Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (319. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O normal.
    Pil bekledikçe doluluğu %2-3 civarında azalabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

Ekstra 16 GB değil ekstra 8 GB RAM takarak 8 + 8 = 16 GB kapasiteye yükseltebilirsiniz.

20 gb üzerine çıkartamıyoruz herhalde rami
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    16 GB'ın üzerine çıkartamıyoruz.

• 128ssd li modelle aranıza katıldım bugün. Şimdi gerekli güncellemeleri yapıyorum. İlk izlenim olarak ben güçlü bir cihazım diyor :)
    İşletim sistemi ssd ye kurulu geliyor. 70 gb gibi birşey kalıyor ssd de :( 931gb da 1 tb lık hard diskten. Şimdilik tek alışmaya çalıştığım mouse pedden gelen tıktık sesi kullanırken. Başka birse sanırım açıkış ekranında dark ettim sağ alt saatin olduğu tarfta bir ışık sızması sezdim. Hem windows10 a hem pc ye yabancı olduğundan yavaş ilerliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

O normal.
    Pil bekledikçe doluluğu %2-3 civarında azalabilir.

batarya zararı olmaz değil mi hocam böyle kullanmanın?
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Makine özellikleri iyi ise yani ekran GTX980 gibi bir şeyse tek olarak alıp aç gözlülük yapacağınız zaman bir 16GB daha alııp 32GB yaparsınız. Performans olarak ne yapacağınıza bağlı oyunlar için bile 8 GB yeterli işin içine render, yazılım derleme, vidyo düzenlem gibi konular girdiğinde RAM farkı ortaya çıkar. Kısaca amacınıza bağlı.
  • dmclskn D kullanıcısına yanıt
    Ağır iş olarak sadece oyun oynanacak. Geriye kalan zamanda günlük kullanım. O hâlde tek 16'lık almaktansa çift 8'lik almak daha mantıklı geldi. Hem daha ucuz oluyor hem de oyunların performansı açısından daha doğru bir seçim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. 40 TL yemek ye, kış geldi kazak, hırka al yap bir şey dizüstü bilgisyarda gereksiz durmasındansa bir işe yarar. Hele ki oyunlar eskiye nazaran daha iyi optimize edildiğinden ilerleyen zamanlarda da pek üzmez.
  • FITFORCE kullanıcısına yanıt
    İlk Windows 10 kalıplarında anahtar olmadan kuruluma geçemiyordunuz ama indireceğiniz yeni kalıplar anahtar olmadan kuruluma izin veriyor ve internete çıkınca kendi kendini aktive ediyor.
  • GittiGidiyor dan DELL GAMING PANDORA 7559-B70F161C

3100 tl ye aldığım. Bilgisayarla aranıza katıldım. Muhtemelen Salı günü elimde olur.

150 TL Visa - 150 TL yapıkredi puan indirimi ile bu fiyata aldım.

Arkadaşlar Notebook çantası yada sırt çantası çıkıyor mu aldığınız ürünlerden ?

Fiyatı nasıl arkadaşlar. diğer alacak arkadaşlara tavsiye eder misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josephanzel -- 26 Eylül 2016; 1:56:11 >

• Josephanzel J kullanıcısına yanıt
    Ne çantası be hiçbirşey yok. Ben direk mağazadan teslim aldım bir mouse ped bile hediye alamadım, yüzsüzlük yapıp istedim bile ama vermediler

• Modeli neydi aldigini urunun tam olarak ?

B70D128W81C Modeli bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aldigim modelde diger sitelerde canta hediye yaziyordu. Gg deki integra bilgisayardan aldim.

Saticinin diger ilanlarinda cantayo 59 tl den sattigini gordum

Sattigi urun benim aldigim modelin hediyesi olan dell canta

• Yaklasık alalı 1 ay oldu suanlık gayet memnunum alacaklara tavsiye ederim. 128 sddli modelini n11 üzerinden ebrarbilgisayardan aldım 3100 e falan geldi bonuslarla hyperx black ramide taktım 16 gb oldu farkı hissettirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mediatic_

Yaklasık alalı 1 ay oldu suanlık gayet memnunum alacaklara tavsiye ederim. 128 sddli modelini n11 üzerinden ebrarbilgisayardan aldım 3100 e falan geldi bonuslarla hyperx black ramide taktım 16 gb oldu farkı hissettirdi.

hyperx blaçk ram nasıl oluyor 2 adet 8 gb mi taktırdın yoksa üzerinde gelen zaten hyper black mi ?
    ayrıca ram taktırman garantiyi bozmadı mı?

bahsettiğin ram bu mu?
    http://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-impact-black-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-hx316ls9ib-8-p-BD304932

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 26 Eylül 2016; 12:24:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mediatic_ kullanıcısına yanıt
    7559-B70F161C modelinde zaten DDR3L 16 gb ram var

Sizin aldığınız ramlerin frekansları kaç acaba ?

satın aldığınız ramlerin linkini paylaşır mısınız

ayrıca en fazla desteklediği 1600 mü yoksa daha üstünü destekliyor mu ?

teşekkürler.
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Üzerinde gelen RAM piyasada satılmayan, OEM bir RAM.

RAM, HDD, Klavye, SSD gibi parçaları değiştirmek garantiyi etkilemiyor.

Cihaz en fazla 2x8 olmak üzere maksimum 16 GB 1600 MHz DDR3L RAM destekliyor.

• Beyler ebrar dan mı yoksa sadecenotebooktan mı satın almamı önerirsiniz? İlave 8 gb ramdehttp://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-impact-black-8gb-1600mhz-ddr3-notebook-ram-hx316ls9ib-8-p-BD304932 bunu düşünüyorum öneriniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.