Merhaba istanbuldayım.. araç stoğa girince haber verirseniz iyi olur..

Almayı planlıyorum aracı..

• Umi_TR kullanıcısına yanıt
    Pm olarak isim soyisim ve cep tel atarsaniz arac mofeliyle beraber yardimci olurum

• Yeni Megane Sedan'ı çok çok beğendim, ağır oturaklı ve karizmatik gözüküyor. Kasanın arka tasarımı harikulade olmuş, iç mekan düz ve sade ki tam istediğim gibi. İçi bej döşeme Sedan'a gelir mi acaba?

Keşke sıfır faiz ile beraber uygun fiyatlandırsalarda alabilsek şu aracı.
  • bir yerden duyduğum kadarıyla 4-5 ekimde bodrumda türkiye lansmanı varmış sonra hemen bayilere gelecekmiş sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dbgstudios -- 30 Eylül 2016; 0:34:07 >
  • Fiyatları merakla bekliyoruz
  • Talismanı gündemden baya düşürür bu araç.

Bakalım ön konsol iyi duruyor.

Yol tutuş,konfor,direksiyon hissi bunlar iyi olacak mı? Bilmiyorum.

Fiyatlar belli zaten hb versiyondan az daha tuzlu olucak.

• Bugun istanbul park yolunda ki shell benzin istasyonun gördüm 4 tane, istanbul parkta satıcılara eğitimi varmış. icon paketi gayet güzel duruyordu içine kısa sureli bakma imkanım oldu, beyendim.. bu hafta fiyatları acıklanacakmış ve bugun bodrum da gazetecilere lansmanı oldugu soyledı bu hafta renault bayilerini ziyaret edersen incelersin dedi demekki bu hafta başlıyolar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankara-06 -- 3 Ekim 2016; 15:44:17 >
  • 2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]
  • ankara-06 A kullanıcısına yanıt
    bu fiyatları nerden aldınız ?
  • aracın lansmanı yapılıyor oraya katılan bir oto haber dergısı edıtoru paylastı facebook ustunden..
  • bayiler bu fiyat üzerinden verirse tam beklenilen düzeyde
  • https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/global-brochures/Megane-Sedan-201610.pdf

İcon pakette nedense hb olandan farklı olarak deri koltuk opsiyon olmuş. 3000 lira civarı tahmini fiyatı olur bununda sanırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.