Şimdi Ara

Ford Focus Orjinal Müzik Sistemi Değiştirilebilinir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir soru sormak istiyorum. 2000-2001-2002 Ford Focus Ambiante GP veya Ghia düşünüyorum. Bildiğim kadarıyla bu araçlarda CD/MP3 çalar yok. Varsa da isteğe bağlı mı oluyor bilmiyorum. Sonradan CD/MP3 çalar monte edilebiliyormu acaba veya hangi modellerde orjinal CD/MP3 çalar vardır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 24 Aralık 2006; 21:58:18 >

• Bundada Cd var?

• Birde 99'dan itibaren tüm focuslarda uzaktan kumandalı anahtar standart mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 25 Aralık 2006; 0:17:17 >
  • bak benim yöntemi anlatıyım sana babalar gibi ses veriyor hemde aracın hala orjinal oluyor

1 adet mp3 player veya diskman =70 ytl
    1 adet araç kiti =5 ytl

toplam 75 ytl

ne güzel di mi bu kadar az paraya hem cd derdinden kurtuluyosun hem araban hala orjinal kalıyor hemde istediğin şarkıyı yüklüyosun ve dinliyosun.işte bu kadar basit.ses kalitesi nasıl diyceksin şimdi.benim 2003 fiestam var orjinal kolonlarıyla mahalleden geçince 2000 ytlelik tesisat sanıyolar.yani ses mükemmel.ama senin kolonları bilmem.hadi kolay gelsin
  • sallamayın yaw ne bu bole 2000 ytl lik ses sistemi sanılıomus,
    o fiestaların verebilecegi max ses dısardakilere sinek vızıltısı gibi gelir,
    bu kadar da sallanmaz ki be kardesim...
  • Arkadaşım o dediğini ben denedim. Birincisi ortalık kablodan geçilmiyor. İkincisi diskman feci şekilde atlama yapıyor. Müzik dinlşeme zevki falan kalmıyor ondan sonra.
    quote:

Orjinalden alıntı: bugu

bak benim yöntemi anlatıyım sana babalar gibi ses veriyor hemde aracın hala orjinal oluyor

1 adet mp3 player veya diskman =70 ytl
    1 adet araç kiti =5 ytl

toplam 75 ytl

ne güzel di mi bu kadar az paraya hem cd derdinden kurtuluyosun hem araban hala orjinal kalıyor hemde istediğin şarkıyı yüklüyosun ve dinliyosun.işte bu kadar basit.ses kalitesi nasıl diyceksin şimdi.benim 2003 fiestam var orjinal kolonlarıyla mahalleden geçince 2000 ytlelik tesisat sanıyolar.yani ses mükemmel.ama senin kolonları bilmem.hadi kolay gelsin

• hocam resimdeki cd çaların servisten fiyatını bir ay önce sormuştum. 950 ytl civarıydı. indirimli haliymiş. o kadar para veremem dersen internette sahibinden com eya gitti gidiyor gibi sitelerde aynısını yaklaşık 300-400 ytl civarı ikinci elini görmüştüm. hala var mı bilmem ama araştırılırsa temiz ikinci elinin bulunabileceğini sanıyorum. bilindiği gibi müzik sistemine meraklı olanlar bu orjinal cd çalarları ve teyipleri çok daha kalitelileriyle değiştiriyor ve eskisini çoğu satıyor. biraz araştırırsan rahatlıkla bulabilirsin. ikinci resimdeki panel ghia modeline ait. dikkat edersen otomatik klima, maun kaplama filan var. ghia modelinde standart mı opsiyonel mi biliyorum. ghia haricindeki modellerde cd player görmedim. belki vardır ama ben denk gelmedim.
  • denediğim ford ka,focus ve mondeo da bu kasetler teybin sigortasını attırdı riske değmez bence. 300 ytl civarına çok güzel teypler var sony felan. bir de teyp çerçevesi alırsınız (ki her araca göre satılıyor) dadından yinmez
  • ya arkadaşlar bendede aynı sorun var. Connect 2006 model ama nedense üzerinde mp3 yok. kaset adaptörüyle de kasetten biraz daha iyi ses alabiliyorsun o kadar acaba bu meretin radyosuna aux grişi yaptırabileceğimiz yer var mı?
  • Güzel arkadaşlarım 2001 focus ghiam varken bende gittim cd li teyp taktırdım hemde orjinal! ne o 900 ytl 400 ytl falan... 100 ytl verdim benim teybin üstüne aynısının cd lisini almıştım...hemde daha yeni ve daha sorunsuzdu... bu dediğimden daha iyisinide dediğim fiyatlara yaptırabilirsiniz...Neresimi?? Topkapı sanayicilerin olduğu çarşı...orda üst katta bi pasaj tarzı bişey var her türlü araç müzik sistemleri mevcut...eski yeni çıkma 2.el ne ararsanız bulabilirsiniz...bi sorunda olmuyo...
  • üstüne üstlük tesadüf eseri benim elime geçen teyp bide maun kaplamaydı ve göğüslükle çok iyi uyum sağlamıştı...Tabi bunun dışını değiştirme imkanınızda var eğer isterseniz...
  • ya şu seti izmirde alabilecegim bi yer olsa gidip hemen alıcam... pegasus şehir dışından gelen birine tarif eder gibi bana anlatırmısın şu teybi alabilecegim yeri

çünkü yakında ist a gidebilirim.. eskisinide alırım yanıma orda değiştiririm hemen... gitti gidiyorda falan var ma uçuk fiyat çekiyorlar...
  • Merhabalar...Şehir dışından gelen biri içinde zor olmayacak bi yerde merak etmeyin... Önce topkapıyı bulmanız lazım...Orda sanayiyi kime sorsanız sizi yönlendirir zaten...sanayiyiy bulduktan sonra müzik sistemleri çıkmacılar 2.el ciler nerde diye sorun sanayinin içinde öyle bi pasaj gibi bi yer var sizi önlendirirler...üst tarafa çıkıyosunuz demir merdivenlerle...sağlı sollu oto teypçileri var en iyisinden en kötüsüne kadar...
    Başka sorunuz olursa cevaplarım...
  • arkadaşım sen neden orjınak teybını elletıcenkı git otokoça yada duğlese fıyat al ama baya tuzludur buyuk ıhtımal yoktur ama aşmayı dusunursen getırtırler ve takarlar hiç bi problem olmaz ama benım sana tavsıyem ıkıncı el çıkma bulabılırsen ole yap
  • Bende de aynı sorun var ve alternatif olarak cd changer düşünüyorum.Sony CDX-656 modeline bir bakın mp3 çalmıyor ama on cd kapasitesi var 17-18 track parçax10 en azından 170-180 şarkılık bir arşiviniz olur henüz bende net bir karar vermiş değilim ama düşünüyorum yorumlarınızıda duymak isterim
  • meraba arkadaşlar baktımda benın cd changer dan bahsediyorsunuz bilgi vereyim dedim sony cdx-656 aynısını ben kullanıyorum cok memnunum ama 10 cd calar diyolarya teyp te 6 radyo frekansı olduğu için 6 adet cd yi kontrol edebiliyosun. eğer 7-8-9-ve 10 uncu cd yerlerine cd yerleştirirsen 6 ncı cd nin sonuncu cd sınden sonra 6 dan sonraki cd lere geçiş yapıyor tabi teybı kurcalamazsan. ben memnunum gayet iyi bir makina. ama sony cdx-656 cd değiştirici aldığın zaman teyp ve cd değiştirici adaptör alman şart, o adaptörden türkiyede yok ben ingiltereden getittirdim bir arkadaş aracılığı ile. eğer düşünürsen yardımcı olabilirim adaptör konusunda ama almadan önce irtibata gecersen daha iyi olur zor bulunan bir parça
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.