Şimdi Ara

7.000 lira bütçem var. Uno alınır mı ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 7 bin lira bütçem var. ehliyeti yeni aldım. uno alınır mı ? artıları eksileri nelerdir? ne kadar yakar ? düşüncelerinizi merak ediyorum. teşekkürler

• Yokmu bir fikri olan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uno ana başlığına bakmanızı tavsiye ederim. Ayrıca 7000 TL alacağınız uno'ya büyük bir ihtimalle 500 ila 1000 TL daha masraf yaparsınız bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: local1

arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 7 bin lira bütçem var. ehliyeti yeni aldım. uno alınır mı ? artıları eksileri nelerdir? ne kadar yakar ? düşüncelerinizi merak ediyorum. teşekkürler

uno'nun motoru az yakar, elektronik parçası yoktur. motor + kaporta iyiyse canın yanmaz. bir zamanların 1 numarasıydı. fiat'ı batmaktan kurtaran araçtı.
  • 8000 liraya uno 70s buldum beyaz. Yaklasik olarak 9000 e mâl olacak bana. Diri bir araba. Ne dersiniz aliyim mi

• Shg

• Bende uno 70 s var 6 yıldır kullanıyorum. Baş ağrıtmayacak bi araç.

• Artıları masrafsız fiyatına göre performansı mükemmel parçası bol. Km de 20 kuruşu geçmiyor kışın bile. Uzun yolda 90 km hızda 15 kuruş gaz yakıyor. Eksileri güvenlik zayıf ek donanım yok dikkatli kullanıldığında sorunsuz binersin

• bakın 3-5 daha koyun sunu alın demiyorum ama kullanım tarzınıza göre palio van 1.3 mj de bakabilirsiniz.
    arkası koltuklu olanlar da işinizi görebilir.
  • ilk aracınız olacağı için çok trafik tecrübenizin olmadığını varsayarak parçası ucuz ve kolay bulunabilen bir aracı almanız mantıklı olacaktır. bütçenizi de yüksek tutmadığınız için alınabilecek en ideal araç bence. hayırlısı olsun güle güle kullanın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.