Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.585.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 14 SXİE

ilgin için teşekkürler.şu bahsedilen radyötör katkılarından koysak işe yaramı acaba.?arızalı yeri onardığı söyleniyo ama ne kadar faydası olur blilmem?arabamın fotolarını palyaşmak istiyorum.

radyator katkılarının faydasını ben bizzat gördüm.eger arıza büyk değilse sökmene gerek kalmadan bu katkıalrla halledersın.yalnız benım kullandıgım 444 ün toz olanından ok.sıvı değil tozu hasardan sonra kullanıyrsun.sıvıları ise sağlamsa kullanıyrsun olası arızanın büyümemesi için.umarım sorunun çözülür.
  • Çoğu makina ustası radyatör kaçakları için toz karabiber kullanıyor. Bir gün gemi makina dairesinde çarkçı başı almış eline pul biber kavanozunu jeneratörün dizel morunun radyatörüne dolduruyordu. Karabiberi biliyordum ama pul biberi duymamıştım diye şakalaşmıştık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deniz_1.4

quote:

Orjinalden alıntı: harun4207

Arkadaşlar slm, benim arabanın sanırım debriyajında sorun var? biraz sert dedi benden başka arabamı kullanan birkaç yakınım. geçen gunde sanayiye gitmiştim usta da benzer şeyler söyledi. ayrıca araba son zamanlarda zorlanıyor sanki,onla alakası olabilir mi, yada YAĞ DEĞİŞTİRİRKEN USTA YARIM LİTRE KATKI MADDESİ KOYDU ,O MADDE OLUMSUZ ETKİLEMİŞ OLABİLİRMİ? BİRDE DEBRİYAJ SORUNU BANA KAÇA MALOLUR, VE ARACIN FAZLA YAKMASINA DEBRİYAJ SORUNU SEBEP OLABİLİR Mİ?

Katkı maddesinden kaynaklanacağını sanmıyorum,
    bence baskı balata ve telinden kaynaklanıyor. Baskı balatan bitmişse tabiki çok yakmana sebep olur.
    Ustan debriyajın sert olduğunu söyledide, bunun sebebini söylemedimi?
    Baskı balata ve tel sana 150 YTL ye patlar. Üç aşağı beş yukarı bu fiyata çıkar sanırım.

Teşekkür ederim deniz_1.4 arkadaşım usta da baskı balatayı değiştirsek olur dedi ama bi sure idare eder mi dedim, eder dedi ama biran önce yaptırsam iyi olacak sanırım...ustalık falan 150 ye mi patlar demek!!

• Kardeş ilgine çok teşekkür ederim hafta sonu deneyeceğim sonucu sizlerle paylaşırım.
  • @hatun4207

kardeş sorunu bulabildiğine sevindim.
    Umarım başka problemler çıkmadan zevkini çıkarırsın arabanın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: duryes

Kardeş ilgine çok teşekkür ederim hafta sonu deneyeceğim sonucu sizlerle paylaşırım.

rica ederim kardeş,

ankaradaki tipocular nerdesiniz yav.
    kış gelmeden bi ankara turu planlayalım artık.
    tipo turu yapamadan arabamı satmaktan korkuyorum
    tipo turuna katılırım diyenleri bi görelim, bakalım kaç kişiyiz
  • Aracın kaç model ?
    quote:

selam arkadaşlar 1,4 sxie gökyüzü mavisi
    benide aranıza alırsanız sevinirim
    40larelinden selamlar

• selam volkan.TİPOM 98 model.fotolarını paylaşmak istiyorum ama gönderemedim
    yardımcı olursanız sevinirim.
  • Aramıza hoşgeldin arkadaşım, ismin listemize eklenmiştir. İyi forumlar.
    Resim ekleme cevapla butonuna basıp karşına çıkan ekrandaki
    "Buraya resim koymak için tıklayın ! Mesajda resmi görüntüle " kısmından yapılmaktadır.
    quote:

selam volkan.TİPOM 98 model.fotolarını paylaşmak istiyorum ama gönderemedim
    yardımcı olursanız sevinirim.

• arkadaşlar klübe benide eklermisiniz 1997 tipo s beyaz 117000 de sade ama temiz
  • center]
     FİAT TİPO KULÜP
    Selamlar.Tipo araç sahibiyim ve aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.

• Aramıza hoşgeldin, ismin listemize eklenmiştir. İyi forumlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: niyazi006

arkadaşlar klübe benide eklermisiniz 1997 tipo s beyaz 117000 de sade ama temiz
  • Eğer aracınızın modelini ayrıntılı olarak yazarsanız sizide kulüp isim listesine ekleyebilirim.
    quote:

Orjinalden alıntı: poyrazz06

center]
     FİAT TİPO KULÜP
    Selamlar.Tipo araç sahibiyim ve aranızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.

• eskiden beri hayran olduğum arabadır Tipo. hele o göstergeler yokmu..bakalım şartları oluşturmaya çalışıyorum, belki 1 ay içinde (tabi istediğim şekilde bulursam) bana da hayırlı olsun mesajı atar aramıza hoşgeldin dersinizkısmetimizde varsa hayırlısıyla olsun diyelim şimdilik, malum araç bulmak-almak meşakatli iş
  • Arkadaşlar 99 Tipo 1.6 i.e SLX MPİ ACS aracımı son 12.000 YTL ye bırakacağım. Zaten aracı Tipo Kulüpten tanıyorsunuz.
    İlgilenenler bana 05056878302 nolu telefondan (Öğretmen Hattı) ulaşabilir.

FİAT TİPO KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 25 Ağustos 2007; 12:22:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkan67

Arkadaşlar 99 Tipo 1.6 i.e SLX MPİ ACS aracımı son 12.000 YTL ye bırakacağım. Zaten aracı Tipo Kulüpten tanıyorsunuz.
    İlgilenenler bana 05056878302 nolu telefondan (Öğretmen Hattı) ulaşabilir.

volkan bey aracınızı daha öncede araba.com veya sahibinden.com da görüp incelemiştim, araç çok temiz ve diri duruyor, belki hakettiği değer istediğinniz değerdir, ancak malum piyasa şartlarında benzer bir kaç tipo daha inceledim ve vardığım kanı; istediğiniz fiyatın 500 lira aşağısında, tüplü modeller için ortalama bir fiyat oluşmuş durumda. dolayısıyla kişisel görüşüm aracınız biçilen değere biraz zor satılacak(belki tüp olsa daha makul olabilirdi)
    kendi görüşümü sundum, hayırlı satış olması dileğiyle..

• volkan bey aracınız gerçekten çok güzel. digital klima çok iyi bir özellik... arabanın temizliğini zaten biliyoruz. bir de tüplü olsaymış dadından yenmezdi valla... bu ilan 2 ay önce olsaydı belki de müşteriniz ben olurdum. hayırlı satışlar diliyorum... bide bu araba çok noktalı mı yoksa tek mi?
  • ekremakgün arkadaşım eğer istanbuldaysan bayrampaşada teraziderede bpnin karşısında vanalı egzos yapıyolar,ben tipomda yaklaşık 1,5 senedir kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim...70,80 ytl civarı bir paraya yapıyolar....filtre olayına gelince bizim arabalar 16 v olmadığı için motor sesine bir katkısı olmaz gerçi performansada bir faydası yok ama rahat hava aldığı için daha iyi çalışıyo daha fazla yakıyo...vanayada fazla takılma benzin sarfiyatın ikimisli artar bilgin olsun

FİAT TİPO KULÜP

• yorumun için teşekkür ederrim pekala ben arabadan talı bir ses alabilmem için yani ses yapacağı zaman insanlar arkamdan allah belanı versin demesşinler onun yerine daha tatlı bir se olsun istiyorum onun için nasıl bişey yapayım arkadaşım yardımcı olursanız sevinirim....

FİAT TİPO KULÜP
  • arkadaşlar sunroof taktırmayı düşünüyorum..forumda daha önceki sayfalarda bu konu acıldımı bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim...
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.