Şimdi Ara

sistemin yedeği almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşalar ben severın yedeğini almak istiyorum. Yapmak istediğim bu bütün programları kuracam(eta,pdks vb) ardından sistemin imajını almak istiyorum. Buraya kadar bpek bir sorun yok bunu ghost ile yapabiliyorum ama asıl sorun bu mesela benli klasörlerin hergün belirli saatte kendisinin yedek almasını istiyorum. bunu nasıl yapabilirim.

• dostum ben aynı işi nero ile yapıyorum.c: nin imajını direkt olarak dvd ye yazıp saklıyorum herhangi bir sorun halinde dvd yi takıp sistemi başlkattığım zaman kendisi yüklüyo bire bir.sorunsuz.yanlız dosyaformatının fat32 olması gerekiyo...
  • dostum x meee ninde dediği gibi nero ile yap hiç ugrasma ghostla falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: x-me77

dostum ben aynı işi nero ile yapıyorum.c: nin imajını direkt olarak dvd ye yazıp saklıyorum herhangi bir sorun halinde dvd yi takıp sistemi başlkattığım zaman kendisi yüklüyo bire bir.sorunsuz.yanlız dosyaformatının fat32 olması gerekiyo...

KARDEŞ NERO GHOSTTAN MANTIKLI GİBİ DURUYOR. AMA FAT 32 OLMASI BENİM İŞİMİ GÖRMEME ENGEL. BİRDE MERAK ETTİM GHOSTTA ÇAKMA DURUMU VAR NERODA BU OLABİLİRMİ. BİRDE BEN DİĞER BİLGİSAYARLARIN YEDEĞİNİ NASIL YAPABİLİRİM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.