Şimdi Ara

Superonline Taahhüt Cayma Bedelini Kaç TL'ye kadar karşılar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iş yerimde TTNET kullanıyorum binamızda SOL fiber altyapı mevcut. Superonline bayisi 2 kişi dün işyerime gelerek 25 mbit 75 Akk - 59 tl kampanyalarından bahsetti. İşyeri aboneliğimin taahhüdü bulunduğunu belirttiğimde 550 TL'ye kadar tüm cayma bedelini karşıladıklarını belirtti. Israrla sordum, karşıladıklarını söylediler fakat gerçekten Superonline 550 tl'ye kadar olan taahhüt cayma bedellerini karşılıyor mu, halen emin olabilmiş değilim zira forumda vs. farklı rakamlar konuşuluyor. Bu konuda güncel bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırlar ise çok memnun kalırım. Taahhüdü bozup mağdur olmayalım sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A9BF4BC74 -- 21 Kasım 2015; 23:58:37 >

• Süper online 500 TL ye kadar olan cayma bedeninizi fiber internet geçtiğiniz taktirde ödüyor. Eğer ki aklınız da soru işareti varsa size gelen arkadaşlardan resmi bir belge isteyin. Bu belge de firmanın kaşesi ve satış müdürünün ıslak imzası bulunmakta. Bu kağıtta ki bilgiler ile herhangi bir sorunda dava açma Hakkınız vardır. Cayma bedeli kadar fiber paketten hangisini seçerseniz onun tutarı kadar interneti ücretsiz kullanabilirsiniz. Her şekilde güvenebilirsiniz yani. Modem haric ödüyor bunu da hatırlatmak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rhymEE -- 22 Kasım 2015; 0:03:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rhymEE

Süper online 500 TL ye kadar olan cayma bedeninizi fiber internet geçtiğiniz taktirde ödüyor. Eğer ki aklınız da soru işareti varsa size gelen arkadaşlardan resmi bir belge isteyin. Bu belge de firmanın kaşesi ve satış müdürünün ıslak imzası bulunmakta. Bu kağıtta ki bilgiler ile herhangi bir sorunda dava açma Hakkınız vardır. Cayma bedeli kadar fiber paketten hangisini seçerseniz onun tutarı kadar interneti ücretsiz kullanabilirsiniz. Her şekilde güvenebilirsiniz yani. Modem haric ödüyor bunu da hatırlatmak isterim.

Bilgilendirmeniz ve öneriniz için çok teşekkür ederim. Bu belgeyi her ihtimale karşı almak lazım yine de.
  • Bir ek yapmak istedim. Siz ttnet'e taahhüt ücretini peşin (Muhtemelen iptalden bir ay sonra fatura olarak geliyor) ödüyorsunuz fakat superonline aylık gelecek faturalardan düşüyor.
  • Ek not, Superonline sadece internet cayma bedelini karşılar. Taahhütünüzde cihaz varsa bu karşılanmaz.
  • 2016 da hala geçerli mi Türk Telekom aldım 2 ay önce pişmanım superonline a geçmek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Marilyn

2016 da hala geçerli mi Türk Telekom aldım 2 ay önce pişmanım superonline a geçmek istiyorum.

kardeş geçme süperonlineya ttnette iken nakil talebimi ertesi gün yapıyorlardı 20 gün oldu hala nakil yapmadı süperonline.elimden de hiçbirşey gelmiyor.
  • Bende zannedersem 2014 yılında geçmiştim Asus tablet hediyeli 50 Mbps Fiber internete geçmiştim TTNet'in taahhütünü ödeyecez falan dediler hatta gözümün önünde ödediler ancak ödememişler ve icra öncesi son uyarı kağıdı geldi geçen yıl. Hem de şu anda Fiber hizmeti alamıyorum, ADSL kullanıyorum hızım çok düşük ve yeniden TTNet'e geçmek istiyor oluyorum bazen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _giray_ -- 22 Haziran 2016; 17:52:38 >
  • Şu an dsmartnet 8 mbit kullanıyorum ve hızı gayet iyi alıyorum.
    https://m.superonline.net/kampanyalar/adsl-kampanyalari/yalin-adsl-ev-numaranla-bize-gel-kampanyasi
    Bu kampanyaya geçersem Nasıl olur? Aynı hız almaya devam eder miyim?

• Arkadaslar taahhut cayma bedelini karşılıyor mu su zamanlarda superonline, bilgisi olan var mk aacaba? ?

• Son zamanlarda bu işlemi yapmış olan var mı? Yeni taşındığım sitede Superonline Fiber altyapı var, komşular çok memnun. Aradım Türk Telekom'u 538TL fatura çıkacakmış eğer taahhüt'ü bozarsam. Superonline bunu karşılayacaksa sorun değil ama bazı yerlerde 3 aya kadar karşılıyor yazılmış. Yani 3 aylık toplam faturanızı 500tl'ye kadar karşılıyor, 3 ay sonra fatura göndermeye başlıyormuş. Bir de Türk Telekom yeni taşındığım yerde bir türlü hizmet veremiyor 8 gündür internet yok, daha öncesinde arasıra geldi ama onda da ping ve hız süreleri hep değişkendi. Bu durumda Tüketici Hakem Heyeti'ne başvursam herhangi bi ödeme yapmadan abonelikten çıkabilir miyim?
  • Arkadaşlar konu hakkında güncel bilgisi olan var mı? Şubat 2017 ye kadar ttnete taahhütüm var yaklaşık 5 ay kalmış taahhütümün bitmesine aylık faturamda 79 tl acaba Superonline karşılar mı ?
  • Konuştum adsl de 98 tl fiberde 120 tl fatma bedeli karşılıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Konuştum adsl de 98 tl fiberde 120 tl fatma bedeli karşılıyorlar.

500 tl yi karşıladılar benim, TTnet ten geçtim
  • quote:

Orijinalden alıntı: amisos55

quote:

Orijinalden alıntı: Mizan23

Konuştum adsl de 98 tl fiberde 120 tl fatma bedeli karşılıyorlar.

500 tl yi karşıladılar benim, TTnet ten geçtim

Cihaz almışmıydınız fatura üzerine onu karşıladılar mı?

• Dsmarttan geçmiştim 450 tl bedel çıkarmışlardı geçen kasım da, fatura bedelini direk karşıladılar. sorun çıkmadı.
  • Selamlar. Arkadaşım taşınacak ve eski evindeki ttnet'i kapatıp yeni evinde superonline'a geçmeyi düşünüyor. 480 tl iptal bedeli var. Adresler farklı olsa da superonline karşılıyor cayma bedelini değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Selamlar. Arkadaşım taşınacak ve eski evindeki ttnet'i kapatıp yeni evinde superonline'a geçmeyi düşünüyor. 480 tl iptal bedeli var. Adresler farklı olsa da superonline karşılıyor cayma bedelini değil mi?

abonelik isminin aynı olması yeterli
  • cce kullanıcısına yanıt
    Aradık, önce ttneti nakil ettirmeniz gerekir dediler :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.