Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (130. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.585.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: deniz_1.4

ama ufak tefek başka harcamalarında olur sanayiye girince

benim gibi 1100 YTL ile çıkarsın...

sağolasın 1000 ytl lik olduk yani anlaşılan neyse sağlık olsun...
  • arkadaşlar buluşma pazar günü saat 12 de 16 eylül de keçiörende satgılarımla
  • 99 1.6 i.e SLX
    Kulüp üyelerimizden bir arkadaşın aracı....

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

• Resimlerin devamı.....

FİAT TİPO KULÜP
  • Resimlerin devamı.....

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP
  • Araçtaki ses sistemine dikkat edin arkadaşlar...!

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

• allah kaza bela vermesin
  • BENDE İSTİYORUM O ŞEYDEN
  • ..
  • ankaralı arkadaşlar 16 eylül pazar günü saat 12 de estergon kalesinde görüşmek üzere
  • Herkese merhabalar.Aranıza yeni katıldım.Aslında daha önce üye olmuştum ama uzun süredir şifremi hatırlayamıyordum bugün hallettim çok şükür.Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.97 Model Tipo 1.6 Sx aracım var.Bunu satıp model yükseltmek istiyorum.Şu an 2 araç arasında kalmış durumdayım.Birtanesi Stilo diğeri ise hayallerimdeki Tipo 2.0 16 valve i.e.Buradan bir arkadaş 96 model tipo 2.0 satıyor.Araç 49.000 km'de.Motor ve şanzıman bakımdan geçirilmiş.Modifikasyon konusunda oldukça başarılı bir araç.Daha önce tv'de ve gazetede çıktı.Sese duyarlı özellikler verilmiş mesela gel diyosun araba geliyo git diyosun gidiyo,kendi kendine çalışıyo gibi...Müthiş bir ses tesisatı var,arka bagaj full hoparlör dolu.Gerçekten araca bakınca kendine aşık ediyo.Aracın fiyatı 15000 ytl.Üstünde 10.000 ytl'e yakın tesisat var.İnce yanaklı lastikler,çelik cantlar,marşpiyel,etek,abarth eksoz,ses sistemi vs...Daha önce Tipo 2.0 kullanan var mı aranızda?Ortalama yakıt tüketimi nedir?Şehir içi 15 ltr'yi bulur mu?Benim 1.6 ortalama 10 lt tüketiyor.Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi nedir?Bir yandan da Stilo düşünüyorum.Fakat stilonun motorunu o arabaya göre yetersiz buluyorum.103 hp,gücünü 4000 devirden sonra gösteriyo.Değerli fikirlerinizi bekliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: unforgotten

Herkese merhabalar.Aranıza yeni katıldım.Aslında daha önce üye olmuştum ama uzun süredir şifremi hatırlayamıyordum bugün hallettim çok şükür.Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.97 Model Tipo 1.6 Sx aracım var.Bunu satıp model yükseltmek istiyorum.Şu an 2 araç arasında kalmış durumdayım.Birtanesi Stilo diğeri ise hayallerimdeki Tipo 2.0 16 valve i.e.Buradan bir arkadaş 96 model tipo 2.0 satıyor.Araç 49.000 km'de.Motor ve şanzıman bakımdan geçirilmiş.Modifikasyon konusunda oldukça başarılı bir araç.Daha önce tv'de ve gazetede çıktı.Sese duyarlı özellikler verilmiş mesela gel diyosun araba geliyo git diyosun gidiyo,kendi kendine çalışıyo gibi...Müthiş bir ses tesisatı var,arka bagaj full hoparlör dolu.Gerçekten araca bakınca kendine aşık ediyo.Aracın fiyatı 15000 ytl.Üstünde 10.000 ytl'e yakın tesisat var.İnce yanaklı lastikler,çelik cantlar,marşpiyel,etek,abarth eksoz,ses sistemi vs...Daha önce Tipo 2.0 kullanan var mı aranızda?Ortalama yakıt tüketimi nedir?Şehir içi 15 ltr'yi bulur mu?Benim 1.6 ortalama 10 lt tüketiyor.Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi nedir?Bir yandan da Stilo düşünüyorum.Fakat stilonun motorunu o arabaya göre yetersiz buluyorum.103 hp,gücünü 4000 devirden sonra gösteriyo.Değerli fikirlerinizi bekliyorum.

fiyat fazla.ama benim için içndekiler aractan önemli diyorsan o baska.bahsettiğin arac çok güzeldir.ama stilonunda özellikleri daha fazladır.mümkünse resim koyabilirmisin..

• quote:

Orjinalden alıntı: mavis717

quote:

Herkese merhabalar.Aranıza yeni katıldım.Aslında daha önce üye olmuştum ama uzun süredir şifremi hatırlayamıyordum bugün hallettim çok şükür.Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.97 Model Tipo 1.6 Sx aracım var.Bunu satıp model yükseltmek istiyorum.Şu an 2 araç arasında kalmış durumdayım.Birtanesi Stilo diğeri ise hayallerimdeki Tipo 2.0 16 valve i.e.Buradan bir arkadaş 96 model tipo 2.0 satıyor.Araç 49.000 km'de.Motor ve şanzıman bakımdan geçirilmiş.Modifikasyon konusunda oldukça başarılı bir araç.Daha önce tv'de ve gazetede çıktı.Sese duyarlı özellikler verilmiş mesela gel diyosun araba geliyo git diyosun gidiyo,kendi kendine çalışıyo gibi...Müthiş bir ses tesisatı var,arka bagaj full hoparlör dolu.Gerçekten araca bakınca kendine aşık ediyo.Aracın fiyatı 15000 ytl.Üstünde 10.000 ytl'e yakın tesisat var.İnce yanaklı lastikler,çelik cantlar,marşpiyel,etek,abarth eksoz,ses sistemi vs...Daha önce Tipo 2.0 kullanan var mı aranızda?Ortalama yakıt tüketimi nedir?Şehir içi 15 ltr'yi bulur mu?Benim 1.6 ortalama 10 lt tüketiyor.Şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi nedir?Bir yandan da Stilo düşünüyorum.Fakat stilonun motorunu o arabaya göre yetersiz buluyorum.103 hp,gücünü 4000 devirden sonra gösteriyo.Değerli fikirlerinizi bekliyorum.

fiyat fazla.ama benim için içndekiler aractan önemli diyorsan o baska.bahsettiğin arac çok güzeldir.ama stilonunda özellikleri daha fazladır.mümkünse resim koyabilirmisin..

O araçtaki modifikasyonların hepsini benim aracıma uygulamaya kalksam 1 araba parası daha veririm muhtemelen.Arabanın fotoğrafını çekmedim ama çekip koyarım.Bir yandan diorum Stilo yeni teknoloji,donanımları çok yüksek ama diğer taraftan Tipo'ya bakıyorum motorda 2.0 fiat injection yazısını görünce içim gidiyo.

• Fren sistemini dokunmatik diye tabir edilen sisteme dönüştürmeden önce iyi düşünmelisiniz!Özellikle şehir içi kullanımlarda yakın takipte kullanmak ilk başlarda zor oluyor önünüzdeki araç fren yapınca ister istemez eski fren pedalına alışmış ayak birden frene basınca kötü şeyler olabiliyor.KIZAKLAMA OLAYINA GELİNCE KIZAKLAMA ELBETTE OLUYOR bunuda ayak alışkanlığı edinerek çözebilirsiniz.Bir başka husus aracı sadece kendiniz kullanıyorsanız yapın veya yaptırın arasıra bir başkası kullanıyor ise aracınıza zarar vermesi olası bir durumdur zira sert frenaj sonucu debriyaj balatası,tablalar ve lastikler gibi bazı parçalar zarar görebiliyor.

Ben kendim şu an bu sisteme dönüştürülmüş fren sistemi kullanıyorum ama en kısa zamanda orijinaline çevirmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeakin -- 15 Eylül 2007; 18:04:34 >
  • Arkadaşlar tipo torpido üstündeki kabarmalar için ne yapabiliriz.tşk ler
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperucan

Arkadaşlar tipo torpido üstündeki kabarmalar için ne yapabiliriz.tşk ler

Kabaran yere japon yapıştırıcı enjekte edip yapıştırabilirsiniz.İşlemi yaparken oldukça hızlı ve dikkatli olmalısınız..kolay gelsin.
  • Yaşam biçiminizi bilmiyorum ama o paraya 2003-2004 stilo alınabilir. Stilodaki konforu rahatlığı tipo 2.0 ile karşılaştıramazsınız. 30 yaş üstü aile sahibi iseniz seçiminiz stilo olursa daha uygun olur kanaatindeyim. Gencim bekarım asfaltı ağlatırım diyorsanız elbette tipo 2.0 güzel seçim olur.

quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Yaşam biçiminizi bilmiyorum ama o paraya 2003-2004 stilo alınabilir. Stilodaki konforu rahatlığı tipo 2.0 ile karşılaştıramazsınız. 30 yaş üstü aile sahibi iseniz seçiminiz stilo olursa daha uygun olur kanaatindeyim. Gencim bekarım asfaltı ağlatırım diyorsanız elbette tipo 2.0 güzel seçim olur.

quote:

Stilo'yu her yönüyle seviyorum bence Megane 2'den bile iyi bir araç.Tasarımı çok şık.Stilo olursa dynamic versiyonunu isterim zaten ama o arabaya o motorun yakışmadığını düşünüyorum.En azından Palio Sporting motoru konulmalıydı Stilo'ya.

• bence stilio 5 para etmez onu alcağıma polo,golf,megan hatchback alırım
  • Şahsi fikrim Stilo Polo'dan ve megan hatchback (Tasarımını sevemedim) çok daha iyi bir araçtır. Hele birde ESP 'si varsa Sonuç itibariyle Stilo'nun fiyatı makul donanımı ise oldukça zengindir.
    quote:

Orjinalden alıntı: tipo_16

bence stilio 5 para etmez onu alcağıma polo,golf,megan hatchback alırım
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.