Şimdi Ara

acaba harddisk mi? arkadaşlar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bendeki sorun bana bi arıza geldi emin olmak istedim sorun hdd den boot etmiyo xp kurulu deniyoo bende xp yi yeniden yukleyeyim dedim cd den boot ediyom onyukleme için de bi tusa basıyom sonra siyah ekranda kalıyoo hiç bi şey olmuyoo baska bi sistemde dedim sadece harddsiki basaka bi pc ye taktım orda da aynı sorun baska bi harddiskte bu sorun oomuyoo arkadaşlar saygılar.

• görünüşe göre harddiskiniz arızalanmış. yeni bir harddisk alın. yeni harddiske windows'u yükleyin. windows yüklendikten sonra, eski harddiskinizi bilgisayara takın. eğer kullanabiliyorsanız kullanın. ama çalışmaz ise arızalanmış demektir.
  • command kardeş eminsin dimi ben de öle düzündüm ama yine de emin olmak istedim önerin için yine de çokk sağol.
  • buyuk ihtimal hard diskin ufff olmus yeni bir hard disk işini görür
  • arkadaşlar bu biosta görüyo ama aynı dediğim gibi müşteri içindelki bilgilerin çok önemli olduğunu sölüyo ben bunu dos ortamında bilmiyom nasıl olcağını masaüstü gelmiyo ne xp kurulumu da olmuyo nasıl yaparız arkadaşlar baska bi hddyi taksak bunu da taksak acaba görürü mü.
  • yok mu bi yolu arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.