Şimdi Ara

Popeyes Tavukburger Menü 4.25TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
33
Favori
23.749
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

***Kampanya devam etmektedir

Öncelikle bize bir popeyes restoran fişi lazım, o yüzden ilk olarak restorandan 8.50tl'ye tavukburger menü yada 3.50tl'ye 8'li wicked chicken alıyoruz , oradan aldığımız fişteki bilgilerlehttps://www.mypopeyesfeedback.com/tur adresine girip anketi basit cevaplarla hızlı bir şekilde dolduruyoruz, anketin sonunda sistemin bize verdiği kodu fişin üzerine yazıp restorana götürüp 8.50tl'lik bir tavukburger menü alırsak yanında bir tavukburger menü bedava alıyoruz ve herbir menü yaklaşık 4.25tl'ye gelmiş oluyor. Bu fişi kaybetmeyin saklayın. Artık yeni aldığınız fişteki bilgilerle her seferinde anket doldurdukca 8.50 tl'ye iki tane tavukburger menü alabilirsiniz, döngü devam eder gider

Alternatif olarak 9.95tl'ye 2'li Tavukburger + 1 Orta Boy Patates + 1 Orta Boy Kola alınıp yanında fiş ile 1 Tavukburger Menü daha alınabilir. 3 Kişi için doyurucu olacaktır.

------

*Buradaki amaç bir fırsat ürünü paylaşımıdır , popeyes ürünlerinin de diğer fast food ürünleri gibi bol kolesterol içerdiği doğrudur , sık yemek sağlığınızı bozacaktır , bu tür tartışmaları tekrar tekrar açmayalım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CinemaG -- 20 Şubat 2017; 17:1:18 >

• Evet hocam bu dongu devam eder ta siz asiri kolestrol veya kalp krizinden gidene kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • popeyes severim ben kfc den falan daha iyide her yerde yok bşde paket serviste geçmiyodur sanırım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben yaptığım alışverişden aldığım fişle dediğiniz şeyleri yaptım 2.kez restorana gittiğimde makine arızalı dediler. Ondan sonra bir daha gittim ve yine makine çalışmıyor dediler. Popeyesin sitesinden şikayet formu açtım birçok kez denememe rağmen şikayetimi iletemedim, sistemleri bile arızalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krauss13.7

Evet hocam bu dongu devam eder ta siz asiri kolestrol veya kalp krizinden gidene kadar.

Abartmayalım yahu , üç öğün popeyes'e gidin diye belirtmedim, haftada bir gidiyorum popeyese
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Hocam ben yaptığım alışverişden aldığım fişle dediğiniz şeyleri yaptım 2.kez restorana gittiğimde makine arızalı dediler. Ondan sonra bir daha gittim ve yine makine çalışmıyor dediler. Popeyesin sitesinden şikayet formu açtım birçok kez denememe rağmen şikayetimi iletemedim, sistemleri bile arızalı.

Hocam ben Antalya'da üç ayrı restoranda da aldım sıkıntı yaşamadan, o da sizin şanssızlığınız
  • Erkekse, tavuk etinin üzerine sos mos ve bikaç santim kalınlığındaki o lezzet tabakasını koymadan satsın ; yiyemezsiniz... Size yenilmeyecek tavuk etini yediren de zaten o tuzaktır... Tavuk eti 2 saat düdüklü tencerede anca pişen ve buram buram tavuk kokan ete denir
  • İsteyen arkadaşa şifre verebilirim ben kullanmayacağm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarın deneyelim bakalım
  • Güzel paylaşım hocam deneyeceğim.
  • Konuya fastfood yemeyin zararlı diyiciler gelmez inşallah.

• bonus genç le birleşirse gerisini düşünmek bile istemiyorum. 1 liraya tavuk döner ayran gibi bişey oluyor xD
  • Yani ilk siparişin maliyeti 10.50 TL içeriğide 2 adet tavuk menü 1 adette 8li zımbırtı doğrumudur ??

Gayet uygun bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: junkyard16

Konuya fastfood yemeyin zararlı diyiciler gelmez inşallah.

geç kaldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Yani ilk siparişin maliyeti 10.50 TL içeriğide 2 adet tavuk menü 1 adette 8li zımbırtı doğrumudur ??

Gayet uygun bence...

3.5 + 6.5 = 10tl hocam doğrudur

• öğrenci adam için birebir bence...
  • yarın denerim ben bunu
  • Bir fast food sever olarak teşekkürler konu için, KFC'de de önceden kampanyalar olurdu ama fiyatları o kadar yükselttiler ki bir anlamı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIKILHAN7

quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Yani ilk siparişin maliyeti 10.50 TL içeriğide 2 adet tavuk menü 1 adette 8li zımbırtı doğrumudur ??

Gayet uygun bence...

3.5 + 6.5 = 10tl hocam doğrudur

Ben tavuk menünün tanesini 3,5 TL sanıyordum kusura bakma

Daha ucuzmuş o zaman

• şahin abim der ki: onlar tavuk değil yaratık
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.