Şimdi Ara

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.994
Cevap
131
Favori
750.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sudkaldo

Megane sedan icon diz.edc en düşük kaça alındı arkadaşlar bilen var mı?

Üzerinde hiçbir ekstra olmadan 95.000 tl Adana Yusuf Baysal otomotiv 14 Ekim de metalik beyaz ve stepne ekli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda2007

quote:

Üzerinde hiçbir ekstra olmadan 95.000 tl Adana Yusuf Baysal otomotiv 14 Ekim de metalik beyaz ve stepne ekli

Çok para değil mi ya ben anlamadım. Diz.oto. icon 85 filan olsa anlıyacağım ama

• quote:

quote:

quote:

Çok para değil mi ya ben anlamadım. Diz.oto. icon 85 filan olsa anlıyacağım ama

85.000 e dizel yeni çıkan hangi sedan kasa var bu dolulukta.Focus kasa değişimi var titanyum dizel otomatik 97.000 lira,skoda octavia yıllardır aynı kasa makyaj görecek 98.000 lira Toyota Corolla 90 beygir ilk kalmışlar berbat 97.000 lira megane touch paket alabilirsiniz 88.000 lira fiyat verdiler.

• Valla bende takipteyim fiyat biraz düşse alıcam. Düşmezsede 2017 model alırım diye düşünüyorum.

• arkadaşlar kumandadan camları ve sunroofu indirip kaldırabiliyor muyuz?

• arkadaşlar bugün gidip renault megan 1.5 dizel edc iconu test ettim. araca bindim direk masaja başladı valla paranız varsa alın. iş den yorgun çıkmıştım masaj da başlayınca uyuyasım geldi neyse biraz test ettim çok hız yapabileceğim bir yol yoktu ama arabanın rüzgar sesi baya baya azalmış hani şu sessiz golfler gibi ama motor sesi biraz vardı. Direksiyon tepkisi yumuşaktı yani insan biraz tepki vermesini istiyor ama yumuşak olmasıda bizi üzmez dimi. Malzeme kalitesi de iyi. DSG kullanmış biri olarak söylüyorum EDC nin tepkimeleride baya hızlı.Bilinen kronik bi sorunuda yok 24000 24 ay kredi + 3000 takas indirimi var. Güzel araba olmuş... Bu arada satış temsilcisi kur zammı gelecek bugün yarın dedi bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: karambollllll

Valla bende takipteyim fiyat biraz düşse alıcam. Düşmezsede 2017 model alırım diye düşünüyorum.

31 ekimde aracin parasini oderken dolar 3.10 du bugun 3.28 olmus. 1 kasimda zaten 1000 tl zam gelmisti. Hani aralik sonuna kadar bi indirim olacagini sanmiyorum. Aksine kur zammi kapida gibi. Zaten full dusunuyosaniz 2017 de otv diliminden fiyat 15-20 bin civari artacak bence elinizi cabuk tutun derim arac mukemmel pisman etmez.

• etejenaro E kullanıcısına yanıt
    2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

• Gözümüz gönlümüz açıldı, fotoğraflar çok güzel. iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Beyaz renk çok güzel olmakla beraber, opak olması ve her üç araçtan ikisinin beyaz olması ile çok sıradanmış gibi görünmesi nedeniyle şahsen ben olsam beyaz renk almazdım. Ancak bu aracı beğeniyorum, hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurungor

quote:

Orijinalden alıntı: karambollllll

Valla bende takipteyim fiyat biraz düşse alıcam. Düşmezsede 2017 model alırım diye düşünüyorum.

31 ekimde aracin parasini oderken dolar 3.10 du bugun 3.28 olmus. 1 kasimda zaten 1000 tl zam gelmisti. Hani aralik sonuna kadar bi indirim olacagini sanmiyorum. Aksine kur zammi kapida gibi. Zaten full dusunuyosaniz 2017 de otv diliminden fiyat 15-20 bin civari artacak bence elinizi cabuk tutun derim arac mukemmel pisman etmez.

Mrb. Megane sedan türkiyede üretildiği için kurla bir alakası olmaması lazım. Siz kaça aldınız acaba. Vergi olayınında hemen geleceğini düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karambollllll -- 15 Kasım 2016; 13:01:38 >

• quote:

2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

Arda bey bende sizin gibi 17 inch jant ve sunroofsuz istiyorum. Arabayı bekledinizmi ellerinde varmıydı. Bir de kaça aldınız. Hayırlı olsun.

• karambollllll K kullanıcısına yanıt
    95.000 tl verdim araç için,11 günde arabayı teslim ettiler.

• HarunHoca kullanıcısına yanıt
    Bencede bu arabaya beyaz özellikle sedef beyaz inanılmaz yakışmış.Karanlıkta ışıl ışıl daha bir güzel :)
    2023 RENAULT MEGANE SEDAN (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdi5555 -- 15 Kasım 2016; 17:17:03 >
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Megane sedan ailesi genişliyor.Çok iyi bir tercih yapmışsınız benim gibi çok memnun kalırsınız inşallah.Allah kaza bela vermesin

• Erdi5555 E kullanıcısına yanıt
    Hepimize kazasız belasız sürüşleri dilerim,güle güle kullanın.

• 1.6 benzinli,sedan,Joy opak beyaz ve bütün opsiyonlar dahil oyak indirimli 57850 tlye sipariş vermiş bulunmaktayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ajf39 -- 15 Kasım 2016; 18:00:30 >
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• ajf39 A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, oncelikle hayırlı olsun. Bu fiyat içerinde Gorus paketi ve stepne dahil mi hocam. Birde Hangi bayiden bu fiyatı verdiler. Yardımcı olursanız sevinirim. Bende bugun sordum 62000 Tl gibi bir rakam verdiler.

• Yarından itibaren kur farkından dolayı 1250 tl ilave zam yapılacak bilginize.Kaynak: Malatya Urma Renault

• karambollllll K kullanıcısına yanıt
    Parcalar burada uretilmiyor ithal geliyor toplanmasi burada oluyor diye biliyorum. Turk mali arac olmadigi icin butun araclar kurdan etkilenir. 2017 otv kanunu kabul edildi 2017 ocak 1 de gecerli olacak. Adamlar satislar canlansin otv yi dusurelim diyeceklerine ek otv bindiriyolar. 1.6 lt 55 bin ustu vergisiz satis fiyati olan araclar %74 olacak otv en son bildigim bu sekilde

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.