Şimdi Ara

2.El 775 Pin İşlemci

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. GTX 750TI ile en az darboğaz yapacak düzeyde 775 pin işlemci arıyorum. Q9400-Q9550-Q9650 ilk tercihim. Bütçem 150 TL, ek olarak takas düşünenler için elimde;

ZEPPELİN 2 GB DDR3 1333 MHz RAM
    AMD Athlon II X2 250 İşlemci
    AM3 SOKET MSİ 760GM-P21 (FX) ANAKART
    Intel Pentium E5300 @ 2.60GHz - CPU
    Intel Pentium E7500 @ 2.93GHz - CPU

bulunmakta. Ödemeyi paypal ile yapmayı düşünüyorum veya alternatif olarak tavsiyede bulunabilirsiniz.

• Bi arka tarafa bakayım q8300 birde q9500 vardı ama bende paypal yok :D
  • Başka hangi yolla ödeme yapabilirim bilmiyorum ama eger işlemci varsa ve fiyatı uygunsa bir yol buluruz PTT felan
  • Hocam q9400 var 2.66 6mb 1333 120 tlden vereyim işin tezek yanı bende hesap no bile yok ancak postaneye ismime ödeme yapın bende hemen kargolarım şu an hp cihazdan söktüm :)
  • En son kaç olur kardeş bu arada ödeme nasıl yapılır bilmiyorum ama gidip soracağım PTT ye. Bu arada size zahmet çalışıp çalışmadığını kontrol etme şansınız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXtremeReVenge44

En son kaç olur kardeş bu arada ödeme nasıl yapılır bilmiyorum ama gidip soracağım PTT ye. Bu arada size zahmet çalışıp çalışmadığını kontrol etme şansınız var mı?

Şimdi çalışan kasadan söktüm dükkanda bir aydır çalışan hp kasadan çekiçle vurmayın yeter :) Bulunduğum yerdeki postaneye isim adına yatırıyorsunuz parayı bu kadar basit :) 110 tl olur kargo sizden :) Hemen kargolarım ürününüzü..
  • Msi fx boarda amd fx6100 cok pahali gelirse phenom x4 islemci almak daha mantikli degil mi? Neden satiyorsunuz onlari? Yerinizde olsam oyle yapardim ddr2 sisteme yatirim yapmaktan daha mantikli
  • cinayet13 kullanıcısına yanıt
    Seneye YGS-LYS'den sonra sıfır sistem toplayacağım. Beni idare etmesi için arıyorum işlemciyi. Yukarıda belirttiğim parçaları kullanmıyorum şuan bazanın altında bekliyorlar. Zaten AMD den yana şansımın hiç gülmemesi nedeni ile Q9xxx serisi beni bir süre idare edecek gibi görünüyor.
  • hachiko kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeş yarın bir görüşeyim PTT ile babamın bir elini öpüp parayı alayım size geri dönüş yapacağım.
  • quote:

Tamam kardeş yarın bir görüşeyim PTT ile babamın bir elini öpüp parayı alayım size geri dönüş yapacağım.

Bende yarın postaneye sorayım şube bilgilerini burada iki tane var sorayım ..
  • Mantıklı bir seçim gibi durmuyor fikrimi belirtmek istedim elindekileri satıp msi fx boardun üzerine bi fx6100 yalman çok daha mantıklı 750ti'ı geç gtx760 bile besleyebilirsin hemm ddr3 sisteme sahip olmuş olursun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Mantıklı bir seçim gibi durmuyor fikrimi belirtmek istedim elindekileri satıp msi fx boardun üzerine bi fx6100 yalman çok daha mantıklı 750ti'ı geç gtx760 bile besleyebilirsin hemm ddr3 sisteme sahip olmuş olursun

Evet dediğiniz doğru fakat şuan ne kadar ucuz maliyetle sistemi ayakta tutarsam yeni sistem topladığımda o kadar rahat edeceğim. Hem fx serisine para vermek içimden hiç gelmiyor. İnşallah Skylake ye geçene kadar böyle idare edeceğim.
    Whattsap kullanıyor musunuz ?Buradan mesaj atarsanız numaramı verebilirim detaylı görüşebiliriz. Belki aynı şehirde yaşıyoruzdur
  • quote:

Whattsap kullanıyor musunuz ?Buradan mesaj atarsanız numaramı verebilirim detaylı görüşebiliriz. Belki aynı şehirde yaşıyoruzdur

Kullanmıyorum bütün gün pc başında olduğum için bu tür şeyler kullanmıyorum :) Siz bana cebinizi yollayın özelden ben ararım sizi gündüz :) Hattında internet olupta kullanmayan birisiyim :)
  • www.sahibinde.com
    Peki fareden birkaç fotoğraf atma şansınız var mı gündüzleri okul olduğu için görüşmemiz biraz zor olur
  • quote:

Peki fareden birkaç fotoğraf atma şansınız var mı gündüzleri okul olduğu için görüşmemiz biraz zor olur

Fareden derken? Çalışan sistem üzerinde iken isterseniz s.s alayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hachiko

quote:

Fareden derken? Çalışan sistem üzerinde iken isterseniz s.s alayım?

Pardon faceden diyecektim SS atma şansınız varsa neden olmasın
  •  2.El 775 Pin İşlemci

İşlemciyi tekrar taktım kasaya ne menem bi kasa yapıyor bu adamlar kasanın fişini çektim işlemciyi söktüm hala kasa uyarı veriyor işlemci yok diye hp yapıyor :D Dedim ya sosyal medya kullanmam buradan atıyorum :)
    Resim için teşekkürler.O zaman tek sorun parayı göndermek kaldı onuda yarın çözeriz inşallah sizde gereken şeyleri özelden iletirsiniz bana bende PTT ye gideyim yarın öğreneyim bir sorun olmaz ise Çarşamba günü alışverişi gerçekleştiririz inşallah
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.