Şimdi Ara

ASSASSIN'S CREED SYNDICATE TÜRKÇE YAMA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.400
Cevap
32
Favori
114.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
50 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kolay gelsin üstad. Senin o ergen sitesinden kurtulup kendi grubunla çalışmalarına devam ettiğini farkedince gerçekten sevindim. Oyunu askıya aldım şu an yamanız bitince oynamaya karar verdim.
  • Emeğinize sağlık kolay gelsin başarılarınızın devamını dilerim.
  • Yüzde kaç oldu hiç gelişme var mı ?
  • son durum nedir
  • Sabırsızlıkla beklemedeyiz
  • Assassin's Creed Syndicate Türkçe yama çalışmanız için kendi adıma teşekkür ederim.Fakat eklemek istediğim bir husus var.Tüm Assassin's Creed oyunlarına yama yapacağınızı söylemiştiniz.Assassin's Creed Rogue yama forum sayfasında da belirttiğim gibi Assassin's Creed Freedom Cry oyunu hala Türkçe yama bekliyor ve oyun çıkalı 2 sene geçti.Umarım bu projenizden sonra Assassin's Creed Freedom Cry oyununun türkçe yama projesini başlatırsınız.Boyut olarak küçük bir oyun olduğu için çevirinin fazla uzun sürmeyeceğini düşünüyorum.(Hikaye olarak kısa bir oyun)

Assassin's Creed Syndicate yaması bittikten Assassin's Creed Freedom Cry Türkçe yama projesine başlayacağınızı ümit ediyorum.Zira oyun eskidiği için talep edilmeyebilir.
  • Şubat ortasında büyük bir güncelleme yapacağız arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saidsrc

Şubat ortasında büyük bir güncelleme yapacağız arkadaşlar.

Emeğinize sağlık. Kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşte bu be
  • Hocam şu an durumlar nedir? oynamamak için kendimi zor tutuyorum da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnrfl2521 -- 28 Ocak 2016; 13:35:58 >
  • Beyler bişi sorcam oyunda yan görevleri yapıpta mı ana görevler yapılacak yoksa direk ana görevi yapsak sonradan yan görevleri yapsak ne olur ? hikaye değişme ihtimali yok demi diğer AC ler gibi
  • Oyunu oynamamak için zor tutuyom kendimi aga :D
  • Elinize saglik gerçekten hakkiniz odenmez ustad maddi manevi yapabilecegimiz birsey varmi ??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merakla bekliyoruz krdsm umarım mart gibi çıkarda bizde türkçe yama ile oynarız
  • Çeviri yüzdesi %60 olarak güncellendi. Oyun çok büyük olduğundan sık sık güncelleme yapıp üstümüzde baskı oluşturmak istemiyoruz. Bir sonraki güncellemeyi %90'da yapacağız.
  • Tam da yorumunu yazdığın zamana denk geldim
    Maşallah devasa bi güncelleme olmuş Said hocam Allah kolaylıklar versin.
  • kolay gelsin arkadaşlar
  • Büyük kelimesine yakışan devasa bir güncelleme olmuş gerçekten, ellerinize sağlık arkadaşlar
  • hocam emeğinize sağlık vallaha oynamıyoruz sizi bekliyoruz:)
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.