Şimdi Ara

EPSON l220 YAZICI PAYLAŞIMLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SINIFIMDA BROTHER 7860 YAZICI VAR.BİR AY KADAR ÖNCE BİRDE EPSON L220 ALDIM.BROTHER YAZICIMIN TONERİNİ KENDİM DOLDURUYORUM.MERAK ETTİОİM BİLGİLERİ DONANIM HABERDEN SAYENİZDE AZIMSANMAYACAK BİLGİ EDİNDİM SAYILIR.
    BU BAŞLIK ALTINDA DA L220 YAZICI HAKKINDA YAPABİLECEKLERİMİZİ PAYLAŞABİLİRMİYİZ
    EPSONLARDA PED DENİYOR BU YAZICIDA VAR MI
    AYNI KALİTEDE DAHA EKONOMİK MÜREKEP ALMALIMIYIZ YAZICIYA ZARAR VERİR Mİ YOSA ORJİNAL MÜREKEBE DEVAM MI EDEYİM
    KULLANDIĞIM KADARIYLA FOTOĞRAFLAR (HP A4 FOTOĞRAF KAĞIDI KULLANDIM) BANA GÖRE HARİKA DAHA GÜZEL FOTOĞRAF BASKISI ALABİLİRMİYİM.KAĞIDI NE MARKA FİYATI NE DURUMDA
    BEN YAZICI VE FOTO KAĞIDINI VATAN BİLGİSAYARDAN ALDIM. ALIRKEN BUNUN RESET İŞİ FALAN VAR MI DEDİM YOK DEDİLER . KULLANIM SIRASINDA BUNUN RESET YADA BAŞKA DİKKAT ETMEM GEREKEN BİR ÖZEL DURUMU VARMIDIR
    PAYLAŞIMLARINIZI BEKLER BU SİTEDE EMEĞİ GEÇEN HERKESE ÇOK TEŞEKÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çetin68 -- 15 Kasım 2015; 11:49:19 >

• mürekkep püskürtmeli cihazların hepsinde ped vardır .
    yani l220 de de var ..
    epson kullanmanız daha iyi olur fakat 4 renk kullanır profesyonel bi kalite beklememek lazım
  • 1 hafta oldu epson l220 alali. Evde kendi fotograflarimi basmak icin aldim. İlk denemelerim gayet basarili. Kendi orjinal murekkepleri ile canon, hp ve epson marka parlak ve mat fotograf kagitlari ile denemeler yaptim. Fotograf kagidi olarak 250 gr veya uzeri kagitlar kullanmak daha iyi olacak sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba bende l220 kullanıyorum ama fotoğraflar çok kötü bulanık çıkıyor. birkaç defa iyi çıktı ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.
  • başlat - aygıtlar ve yazıcılar -epson 220 nin üzerine sağ tıkla yazdırma tercihleri - bakım dan kafa temizlemeyi bir yap dene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.