Şimdi Ara

YENİ HILUX REKLAM FİLMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haydar haydar guzel oturmuş reklama,çok severim bu türküyü..Bu ara reklamın kısaltılmış versiyonu var,bu türkünün olduğu kısmı çıkarmışlar.İlk gorduğumde şaşırmıştım baya,bu türkü ve bu reklam ne alaka diye

Bu arada reklamdaki araç baz donanım galiba,roket atar yok üzerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 21 Kasım 2015; 8:57:04 >
  • O kıllar nere gitti. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Hilux'un ülkemizdeki en büyük sorunu anlamsız yuksek fiyatı. Tas catlasin 50000TL edecek bir araç ama Toyota saçmasapan bir fiyatla piyasaya sürdüğü için senelerdir bizim ülkede tutulmuyor. Ssangyong akıllı davranıp ucuza PickUp satarak piyasayı domine etti ama bunlar altı ustu uyduruk bir kamyoneti Premium fiyatına itemeleye çalışıyorlar. Onu da kimse yemiyor doğal olarak.

Kaç yaşında adamsın forumun maskarası olmuşsun ya yazık vallahi yazık
    Dacia bile 55.000 den başlıyor ya sen hala 2009 yılı ötv indirimi fitatlarını yazıyorsun amacın nedir ?
  • ışid kasa kadar tutacagini sanmiyorum.
  • ön tasarımı v8 land cruiser hayvanına benzetmişler biraz
  • Verildiyse kusura bakmayın. Çok güzel olmuş bence

Reklamdaki şarkı da bunun uyarlaması

• Yeni Hilux Dizel 2.4L 4x4 Adventure 99,750 TL.

Çok güzel makina ama...

MTV si 3.939,00 TL.
  • Toyota bu konuda uzman zaten
  • Çok güzel araba. Sıfır araba alacak imkanım olursa ilk alacağım arabadır. Hele ki dağlık bayırlık ilçede yaşayana bire bir. Alacaksın 4x4 beyaz renk üstü toz topraktan çamur rengi olacak. Olası bir savaş durumunda 1-0 öndesin daha ne olsun
  • Ortadoğu ve Afrika'daki yeni görevine hazır olmuş.
  • Isid bunu beğendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Under The Dome

Top gear bunun bi eski kasasıyla kuzey kutbuna gitmişti
    Çok dayanıklı araba
    http://topgearspecials.com/top-gear-season-9-polar-special001/

Yine aynı programda arabaya etmedikleri işkence kalmadı. Suda bıraktılar yaktılar, ezdiler, binanın üzerine koyup binayı çökerttiler hala çalışıyordu

• Arap'ların arabası kasasına bixi uçaksavar monte ederler bununda Toyota warrrrr
  • Paul Klee kullanıcısına yanıt
    Reklam ağaçlı baltalı başlayınca benzettim adamı. Yalnız o oynasa yakışırdı adam tek başına pikap zaten
  • quote:

Hilux'un ülkemizdeki en büyük sorunu anlamsız yuksek fiyatı. Tas catlasin 50000TL edecek bir araç ama Toyota saçmasapan bir fiyatla piyasaya sürdüğü için senelerdir bizim ülkede tutulmuyor. Ssangyong akıllı davranıp ucuza PickUp satarak piyasayı domine etti ama bunlar altı ustu uyduruk bir kamyoneti Premium fiyatına itemeleye çalışıyorlar. Onu da kimse yemiyor doğal olarak.

Ssangyong bir donem cok ucuza satti, o zamanlar ciddi dusunur ve tavsiye ederdim ama su an fiyatlari 75bin'den basliyor.

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

50 bine pick up zor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Ssangyong bir donem cok ucuza satti, o zamanlar ciddi dusunur ve tavsiye ederdim ama su an fiyatlari 75bin'den basliyor.

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

Amarok da 85binden başlıyor. Benim merak ettiğim Amarok 2 litre olmasına rağmen 140 ve 180 beygir güç üretiyor, hilux ise 2.4 l motorla 150,2.8 ile 177 beygir. Vwnin bu motorları da hileli mi acaba?

Sahibindendeki amarok ilan sayisina bakarsaniz nedenini anlarsiniz bence. 25 yildir satilan hilux kadar satilik amarok ilani var.

Mesele guclu yapmak degil, saglam, uzun omurlu yapmak. Tek kriter guc olsa su an tum markalarda en az 2.0 250 beygirlik motorlar olurdu.

Bu arada hilux gecen ay 727 adet satarak buyuk bir basari elde etmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paul Klee

quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

L200 81binden
    d-max 77binden
    ranger 78bin den.

Amarok da 85binden başlıyor. Benim merak ettiğim Amarok 2 litre olmasına rağmen 140 ve 180 beygir güç üretiyor, hilux ise 2.4 l motorla 150,2.8 ile 177 beygir. Vwnin bu motorları da hileli mi acaba?

Alakasi yok o gucleri veya daha fazlasini cikaracak muhendislikleri var ama kullanim amaci farkli , istedikleri ömur ve sorunsuzluk farkli

• C sınıfı dizel full bir aracın fiyatı olmuş 80-90 bin arası, 4x2 gayet şık güçlü motorlu uzun ömürlü evladiyelik bir pick up için 86 bin fiyatı fazla buluyorsanız sizin için müstehak olan 55 bin liraya boş dizel B segment otomobildir.
  • Tam mesajini veren bir reklam .
  • Araba müthiş, bunu alıp geyik avlamaya gidecen.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.