Şimdi Ara

FİAT TİPO KULÜP (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.909
Cevap
89
Favori
2.585.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tipo_16

resim koyamıorum sayfa görüntülenmio dio yardım edin

sen bursa lımısın abi
  • Bu imza çok hoş olmuş hem compact hem şık volkan kardeşimiz bu imzayı ilk sayfaya eklerse hepimiz buna geçeriz

quote:

Orjinalden alıntı: sonsuzarap

[center][image]https://store.donanimhaber.com/46/eb/2e/46eb2e9f6459032ab05d304fcafb62cc.jpg[/image][size=1][center][b][i][u][link=http://forum.donanimhaber.com/m_11271280/mpage_1/key_//tm.htm][color=blue][DH][/color] [color=red][u][b][u][size=1]FİAT TİPO KULÜP[/size][/u][/b][/u][/color][/link][/u][/i][/b][/center][/size][/size][/center]

imzanızın bnm gibi olmasını isteyenler bunu kopyalayıp imze paneline yapıştırsınlar
  • evet bursa osmangazi/yenibağlar
    quote:

quote:

sen bursa lımısın abi
  • kilimliden ama iş gereği coğunlula kdz ereğlide duruyorum eski plakam 34 T 4444 görmüşündür kesin

quote:

Orjinalden alıntı: gokkal

kardeş hoşgeldin klübe!zonguldagın neresinden?merkezmi?ben merkezden!arabayı hiç görmedim merkezde de ondan sordum
    quote:

Orjinalden alıntı: mdemir067

tüm tipo dostlarına hayırlı aksamlar benide aranıza kabul edermisiniz

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

FİAT TİPO KULÜP

• aracımın ön konsolu komple söktüm klima için nasipse bu aksam montajını gerçekleştireceğim resimleri yollarım tüm dostlara ama suan arabamın durumu çok vahim dişarıdan bakanlar için :)
  • quote:

evet bursa osmangazi/yenibağlar
    quote:

quote:

sen bursa lımısın abi

bende bursa

osmangazi/gazcılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Bu imza çok hoş olmuş hem compact hem şık volkan kardeşimiz bu imzayı ilk sayfaya eklerse hepimiz buna geçeriz

quote:

[center][image]https://store.donanimhaber.com/46/eb/2e/46eb2e9f6459032ab05d304fcafb62cc.jpg[/image][size=1][center][b][i][u][link=http://forum.donanimhaber.com/m_11271280/mpage_1/key_//tm.htm][color=blue][DH][/color] [color=red][u][b][u][size=1]FİAT TİPO KULÜP[/size][/u][/b][/u][/color][/link][/u][/i][/b][/center][/size][/size][/center]

imzanızın bnm gibi olmasını isteyenler bunu kopyalayıp imze paneline yapıştırsınlar

önemli değil ben düm pm attım volkan a değiştirir geldiği zmn

• slm arkadaşlar bu direksiyon sertleşmesi bendede var ..arkadaşın dediği yerden baktım amaa bişey göremedim tamirciye götürdüm pompadan olabilir dedi ve fiyatının baya bi pahalı oldugunu söyledi :( arac 98 tipo s hidrolik direksiyon mevcut ama........
  • quote:

Orjinalden alıntı: bursatipo

slm arkadaşlar bu direksiyon sertleşmesi bendede var ..arkadaşın dediği yerden baktım amaa bişey göremedim tamirciye götürdüm pompadan olabilir dedi ve fiyatının baya bi pahalı oldugunu söyledi :( arac 98 tipo s hidrolik direksiyon mevcut ama........

oooooooo sen bi de bizimkini gör
    biz alıştık artık ama geçen gün tamirciye götürdük adam dio ki abi bu ne yaw amma sertmiş çeviremom fln dedi
    bizimkinde hidrolik midrolik yok

• abicim benim klima sorunumu çözdüm sizinde aklınızda olsun klımanız tam sogutma yapmıyorsa sıcak soguk düğmesindende olabilir sprial hortumu sabitleyen plastik kellepceler kırılmış tam soguk yada tam sıcak olmuyormus kelepçeleri degiştirdim simdi 2.konumda kış geldi sandım :) sizinde aklınızda olsun arızayı ilk önce ucuzundan baslayarak halledersek hem ekonomik hemde kolay olur.eee sırada simdide hidrolik dreksiyon var hadi hepimize kolay gelsin

FİAT TİPO KULÜP

• Siz ucuz atlatmışınız benim klima yeterince soğutmuyordu bendeki sorun sıcak soğuk düğmesinin kontrol ettiği musluğun bozulmasıymış musluk yarım kapatıyor yenisini aldım 19 ytl ye montajı biraz uğraştırdı. Montaj yerindeki conta yuvası orjinal fiat-lancia ile italyan yan sanayisi ile birebir aynı değilmiş 3 defa takıp motor soğutma suyunu boşaltıp doldurup test etmek zorunda kaldım kaçırmayı engellemek için. İtalyan yan sanayisi olsa bile orjinal parçaların bire bir kopyasını yapmaları yasakmış o yüzden alacağınız yan sanayi parçaların hep orjinali gibi olmasını düşünmeyin.

quote:

Orjinalden alıntı: mdemir067

abicim benim klima sorunumu çözdüm sizinde aklınızda olsun klımanız tam sogutma yapmıyorsa sıcak soguk düğmesindende olabilir sprial hortumu sabitleyen plastik kellepceler kırılmış tam soguk yada tam sıcak olmuyormus kelepçeleri degiştirdim simdi 2.konumda kış geldi sandım :) sizinde aklınızda olsun arızayı ilk önce ucuzundan baslayarak halledersek hem ekonomik hemde kolay olur.eee sırada simdide hidrolik dreksiyon var hadi hepimize kolay gelsin

FİAT TİPO KULÜP

• arkadaşlar benim dediklerim direksyon sertliği için değil km saati çalışmıyor diyen arkadaş içindi hız göstermiyor demişti ona söyledim... ayrıca benimkide sert ne yapcaz bilmiyorum geçen başka marka bi araç kullandım hidrolik böyle olur dedim valla sanki benimki yağlı direksiyon gibi kazık misali.. ne iş anlamadım.

FİAT TİPO KULÜP
  • MOTORUN BİR YERİNDE Bİ FİŞ VAR ÇEKİNÇE KM SAATİ İŞLEMİYOR BİLGİNİZE.. ŞAHSEN BEN DÜRÜST BULMUYORUM..AYRI MESELE ..

FİAT TİPO KULÜP
  • quote:

Orjinalden alıntı: ÖZTEKİN_14

arkadaşlar benim dediklerim direksyon sertliği için değil km saati çalışmıyor diyen arkadaş içindi hız göstermiyor demişti ona söyledim... ayrıca benimkide sert ne yapcaz bilmiyorum geçen başka marka bi araç kullandım hidrolik böyle olur dedim valla sanki benimki yağlı direksiyon gibi kazık misali.. ne iş anlamadım.

FİAT TİPO KULÜP

benm direksiyon hidrolik ve hissediliyor yumuşaklığı.bi arkadaşımın da tiposu var ancak hidrolik direksiyon olmasına ragmen normal gibiydi.o rot başlarını,rotilleri ve h.direksiyon yağını değiştirdi daha iyi olduğunu söyledi.bilginize.benmde bi önerim var lastik havalarını düşük tutmayın.

• selam,

daha önce hiç forumlarda yazmadım, hatta imza nedir onu bile bilmiyorum ama kopyaladım.

tipo sevdası beni bu foruma yazmaya teşvik etti. benim tipo, 97 model 1.4 i.e. bir ara resim gönderirim
    babamdan resmi olarak geçen sene alıp Hatay'dan İstanbul'a getirdim. daha 83.000 de.

herkese selam olsun

• LA MİLLET BANA KAFAYI YEDİRMEYİN NASIL OLUYORDA SİZİN ARABALAR 150-160-180-190 YAKIYOR ŞEHİR İÇİNDE BENİM ARAÇ KARBÜRATÖRLÜ 1.6 A.Q. BEYİNDE SORUN VAR DEDİLER DEĞİŞTİRDİM DÜZELMEDİ,3 KERE AYAR YAPTIRDIM OLMADI,HAVA FİLTRESİNİ KAPATTIRDIK OLMADI HALA 250-300 ARASI HATTA GEÇEN SEFER 310 YAKTI KAFAYI YİYECEM YA SİZ YANLIŞ ÖLÇÜYORSUNUZ YA BEN.
  • hadi hayırlı uğurlu olsun hoşgeldin

quote:

Orjinalden alıntı: FatalTipo

selam,

daha önce hiç forumlarda yazmadım, hatta imza nedir onu bile bilmiyorum ama kopyaladım.

tipo sevdası beni bu foruma yazmaya teşvik etti. benim tipo, 97 model 1.4 i.e. bir ara resim gönderirim
    babamdan resmi olarak geçen sene alıp Hatay'dan İstanbul'a getirdim. daha 83.000 de.

herkese selam olsun

FİAT TİPO KULÜP

• abicim senin lpg beyni ne marka kaç senelik hiç tamir takımı değiştimi aracını spor mu kullanıyorsun araçta spor egsoz varmı ........

quote:

Orjinalden alıntı: beypazarli

LA MİLLET BANA KAFAYI YEDİRMEYİN NASIL OLUYORDA SİZİN ARABALAR 150-160-180-190 YAKIYOR ŞEHİR İÇİNDE BENİM ARAÇ KARBÜRATÖRLÜ 1.6 A.Q. BEYİNDE SORUN VAR DEDİLER DEĞİŞTİRDİM DÜZELMEDİ,3 KERE AYAR YAPTIRDIM OLMADI,HAVA FİLTRESİNİ KAPATTIRDIK OLMADI HALA 250-300 ARASI HATTA GEÇEN SEFER 310 YAKTI KAFAYI YİYECEM YA SİZ YANLIŞ ÖLÇÜYORSUNUZ YA BEN.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beypazarli

LA MİLLET BANA KAFAYI YEDİRMEYİN NASIL OLUYORDA SİZİN ARABALAR 150-160-180-190 YAKIYOR ŞEHİR İÇİNDE BENİM ARAÇ KARBÜRATÖRLÜ 1.6 A.Q. BEYİNDE SORUN VAR DEDİLER DEĞİŞTİRDİM DÜZELMEDİ,3 KERE AYAR YAPTIRDIM OLMADI,HAVA FİLTRESİNİ KAPATTIRDIK OLMADI HALA 250-300 ARASI HATTA GEÇEN SEFER 310 YAKTI KAFAYI YİYECEM YA SİZ YANLIŞ ÖLÇÜYORSUNUZ YA BEN.

arkadaşım 150 - 200 arası lpg tipo için normal rakamlar, aracın bakımına, performans eklentilerine göre bu değişir, ama 250 300 çok büyük bir rakam, sen yine araştırmaya devam et nedenini
  • Değerli arkadaşlarım,
    98 Model Tipo sx 1.6 aracım var. Lpg taktırdım ve 7 yıldır gözüm gibi bakıyorum. Havalar çok sıcak gittiği için tek eksiği olarak gördüğüm klima taktırmak istiyorum. Deneyimi olan var ise benimle paylaşırsa sevinirim. Kaça patlar, performans düşermi izmir de taktırabilirmiyiz vs.
    Hepinize sevgilerimi saygılarımı sunarım.
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.